e90 xenon

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: e90 xenon

Мнение от Mollov » 02 Яну 2011, 18:25

Мда, на тъмно светят супер... ама през деня... и що не показват малко по-детайлни снимки... щото ще се види, че е тотално дърво (в сравнение с оригиналният фар с хенон и АЕ).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 21.10.2009
Пол: Мъж

Re: e90 xenon

Мнение от SoulFly881 » 04 Яну 2011, 15:15

Значи за ксенона ми стана ясно, благодаря ви!
За да не пускам нова тема искам да попитам къде мога да затъмня стъклата с лазер ?
///M

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Re: e90 xenon

Мнение от Kickdown » 04 Яну 2011, 17:52

SoulFly881 написа:Значи за ксенона ми стана ясно, благодаря ви!
За да не пускам нова тема искам да попитам къде мога да затъмня стъклата с лазер ?


Защо пък точно с лазер, в смисъл държиш ли да е с лазер?
Фолиото е прекрасен вариант по-добър от фабричното затъмнение и с повече предимства.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 21.10.2009
Пол: Мъж

Re: e90 xenon

Мнение от SoulFly881 » 04 Яну 2011, 17:58

Фолиото след време почва да се отлепва и немога спокойно да отварям/затварям прозорците.
И като ме спрат могат да ми правят проблем за предните стъкла, а като са с лазер чух, че са давали сертификат и тогава не та боли главата от ченгета..
///M

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Re: e90 xenon

Мнение от Kickdown » 05 Яну 2011, 21:29

SoulFly881 написа:Фолиото след време почва да се отлепва и немога спокойно да отварям/затварям прозорците.
И като ме спрат могат да ми правят проблем за предните стъкла, а като са с лазер чух, че са давали сертификат и тогава не та боли главата от ченгета..


Първо ако фолиото е качествено (скъпо) и залепено професионално (от човек, който се занимава само с това), гарантирам ти, че няма да мръдне. Имам коли на познати, чието фолио не е мръднало за 7 години!!! Мога да препоръчам човек в София, който прави моята кола, тази със 7 годишното фолио и още доста други коли ;)

А относно предните стъкла, каквото и да правиш, ако нямаш сертификат че използваш колата за инкасо и си частно лице, няма какво да те спаси. Това за сертификатите, са градски легенди - доста време търсих решение и няма такова. Понеже BMW-то на брат ми го купи от полицай беше цялото затъмнено, но след 2 седмици тормоз, лично махнах фолиото отпред - с шапкарите оправия няма...
Единственото ти решение е прозрачното фолио, което затъмнява с 10,20,25%, залепено до ръба - друг вариант ако си частно лице и не си служител на МеВеУе - НЯМА!!! Имам приятел полицай, който не си слага фолио умишлено, защото не му се занимава да го спират постоянно и да си показва нон-стор служебната карта ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 21.10.2009
Пол: Мъж

Re: e90 xenon

Мнение от SoulFly881 » 13 Фев 2011, 14:06

330ci написа:Гледах на тази немската фирма Дектан за по 200 евро има и по-скъпи https://www.dectane.de/product_info.php ... hwarz.html



Като ги сложа тези фарове с АЕ и ксенон, няма ли да дава грешка.
Всичко ще е ОК ли?
///M

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: e90 xenon

Мнение от Mollov » 13 Фев 2011, 15:08

... има достатъчно "залъгалки", дето да ти оправят този проблем...

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 1.09.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: е90 320d, е70 3.0d

Re: e90 xenon

Мнение от borisov1979 » 01 Мар 2011, 12:24

Аз също бях влезнал в този филм с ксенона, но след посещение на две фирми и опити да ми слагат се отказах.
Откажи се и ти, във Варна няма фирма с достатъчно опит за слагане на ксенон на е90. Където ходих първата реакция е:
"о-о-о-о няма проблеми слагали сме на такъв модел" след 1 час звънят: "ела си я вземи, че нещо не става". Има варианти, но "залъгалката"
за борд компютъра е по-скъпа от самия ксенонов комплект. Все пак успех, и ако успееш да сложиш във Варна пиши ЛС.

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook