Модул на xenon ?

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: Варна
Кара: F11 535 xd, e28 520i

Модул на xenon ?

Мнение от kokignatov » 03 Фев 2012, 19:49

Здравейте, имам следния въпрос. фаровете на колата ми са сменени от рефлекторни халоген на лупа ксенон. Сега избирателно докато шофирам ту левия, ту десния огасва.При запалени фарове ако превключа бутона от ON на OFF и после пак се оптиам да ги включа никога не запалва ксенона. Като огася колата и запаля отново ксенона пали веднага. Излизаше и грешка при огасването на някои от фаровете : "Left/Right dipped beam fail". Кодирах модулите и грешката не се появява повече , но продължават да гаснат избирателно. Та въпроса ми е дали старият оригинален модул може да се използва за управление не ксенона или причината да гаснат е някъде другаде.Някой сблъсквал ли си е с подобен проблем. Не знам дали има връзка но при извънградско шофиране мисля че никога не се е случвало да огасне някой от ксенона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Модул на xenon ?

Мнение от Gqbriel » 05 Фев 2012, 16:20

kokignatov написа:Здравейте, имам следния въпрос. фаровете на колата ми са сменени от рефлекторни халоген на лупа ксенон. Сега избирателно докато шофирам ту левия, ту десния огасва.При запалени фарове ако превключа бутона от ON на OFF и после пак се оптиам да ги включа никога не запалва ксенона. Като огася колата и запаля отново ксенона пали веднага. Излизаше и грешка при огасването на някои от фаровете : "Left/Right dipped beam fail". Кодирах модулите и грешката не се появява повече , но продължават да гаснат избирателно. Та въпроса ми е дали старият оригинален модул може да се използва за управление не ксенона или причината да гаснат е някъде другаде.Някой сблъсквал ли си е с подобен проблем. Не знам дали има връзка но при извънградско шофиране мисля че никога не се е случвало да огасне някой от ксенона.


A залъгалки слагали ли сте?
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: Варна
Кара: F11 535 xd, e28 520i

Re: Модул на xenon ?

Мнение от kokignatov » 05 Фев 2012, 18:06

Не, не са слагани залъгалки.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook