Няма звук на мигачите

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 20.05.2005
Местоположение: София
Кара: e90 320d

Няма звук на мигачите

Мнение от hyena » 07 Авг 2011, 22:34

Здравейте, от както я взех колата не ми работи тик-такането на мигачите, а също и сигнала за забравен колан, има я само индикацията. Дотук добре, но и за забравени фарове не свири и май всичко е на едно. Някой знае ли къде се намира това говорителче или от къде идва проблема? :bchug:
"Защо карам бързо...защото улиците са опасно място и не обичам да се задържам дълго на тях..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Няма звук на мигачите

Мнение от Gqbriel » 26 Авг 2011, 14:21

hyena написа:Здравейте, от както я взех колата не ми работи тик-такането на мигачите, а също и сигнала за забравен колан, има я само индикацията. Дотук добре, но и за забравени фарове не свири и май всичко е на едно. Някой знае ли къде се намира това говорителче или от къде идва проблема? :bchug:


Метни едно око :yes: http://www.bimmerfest.com/forums/showth ... p?t=473116
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Няма звук на мигачите

Мнение от oci » 27 Сеп 2011, 21:51

hyena написа:Здравейте, от както я взех колата не ми работи тик-такането на мигачите, а също и сигнала за забравен колан, има я само индикацията. Дотук добре, но и за забравени фарове не свири и май всичко е на едно. Някой знае ли къде се намира това говорителче или от къде идва проблема? :bchug:


Колега най вероятно в таблото имаш грешка свързана с диагностичната шина т.е таблото не комуникира с лайт модула.
Отиваш на диагностика и ако тази грешка е активна ще трябва да се препрограмира таблото или лайта това често се получава при връщане на килиметри ако не са направени качествено това се получава омазва се софта на таблото и не комуникира с другите модули в твоя случай с лайт модула от там идва светлинната индикация и цъкането на мигачите.
Имал съм го този проблем на няколко коли и обикновенно с препрограмиране се оправя.

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 20.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `05 E90 320D

Re: Няма звук на мигачите

Мнение от e_taka » 14 Окт 2011, 12:42

oci написа:
hyena написа:Здравейте, от както я взех колата не ми работи тик-такането на мигачите, а също и сигнала за забравен колан, има я само индикацията. Дотук добре, но и за забравени фарове не свири и май всичко е на едно. Някой знае ли къде се намира това говорителче или от къде идва проблема? :bchug:


Колега най вероятно в таблото имаш грешка свързана с диагностичната шина т.е таблото не комуникира с лайт модула.
Отиваш на диагностика и ако тази грешка е активна ще трябва да се препрограмира таблото или лайта това често се получава при връщане на килиметри ако не са направени качествено това се получава омазва се софта на таблото и не комуникира с другите модули в твоя случай с лайт модула от там идва светлинната индикация и цъкането на мигачите.
Имал съм го този проблем на няколко коли и обикновенно с препрограмиране се оправя.



А къде ще ме посъветваш да отида, за да ми направят такова препрограмиране? И също така offtopic, но мисля, че пак с програмиране ще се оправи - не ми завива единия фар, а "ЕЛ.БЛОК АДАПТИВНИ СВЕТЛИНИ" е сменен..

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook