BMW Turbo E90

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 19.08.2012

BMW Turbo E90

Мнение от irisia3 » 19 Авг 2012, 13:32

------ Писането на кирилица е задължително------------ - Модератор - "ГаД"


Privet na vsichki!

Imam nujda ot savet. Predi tri dni patuvah ot Germaniya za Balgariya i v Ungariya mi se schupi turboto. Obadih se na patna pomosht i ni izdarpaha do nai-blizkiyat bmw serviz. Tam montyorite potvardiha "diagnozata", che turboto se e schupilo i che edinstveniyat variant e da se smeni. Za sajalenie nyamaha chastta v nalichnost i tryabashe da chakam pet dni, za da popravyat kolata. Tova ne beshe variant i namerihme transport za kolata do Balgariya. Sega kolata e tuk i ne znam kakvo da pravya. Imam 2 sedmici otpuska i ne moga da chakam nyakolko sedmici za dostavka na nova chast ..

Edin maistor me posavetva da ne kopuvam turbo vtora upotreba, zashtoto veroyatnosta skoro pak da se schupi e mnogo golyama. A segashnpoto ne podlejalo na remont. Dochuh, che imalo varian da se zakupi reciklirana chast.

Vie kak mislite? Nyakoi ima li opit s takava povreda. Kak da postapya spored vas? Ot kade e nai-dobre da si kupya novata ili reciklirana chast?

Mnogo vi blagodarya predvaritelno za pomoshta!

------ Писането на кирилица е задължително------------- Модератор - "ГаД"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 29.08.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ex.E90, pr.E46, fu.?30

BMW Turbo E90

Мнение от Alegron » 20 Авг 2012, 9:30

Личен съвет - купи си ново турбо, не се занимавай с рециклиране. Цената на нов агрегат в официален дилър е около 2500 лв с ддс, но определено би могло да се намери по евтино. Питай в Турбос Хют България. Дръж на това да има поне 1 година гаранция.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 297
Регистриран на: 23.09.2010
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: 320д
Мечтае да кара: hibrid

Re: BMW Turbo E90

Мнение от 90e90e » 03 Сеп 2012, 16:28

irisia3 написа:------ Писането на кирилица е задължително------------ - Модератор - "ГаД"
Privet na vsichki!
Imam nujda ot savet.
------ Писането на кирилица е задължително------------- Модератор - "ГаД"



Привет Колега...Измина доста време... кажи как реши проблема и за колко, ако не е някаква "абсолютна тайна".
За да спрем да се избиваме по пътищата, трябва да се спре алкохола на мъжете и бензина на жените! Карайте така, че да стигнете!

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook