Сервиз в Пловдив

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 11.07.2008

Сервиз в Пловдив

Мнение от ilhano » 21 Мар 2011, 0:43

Колеги кажете ми хубав сервиз в Пловдив, където да ми сменят диск на съединител 320д.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 348
Регистриран на: 9.02.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: e46 М3

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от shalashaska » 21 Мар 2011, 1:35

найс кар :yes: асеновградско шосе точно последния сфетофар в дясно преди да излезе6 от града до един автосалон но не му знам името
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 325i

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от stefan_stoyanov » 21 Мар 2011, 13:34

Аз също съм доволен от обслужванията, които съм правил в найс кар на асеновградско шосе.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 11.07.2008

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от ilhano » 22 Мар 2011, 19:48

Благодаря за предложения сервиз, бях там и единственото, което мога да кажа е ,че от тук нататак Мкар за мен са минало :D
Сервиза работи много професионално, можеш да наблюдаваш целия процес на работа, работят сравнително евтино и качествено.

Малка поправка, името се чете найси кар, така ще го намери всеки по-лесно в google.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от flame » 22 Мар 2011, 19:52

ilhano написа:Благодаря за предложения сервиз, бях там и единственото, което мога да кажа е ,че от тук нататак Мкар за мен са минало :D
Сервиза работи много професионално, можеш да наблюдаваш целия процес на работа, работят сравнително евтино и качествено.

Малка поправка, името се чете найси кар, така ще го намери всеки по-лесно в google.

Ама в М-кар правят най-хубавото кафе у целио Пловдив! :mhihi:

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от cww » 22 Мар 2011, 20:06

flame написа:
ilhano написа:Благодаря за предложения сервиз, бях там и единственото, което мога да кажа е ,че от тук нататак Мкар за мен са минало :D
Сервиза работи много професионално, можеш да наблюдаваш целия процес на работа, работят сравнително евтино и качествено.

Малка поправка, името се чете найси кар, така ще го намери всеки по-лесно в google.

Ама в М-кар правят най-хубавото кафе у целио Пловдив! :mhihi:


Малко :OT: , за което се извинявам, но ако пък съм знаел, че има дума nicy в английския език :dunno:
flame, а на всичко отгоре кафе машината не иска стотинки :mrgreen:

P.S. И за да не съм съвсем :OT: - т. нар. найсИ кар някога не го ли играеха оторизиран сервиз?
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от flame » 23 Мар 2011, 9:24

Беха нещо като официален вносител преди много години, когато М-кар още ги нямаше :)
А иначе кафето в М-кар не съм видел да е от машина - все ми го носят любезни служителки :mrgreen:

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от cww » 23 Мар 2011, 9:53

flame написа:Беха нещо като официален вносител преди много години, когато М-кар още ги нямаше :)
А иначе кафето в М-кар не съм видел да е от машина - все ми го носят любезни служителки :mrgreen:


Щото и аз такъв спомен имам.
Следващия път като отидеш седни на някоя от масите по-близо до телевизора и погледни у лево. Ще видиш любезните служителки откъде излизат с чаша кафе в ръка. :mhihi:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от flame » 23 Мар 2011, 15:55

cww написа:Следващия път като отидеш седни на някоя от масите по-близо до телевизора и погледни у лево. Ще видиш любезните служителки откъде излизат с чаша кафе в ръка. :mhihi:

Или направо в стаичката с тях заедно да направим кафето :mrgreen: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 11.07.2008

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от ilhano » 23 Мар 2011, 17:45

Май е време да заключим темата :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 17.10.2007
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: F10 525d AT

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от Jenerala » 04 Дек 2011, 20:42

Колеги колко ви струваше съединителя и смяната че май и аз съм за смяна, ако може да ми опишете симптомите които сте имал ,при мен като покарам малко повече градско или я изпържа няколко пъти и след това почва да претриса при потегляне. Почти съм сигурен че е от съединителя , ама тайно се надявам да не е и МАХОВИКА :bowdown: , а може би да е от нещо друго ама не се сещам какво.
И тази Пловдивска тема не трябва да се затваря, че сигурно не сме много на не сме и малко, пък и като гледам цените на някой части и ремонти в София, колегите от столицата при някой по скъпи ремонти ще си спестят доста пари ако дойдат в Пловдив. :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 19.01.2008
Пол: Мъж
Кара: е90 320d

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от jeki_tdi » 05 Дек 2011, 10:27

аз моя го сменях преди 2-3 месеца проблема бе при мен като натисна педала на съединителя и тракаше много - маховика се беше прецакал от вътре смених го с нов и нов съеднител комплект и заспаха нещата -

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 17.10.2007
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: F10 525d AT

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от Jenerala » 05 Дек 2011, 22:57

И колко все пак ти струваше съединител-комплект, маховик и труд и ако не е тайна в кой сервиз. :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от bai_ILIA » 29 Дек 2011, 3:00

flame написа:
ilhano написа:Благодаря за предложения сервиз, бях там и единственото, което мога да кажа е ,че от тук нататак Мкар за мен са минало :D
Сервиза работи много професионално, можеш да наблюдаваш целия процес на работа, работят сравнително евтино и качествено.

Малка поправка, името се чете найси кар, така ще го намери всеки по-лесно в google.

Ама в М-кар правят най-хубавото кафе у целио Пловдив! :mhihi:


За М Кар незнам, но в Найс Кар кафето е много добро!!! Пия всеки път като съм там :lol: Иначе аз също съм много доволен от Найс Кар. Когато си купувах БМВ-то му правих там пълната проверка и се мотках при момчетата докато го чоплеха. Едва ли в М Кар ще те пуснат да нахлуеш при колата :D

Отделно там правим сервизното обслужване на 120d на брат ми. Mъчиха да и оправят Блутуут модула и колата прекара там сигурно 2-3 работни дни. Неуспяха понеже беше тоталка и не ми взеха пари!!!
"Чемодан, вокзал, Москва"

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook