Сервиз в Пловдив за БМВ

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bioz » 25 Май 2019, 12:29

Тоя митко що го споменавате в темата? Калояново не е Пловдив, а и при толкова читави майстори в Пловдив трябва да си луд да се засилиш в гъза на географията и на всичкото отгоре да плащаш като поп по 100 кинта на някой само за да натисне едно копче на компа read errors.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 12.11.2011
Кара: Х6 g06
Мечтае да кара: isetta
Детайли за колата: 4,0i

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от dentamed » 26 Май 2019, 15:03

прав си колега обаче искам да предпазя колегите от грешки.Иначе 100лв. струваше диагностика + проверка на ходовата част.Като времетраене около 20 мин всичко. Смях
Иначе тоя Митко го имат за бог на бмв-тата някои колеги и затова отидох там.Карат му коли от цяла България защото явно като мен и други са чули слуховете,че е много добър ама всъщност е кръгла нула.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bioz » 26 Май 2019, 22:14

dentamed написа:прав си колега обаче искам да предпазя колегите от грешки.Иначе 100лв. струваше диагностика + проверка на ходовата част.Като времетраене около 20 мин всичко. Смях
Иначе тоя Митко го имат за бог на бмв-тата някои колеги и затова отидох там.Карат му коли от цяла България защото явно като мен и други са чули слуховете,че е много добър ама всъщност е кръгла нула.
Повечето сервизи не взимат нищо за преглед на ходова част особенно ако си им клиент, някои може да поискат 10 лева за кафе. Тоя митко найстина трябва да е бог ама на шараните щом ги дере така и те му плащат.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 12.11.2011
Кара: Х6 g06
Мечтае да кара: isetta
Детайли за колата: 4,0i

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от dentamed » 27 Май 2019, 21:42

мани мани
не е за приказване
То и аз съм от шараните ама по препоръки на колеги.
Там никога повече

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2018

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bmwf10 » 30 Май 2019, 16:13

А най-тъпо се чуствам, защото балъци като нас му купуваме всяка година нова кола F10, после X5, сега последно X6. Поне да си заслужаваше парите, а то се получава, че плащаме една шапка пари, за да ни чупи колите и после се оказва, че ние сме си били виновни. Да не говорим, че един приятел въпреки че му казах да не ходи там, той не ме послуша и се оказа че му сменил неправилния датчик, който навсичкото отгоре бил сменен преди 2 месеца и си работил. После като си искал стария, за да го провери наистина ли е развален, му се накарал, защото не му казал, че бил сменян и му загубил времето. Разбира се проблема с колата си останал, защото не било от датчика, но пак му взел парите. И всичко това при условие, че на едното му F10 му беше взел 2400лв. за смяна на верига. След този случай беше закарал F10-та на жена му в друг сервиз за смяна на верига, за което са му взели 1600лв., което са си 800лв. разлика. За това, че не е монтьор колегата е прав. Ако не са му майсторите тоя е жив умрял. И без това е постоянно само по почивки някъде. Явно човека вече си е събрал достатъчно пациенти и е решил, че някой му е длъжен всеки ден да го захранва със свежа пара.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2018

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bmwf10 » 01 Юни 2019, 9:30

Калояновския майстор разбрах че преди месец са го проверявали данъчните и икономическа полиция. На някой му е писнало да го стрижат като овца, не са му издържали нервите и ги е засилил!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 12.11.2011
Кара: Х6 g06
Мечтае да кара: isetta
Детайли за колата: 4,0i

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от dentamed » 04 Юни 2019, 9:04

крайно време беше.
Цените са все едно си в м-кар
Качество 0000000

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 21.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320 GT XD
Детайли за колата: 320 GT XD 2015г

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от security_g » 08 Фев 2020, 8:33

Здравейте ,колеги само да споделя актуална цена за диагностика на ходова част и и софтуер в Мкар -пловдив 360 лв, изкарване на пълна сервизна историч на колата 240 лв

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 4.09.2015
Пол: Мъж

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от alex4408 » 12 Сеп 2020, 17:03

Здравейте, колеги.Имаме Х5 Е53 за оправяне, което само отзад е на въздух. Беше вече в няколко сервиза из Пловдив без успех. Купени нови възглавници 2бр. + 2бр нивомат. Колата се вдига на едно от трите нива в сервиз... кара се 2-3дни и после си застава където иска... понякога най- долу, понякога на макс се вдига задницата. На таблото свети лампата и като се прочете грешката пише, че има проблем заден десен нивомат.Слаган компютър от морга и не се реши проблема.
Отпред на пружини, а само отзад е на въздух.
Може би търсим софтуерен проблем... кой майстор ги разбира тези проблеми в Пловдив?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3646
Регистриран на: 15.01.2012
Кара: BMW F10 530d 12'
Мечтае да кара: G30 530d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от Taruno » 15 Дек 2020, 14:20

B.Stoimenov написа:
castelo написа:Сервиз Ацалов N1

+1 :yes:


За Aцалов ауто и аз, от кодиране до технически проблеми няма грешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 2.11.2019
Пол: Мъж
Кара: E70 3.0D LCI
Мечтае да кара: M550D

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от Eliyan » 15 Дек 2020, 14:36

|`oTuH написа:В последния месец съм посетил и Найси и Ацалов за диагностика преди покупка на автомобил.

Бях много доволен от Найси - изключително професионално отношение (доста високи цени), но след днешното ми посещение при Ацалов съм просто без думи.

Красимир е един от най-добрите професионалисти, който някога съм срещал, без значение сферата на бизнес.

Ако някой се нуждае от диагностика (аз така стигнах до тях) бих препоръчал Ацалов.

Основната разлика с Найси е, че той реално шофира автомобила и забелязва невероятни неща (проблеми).

Със сигурност това е мястото на което ще си обслужвам новата кола... когато я купя.


С две ръце и два крака за Красимир - отношението на цена и качество е налице, адски доволен съм като клиент от както започнах да ходя при Краси и никога не се е налагало да се върна след правен ремонт, я нещо да не е било затегнато както трябва или нещо да е било забравено, всичко се коментира на място и/или ако изскочи нещо ще ви предупреди и пита, а не както повечето правят "ами то тва изскочи и ти го сменихме и него, нали знаеш как е "
- ако имам някакви притеснения или питания, когато и да му звънна, винаги е готов да ми даде мнение и да ми помогне.

Абсолютно коректно отношение и добра и съвестно свършена работа!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от ivanski_2 » 15 Дек 2020, 15:44

Аз пък съм крайно недоволен от Ацалов и силно НЕ препоръчвам!
В каквото и отношение да е цена/качество- сравнение МОПАРТ София и Мирафиори и други
Не можа да открие проблема за 5 дни който в гаражен сервиз намериха за 2 часа, 5 дни не успя да поръча 2 щипки за кората и накрая ми се накара как съм звънял всеки ден да питам какво ми става с колата, като се има впредвид че не дойде даже в
деня и часа в който се бяхме разбрали да му я оставя, него го нямаше лично а го помолих да му обясня лично нещата, абе и какво ли още не .....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bai_ILIA » 15 Дек 2020, 15:49

Taruno написа:
B.Stoimenov написа:
castelo написа:Сервиз Ацалов N1

+1 :yes:


За Aцалов ауто и аз, от кодиране до технически проблеми няма грешка.


И аз препоръчвам с двете ръце сервиза на Краси Ацалов - Atsalov Auto. Познавам го от 10-на години и съм му карал 5-6 различни БМВ-та с различни проблеми. Той и момчетата му са били винаги коректни :yes:
"Чемодан, вокзал, Москва"

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 17.12.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: BMW e92 320d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bmw_ninja » 15 Дек 2020, 18:41

Да споделя и аз моите впечатления от сервизите, с които съм се сблъсквала в Пловдив вече с два ввтомобила от марката BMW - единият бензинов, а настоящият дизелов.
1). В М Кар посещенията ми са били свързани само с т.н. акции, при които за определени модели има безплатна подмяна на доказано дефектни компоненти. Винаги са спазвали запазения час, бързо са подменяли съответните части, отношението им е било професионално. Имам и по други поводи впечатления от М Кар, но тази тема е само за сервизи, затова друго няма да споделям, но ще отбележа, че впечатлението ми е изцяло положително.

2). Найси Кар е сервизът, който посетих на първия ден след покупката на първото ми BMW. С една дума - казаха ми деликатно, че колата е за кофата, но пък ми взела 1 400 лв. за първоначално обслужване смяна на една ламбда сонда и пукнат картер. При тях след преглед на колата ти се дава един огромен списък с неща, които трябва да ти се сменят и ставката за минута труд през 2016 г. с отсъпка от 5% беше 4 лв. Повече работат там нямам и не съм посещавала мястото по простата причина, че два месеца по-късно в търсене къде да си направя реглаж на фаровете открих

3) Ацалов Ауто. Когато за първи път отидох в сервиза на Краси Ацалов беше през декември 2016 г. Предварително запазения час беше спазен, но отношението, което срещнах там меко казано ме изуми. Краси лично покара автомобила ми (впрочем това е практиката му винаги и до ден днешен), разказа ми какви са му впечатленията, погрижи се за разни дреболии по колата около реглажа на фаровете, за който отидох и най-вече подходи с уважение. Отношението там ме спечели като клиент и вече второ BMW си правя там. :lalala: Никъде другаде нямам доверие да ми човъркат колите и съм се опарила от препоръки за разни пишман майстори дето бачкат нелегално. Когато нямай ме пита за препоръка, това е единственият сервиз, който посочвам. Най-важното е, че Краси е супер коректен, в час с всичко по колите и може да те насочи и към читави хора, за всякакви услуги.

Това впечатление е създадено в течение на 4 години и е актуално и към днешния момент. Весели празници на всички и бъдете здрави :D
Изображение

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook