xDelete от разработчиците на xHP

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 03 Сеп 2021, 19:38

...здравейте, да съживя малко темата:
241366770_1263902880714460_3695251253173551669_n.png

платил съм лиценз преди повече от 2 години, но аплицацията отскоро ми го поиска отново за да мога да конфигурирам AWD/RWD. Така че, в момента нямам достъп до нея и автомобила е на RWD, в същото време чете Live Data, Faults и тнт. Писах до съпорта....тегава работа, било нормално, да не се притеснявам, Logout после Login през Facebook и готово! Да ама не, не се получава а и не съм единствен...Някакви идеи?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 21.10.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Все по-рядко :(
Мечтае да кара: нещо поне 5.7 V8

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от Green_Label » 03 Сеп 2021, 21:12

Сменял ли си телефона скоро? Ако се зареди наново кодът, след логин/аут не го ли приема?
Питал съм им съпорта преди време бяха отзивчиви. В крайна сметка искай да ти пратят нов код, защото така и така е за същата кола.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
Искам да съм дизел и да съм такси, Лепа Брена с мен в едно легло да спи!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 03 Сеп 2021, 21:25

Green_Label написа:Сменял ли си телефона скоро? Ако се зареди наново кодът, след логин/аут не го ли приема?
Питал съм им съпорта преди време бяха отзивчиви. В крайна сметка искай да ти пратят нов код, защото така и така е за същата кола.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
Телефонът е все същия, просто карам колата само на RWD, и нямам навик да човъркам App-а ползвал съм 2/3 пъти от AWD на RWD и това е! И сега съм само на задно, но имам нужда да мина на 4х4 и нямам достъп до конфигуратора…..Изображение
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 04 Сеп 2021, 11:26

vanko242 написа:
Green_Label написа:Сменял ли си телефона скоро? Ако се зареди наново кодът, след логин/аут не го ли приема?
Питал съм им съпорта преди време бяха отзивчиви. В крайна сметка искай да ти пратят нов код, защото така и така е за същата кола.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
Телефонът е все същия, просто карам колата само на RWD, и нямам навик да човъркам App-а ползвал съм 2/3 пъти от AWD на RWD и това е! И сега съм само на задно, но имам нужда да мина на 4х4 и нямам достъп до конфигуратора…..Изображение
Мисля си, ако изтрия MyCar в App има ли шанс да се получат нещата, какво ще се случи ?
Изображение
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vld » 04 Сеп 2021, 12:48

vanko242 написа:
vanko242 написа:
Green_Label написа:Сменял ли си телефона скоро? Ако се зареди наново кодът, след логин/аут не го ли приема?
Питал съм им съпорта преди време бяха отзивчиви. В крайна сметка искай да ти пратят нов код, защото така и така е за същата кола.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
Телефонът е все същия, просто карам колата само на RWD, и нямам навик да човъркам App-а ползвал съм 2/3 пъти от AWD на RWD и това е! И сега съм само на задно, но имам нужда да мина на 4х4 и нямам достъп до конфигуратора…..Изображение
Мисля си, ако изтрия MyCar в App има ли шанс да се получат нещата, какво ще се случи ?
Изображение
Просто пиши на спорта те за за това. Тук няма кой да ти помогне.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 04 Сеп 2021, 13:33

Отговора от съпорта:
Изображение

Изображение
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vld » 04 Сеп 2021, 14:41

Пробва ли да се логнеш на ново? А Провери ли съобщение за маслото на раздатката имаш ли?

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 04 Сеп 2021, 14:54

vld написа:Пробва ли да се логнеш на ново? А Провери ли съобщение за маслото на раздатката имаш ли?

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Изображение
Изображение
Имам, App се сдвоява с колата, живи данни, грешки….след като кликна върху My Car ми иска код :Изображение
Подавам кода, следвам всички стъпки и :Изображение
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vld » 04 Сеп 2021, 15:09

Колега тоя код мисля се пише в началото при активиране на акаунта, веднъж активиран просто трябва да се логнеш в апликацията с имейл и парола, като се логнеш ще видиш автомобил за който е отключен лиценза. Климаш на него и трябва да се върже, ако не се връзва и ти иска отключване на ново им пиши. Виж с иста каква е тая грешка, че не ми се рови да я търся по код. Онзи е писал че ако имаш индикация че ти е за смяна маслото нама да стане докато не изчезне индикацията. Демек или трябва да смениш маслото и да ресетнеш статуса или само да го ресетнеш.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от hamann25 » 04 Сеп 2021, 15:45

vld написа:Колега тоя код мисля се пише в началото при активиране на акаунта, веднъж активиран просто трябва да се логнеш в апликацията с имейл и парола, като се логнеш ще видиш автомобил за който е отключен лиценза. Климаш на него и трябва да се върже, ако не се връзва и ти иска отключване на ново им пиши. Виж с иста каква е тая грешка, че не ми се рови да я търся по код. Онзи е писал че ако имаш индикация че ти е за смяна маслото нама да стане докато не изчезне индикацията. Демек или трябва да смениш маслото и да ресетнеш статуса или само да го ресетнеш.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Тази грешка е за маслото в раздатката. Вариантите са два Както си написал ти колега само че с ресетване Понякога не се получават нещата и трябва да се направи Адаптация. При мен точно така се получи смених маслото в раздатката ресетнах ме модула с Иста и нищо грешката пак се показваше след това направихме адаптация с делфи и всичко се оправи. Тази грешка Не може да се изтрие пак се показва докато не се направи адекватна адаптация на раздатката.

Само да отбележа че не трябва да се правиа адаптация на позицията на моторчето а да се зададе адаптация за смяна на маслото там има няколко стъпки и чак тогава грешката изчезва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Mallorca
Пол: Мъж
Кара: трактор шестак
Детайли за колата: m57tu2d30 OL

xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от vanko242 » 04 Сеп 2021, 16:03

hamann25 написа:
vld написа:Колега тоя код мисля се пише в началото при активиране на акаунта, веднъж активиран просто трябва да се логнеш в апликацията с имейл и парола, като се логнеш ще видиш автомобил за който е отключен лиценза. Климаш на него и трябва да се върже, ако не се връзва и ти иска отключване на ново им пиши. Виж с иста каква е тая грешка, че не ми се рови да я търся по код. Онзи е писал че ако имаш индикация че ти е за смяна маслото нама да стане докато не изчезне индикацията. Демек или трябва да смениш маслото и да ресетнеш статуса или само да го ресетнеш.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Тази грешка е за маслото в раздатката. Вариантите са два Както си написал ти колега само че с ресетване Понякога не се получават нещата и трябва да се направи Адаптация. При мен точно така се получи смених маслото в раздатката ресетнах ме модула с Иста и нищо грешката пак се показваше след това направихме адаптация с делфи и всичко се оправи. Тази грешка Не може да се изтрие пак се показва докато не се направи адекватна адаптация на раздатката.
Снимката с грешката е за да Ви покажа, че колата се сдвоява с телефона/Аpp и имам живи данни….респективно всичко е ок. Въпроса е когато кликна върху автомобилчето горе вдясно за да включа/изключа AWD/Sport/RWD примерно, и чак тогава ми иска кода активация, което не е нормално! Преди 2 седмици , когато за последно карах колата всичко беше точно, а с тази грешка карам 13 години - тогава колата беше на 11000 км. Забравете за нея …
Писах на съпорта и явно не ме разбират правилно или не проумяват какво точно се случва….има и други хора със същия проблем на страницата им в Фейсбук…https://www.facebook.com/groups/192801725131103/permalink/537698180641454/
...тестове на масла : http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от Dextuar » 04 Сеп 2021, 16:22

Пробвай с друг телефон. Ако не, с Winkfp и после ще проработи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 27.07.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 335xd
Мечтае да кара: 350xd ;)
Детайли за колата: F31 335xd

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от iasend » 25 Апр 2022, 23:18

Първо се узвинявам, че пиша тук, но не намерих по-обстойна тема за xdelete. Какви са ви данните за натоварванията (total.workload on clutches) моите на f31 335xd под 100к км са както следва:
L1 - L2 - L3 20.71 19.26 1.20

L2 ми се струва доста високо, като съм чел за подобни статистики по чуждите форуми

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от Tsureto » 07 Ное 2022, 11:15

Здравейте. С е60 lci съм и ми е махнат Xdrive-a с Xdelete. Може ли някой от София да ми го пусне обратно? Ще си заплатя, каквото е нужно.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: xDelete от разработчиците на xHP

Мнение от ivanski_2 » 07 Ное 2022, 13:46

Tsureto написа:Здравейте. С е60 lci съм и ми е махнат Xdrive-a с Xdelete. Може ли някой от София да ми го пусне обратно? Ще си заплатя, каквото е нужно.


Не искам да те обиждам ама като видя подписа ти въпроса ти ми се струва малко :paranoid:

По темата:
Този който ти го е спрял е закупил лиценз за твоя автомобил по VIN.
Иди при него за да ти го пусне не би трябвало да му отнеме повече от 3 минути и да струва нещо.
Не съм сигурен, но ако вържеш автомобила с Х делете би трябвало да ти излезне че вече има закупен лиценз и да може да си го спреш сам, ако това не стане пиши им на съпорта за да ти го добавят и тогава го спри.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook