Вибрации в скоростния лост

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: Вибрации в скоростния лост

Мнение от Guberkov » 29 Апр 2021, 9:55

И при мен е така, макар че колата е бензин 150 коня 4 цилиндъра ръчна скоростна кутия . Само на свободна на място като работи мотора съвсем-леко се вижда топката на скоростният лост да трепти, ама чак-пък да подскача и вибрира не , а това може би е знак за накакъв проблем при вас.

Сменил съм само комплект съединител и тампони на мотора , тампоните на скоростната кутия не съм сменял.

Иначе колкото и да ви е в норми е90-ката, скоростният лост няма да е мъртъв както при пежо,рено или някое японче - просто 90 са си така и то от нови.
Последна промяна Guberkov на 01 Май 2021, 18:25, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1239
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: F11 530xD LCI 2014
Мечтае да кара: само BMW
Детайли за колата: 1 - E91 320D 07, 2 - е91 LCI 318d

Re: Вибрации в скоростния лост

Мнение от awful » 29 Апр 2021, 12:48

Guberkov написа:И при мен е така, макар че колата е бензин 150 коня 4 цилиндъра ръчна скоростна кутия . Само на свободна на място като работи мотора съвсем-леко се вижда топката на скоростният лост да трепти, ама чак-пък да подскача и вибрира не , а това може би е знак за накакъв проблем при вас.

Сменил съм само комплект съединител и тампони на мотора , тампоните на скоростната кутия не съм сменял.

Иначе колкото и да ви е в норми е90-ката, сроростният лост няма да е мъртъв както при пежо,рено или някое японче - просто 90 са си така и то от нови.


Бензина има по малко вибрации и за това се усеща по малко няма как да няма лека вибрация понеже връзка към скоростите е директна, други коли са със жила и нямат този проблем.
Изображение

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook