Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Какъв двигател предпочитате?

Мнение от А.Марчев » 14 Мар 2011, 19:34

vicho написа:мани ти

http://www.youtube.com/watch?v=rMo3pwyDNns

оборотите са си обороти, за туй не харесваме дизелите :mhihi: :driving:


и аз съм на това мнение :mhihi: :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.03.2011
Пол: Мъж

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от dinkkk » 22 Мар 2011, 14:02

Привет маниячета ! Нов съм и честно казано се регистритах преди 15на минутки само и единствено относно коментарите на acho, на 19 съм и явно на знания и опит съм десетки пъти по слаб от почти всички регистритани (но все пак от някаде се започва), но смея да твърдя че доста съм чел за годинките си и доста гонки съм гледал било то по сабори, било то в internet.Моля не ме критикувайте безпричинно само защото се имате за нещо повече от мен и защото критика човек винаги може да направи, особенно когато става дума за коли а те са безбожно относителна тема
1. Аче, достатъчно силно бягаш от темата и макар малко хора го осъзнават и аз ти го казвам:
- никой които е вложил пари в мотор а не в интериор търси скорост не уют, именно за това темата е ЗА двигатели ( не се пробвай да компенсираш казано от теб с теми съвсем далечни и ненужни за тази постнатата тук)
2.Никой няма да се оплаче за разход щом именно това иска - да гори много но и да върви много....
В задълбаване на темата и преминаването от една в друга много бързо забравихте защо изобщо се използва спортната кола, защо изобщо американо мотора е по обемен (именно заради безумно дулгите им разтоянаия)
Факта си е факт.Хората си правят времето на пистата качват го и аз го гледам не ми е нужно да я пробвам, а да go видя за да го потвърдя... и без туй по добре от специализиран пилот малко хора от регистрираните тук могат да карат, така че да не се хвалят че пробвали еди кое си возило много по слабо от последно посочените viper, shelby, m5, m3, m6...
Да не говирим че Falken Мustang GT в последно време прави много по-хубави времена от BMW, Silvia i 350z (гледам редовно). И хайде за да ти избистря водите които ти сам мъчиш
Най - доброто време правено някога от Falken е със старо Camaro 69-70 не съм сигурен коя година. Вярно е че американския вътрешен дизайн е малко дървен, но също така е вярно и това, че този на издуханите BMW-та не ги прави по скоростни... Американците правят най- ефективните коли по отношение на писта, да не говорим по отношение на 1/4 mile... (като ти нахлуе мисълта за BMW вс Dodge/ mustang/Chevy/ Plymouth на правата, наистина ще ти стане срамно) и честно казано както каза един потребител по назад в хроното: Трябва ни двигател с който да преминеш финиш линията 1ви, не с който да се пениш на втора по завойте слушайки всъщност в к'ва косачка за трева си седнал... ;)
Да не говорим, че сум убеден Ache че Ако звука на BMW те кара да се чувстваш голям, този на Muscle-а те кара да се чувстваш МАЛЪК !

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.03.2011
Пол: Мъж

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от dinkkk » 22 Мар 2011, 14:40

И ако толкова се закучите за достоверие, ето ви коментар на още 1 потребител ( от друга тема):
"Даа това ме връ6та 3 годинки назад :) когато карах Pontiac trans AM GTA 5700cc V8 320 hp ръ4ни скорости 5 броя :) ,разход приблизително 30л на 100 км , за 6естте месеца през които го карах съм имал само две загуби и все на мокро време първта бе6е от лан4а делта интеграле 240 коня мисля 4е бе6е , но 4х4 :) и направо из4езна , докато аз въртях гуми , 4ак на 4-та го минах след 180км/ч , втората загуба бе6е с мерцедес роадстар 12 цилиндров 5000сс незнам колко коня е но има тракшън контрол и пак ми взе 400-те метра след това знаете:) има6е си вси4ко клима еленова кожа салон , но с тоя разход едва му взех 7500 лева та после със зор от германия си купих БМВ 316 Е36 и после имах 4увството 4е някой ми е вързал 7-8 тона товар за бронята, та после двигатели сменявах , бутилки кислороди кво ли не , ама не е съ6тото :) "
Хайде не ми казвайте, че не сте наясно кво имам предвид... По добри времена и японците не могат да докарат, камо ли европейски напудрени красоти от рода на AUDI BMW I MERCEDES... (за смешни голфове да не говорим)
И въпреки всичко времената са такива, че всичко опита до повече тунинг, а той до повече пари. Сами си прайте сметката паралията ли остава отзад или той повежда напред :)

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от K_Ilkov » 22 Мар 2011, 17:24

dinkkk написа:...

тая тема е ГОУЕМА ...
хората взеха да се регистрират само и само да пишат в нея :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от acho.rs » 22 Мар 2011, 17:32

Да не говорим, че сум убеден Ache че Ако звука на BMW те кара да се чувстваш голям, този на Muscle-а те кара да се чувстваш МАЛЪК !

Разбирам те , че като младеж си се превъзбудил по масълкарите , че даже и ми говориш , все едно се познаваме ... но най-ми хареса , че предварително се извиняваш за нещата които ще напишеш :yes:
Просто целия ти пост е една глупост - съвсем елементарни неща си объркал и общо взето няма нищо вярно , така че няма как да ти отговоря - трябва да почваме от А-Б-В :wave:

ПС: е добре де, не мога да се сдържа :mhihi:
Да не говорим, че сум убеден Ache че Ако звука на BMW те кара да се чувстваш голям, този на Muscle-а те кара да се чувстваш МАЛЪК !


http://www.youtube.com/watch?v=6Sp2m_rTTLU
- тва как те кара да се чувстваш :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от Делян » 22 Мар 2011, 19:17

Хахха такъв първи пост отдавна не бях виждал :mhihi:
Да се регнеш във форумът на БМВ и да напишеш 3 тона глупости и най-вече, че БМВ били сдухани :mhihi:
Пък тва с предварителните извинения цепи мрака, все едно да кажеш "сори, ама ше объркам дупката" и да го нацепиш със засилка :mhihi:
Де беше до ся бре, да ни отвориш очите :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от bum_bum » 22 Мар 2011, 19:35

dinkkk написа:И ако толкова се закучите за достоверие, ето ви коментар на още 1 потребител ( от друга тема):
"Даа това ме връ6та 3 годинки назад :) когато карах Pontiac trans AM GTA 5700cc V8 320 hp ръ4ни скорости 5 броя :) ,разход приблизително 30л на 100 км , за 6естте месеца през които го карах съм имал само две загуби и все на мокро време първта бе6е от лан4а делта интеграле 240 коня мисля 4е бе6е , но 4х4 :) и направо из4езна , докато аз въртях гуми , 4ак на 4-та го минах след 180км/ч , втората загуба бе6е с мерцедес роадстар 12 цилиндров 5000сс незнам колко коня е но има тракшън контрол и пак ми взе 400-те метра след това знаете:) има6е си вси4ко клима еленова кожа салон , но с тоя разход едва му взех 7500 лева та после със зор от германия си купих БМВ 316 Е36 и после имах 4увството 4е някой ми е вързал 7-8 тона товар за бронята, та после двигатели сменявах , бутилки кислороди кво ли не , ама не е съ6тото :) "
Хайде не ми казвайте, че не сте наясно кво имам предвид... По добри времена и японците не могат да докарат, камо ли европейски напудрени красоти от рода на AUDI BMW I MERCEDES... (за смешни голфове да не говорим)
И въпреки всичко времената са такива, че всичко опита до повече тунинг, а той до повече пари. Сами си прайте сметката паралията ли остава отзад или той повежда напред :)


То тоя потребител сега кара 600 коня БМВ. Ако толкова се е кефил на Понтиака надали щеше да кара БМВ сега.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от acho.rs » 22 Мар 2011, 20:54

Хайде не ми казвайте, че не сте наясно кво имам предвид... По добри времена и японците не могат да докарат, камо ли европейски напудрени красоти от рода на AUDI BMW I MERCEDES... (за смешни голфове да не говорим)
И въпреки всичко времената са такива, че всичко опита до повече тунинг, а той до повече пари. Сами си прайте сметката паралията ли остава отзад или той повежда напред :)

Ето още едно доказателство , че прекомерното гледане на детския сериал Бързи и Сладостни води до тежки мозъчни увреждания :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от Nickelback » 22 Мар 2011, 23:12

Не знам, човека за доста неща е прав, но за други пък не... :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от acho.rs » 22 Мар 2011, 23:25

И я кажи за какво е прав ? Аз не намирам и едно вярно твърдение :kuku: Толкова са много глупостите , че чак ме мързи да ги изброявам ...

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.03.2011
Пол: Мъж

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от dinkkk » 23 Мар 2011, 13:28

Момчета всяко казано нещо си има няколко гледни точки, а от моята не са глупости...
Мисля, че и от на други хора също... Това че всеки път когато някой ви каже истината вие се засягате и замазвате положението с натъртващи критики е доста видимо... Достатъчно съм следял коментарите на доста от вас, че да забележа, че едва през няколко коментара вие си противоречите... Знаете доста или поне така изглежда... окей няма проблем, но точно пристрастието към еди кое си , определено не ви позволява да се доизкажете цялостно.
Спорите за много относителни неща, сякаш е нещо константно и непроменливо, а то далеч не е ! Един факт го потвърждава, а друг не :conf: ... Вместо да го потвърдите вие го отричате с цел " да съм отгоре в спора", което е жалко :dunno: . Този форум на моменти се превръща в бойно поле и секи намила колкото може, само и само "да е над другия" и в стремежа си да постигнете това губите смисъла на темата. :) Както и аз като вас - човек, до няква (малка или голяма степен) съм като вас, но поне го осъзнавам...
Надявам се и вие също :)

Поздрав с тази песен Ачо:

http://www.youtube.com/watch?v=UIlJNzSXUZk

Колкото до това дали BMW e "издухано", ами преди година бях им адския привърженик, купих карах, давах сумати пари в разход за E36 1.8 140 hp, гореше прекалено много за това което даваше като тръпка и динамика и общо взето му се кефех защото ми беше 1то, не защото е добро. Не слагам всички коли от марката под общ знаменател, но мисля че има каде каде по стойностни коли за каде каде по малко пари с каде каде по болни звуци и двигатели. Аз пари за lacoste кецове, чийто емблема ще падне на 2рия месец не давам. За вас незнам. :) Сега смятам да карам Ford Taunus 2.6 183 hp 69 също правен в Германия (за съжаление) преди години беше 136 hp и мога да допълня, че баща ми е каде къде, къде по впечатлен от него... аз нямам спомен дали е имало защо, но смятам че има :) Сами си правете извода...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от DanielzZz » 23 Мар 2011, 18:45

Значи казваш,че звука на една евро или джап кола не може да те накара да настръхнеш ?
http://www.youtube.com/watch?v=eDn70FtC ... page#t=20s
1900hp.Think again ! :wave:

Относно опита ти - я сега седни от Таунуса в една 328ца да видим дали няма да си промениш мнението.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от acho.rs » 23 Мар 2011, 19:16

dinkkk

Всичките ти твърдения са от гледната точка на пишам-рейсър , който още не навършил 18 години си мисли , че най-важното нещо е да минеш тоя до тебе :idea:
Най-голямата ти глупост беше за това че всеки го грее перформанс САМО - ами ако караш трак кар е така - иначе , като даваш 300 000 лв за купе , искаш да правиш впечатление на останалите , вътре всичко да е изпипано , като швейцарски часовник , да лъха качество и скъпотия . Най-големия защитник на масъл карите щи каже , че точно интериора ги проваля :winky:
За БМВ нямаш и елемнатрен опит за да ги говориш тия , пускаш ми някакви клипчета от нета и не знаеш , че ще ти извадя такива клипове на БМВта , та ще се побъркаш - само дето тук не е видео раздела :wave:
И хайде , като знаеш че тъкмо влизаш в форума и за много неща не си сигурен - ми дай го по-полека :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1409
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F90 M5C

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от Cinder » 23 Мар 2011, 20:04

Абе не знам дали е пишман рейсър, ама със сигурност каза някои доста верни неща:

Спорите за много относителни неща, сякаш е нещо константно и непроменливо, а то далеч не е ! Един факт го потвърждава, а друг не ... Вместо да го потвърдите вие го отричате с цел " да съм отгоре в спора", което е жалко . Този форум на моменти се превръща в бойно поле и секи намила колкото може, само и само "да е над другия" и в стремежа си да постигнете това губите смисъла на темата. Както и аз като вас - човек, до няква (малка или голяма степен) съм като вас, но поне го осъзнавам...


Той поне се осъзнава, ама повечето от вас май не :mhihi: Тази тема сигурно е най-голямото мерене на интернет пишки което съм виждал, чак е смешно. Всеки гледа да изтъкне някакви знания за коли, които е гледал на картинка или в youtube, ама пък за сметка на това коментарите му са сякаш притежава всяка една от тях или е навъртял поне по 20 обиколки на "Ринга" с всяка от тях :mhihi: Кой прочел нещо някъде, веднага гледа да се изтъкне и то като най-големия капацитет по темата.

Ачо, нищо лично към тебе, ама до сега май не съм видял тема по която да не си компетентен :mhihi: Хвала на такива начетени хора като теб :winky:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Какъв двигател предпочитате-високооборотен или с голям торк?

Мнение от steeN » 23 Мар 2011, 20:38

acho.rs написа:като даваш 300 000 лв за купе , искаш да правиш впечатление на останалите , вътре всичко да е изпипано , като швейцарски часовник , да лъха качество и скъпотия .


за ферари и ламбо, на които до преди 10-15 години интериора им беше като на комбайн какво ще кажеш :)
някой модели на ферари още са в същност. защо всички смятат, че като имаш "много" пари, трябва да си най-големия позьор ;) тва си е чалга мислене за мен.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook