диагностика ISTA +

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 11.01.2015
Пол: Мъж

диагностика ISTA +

Мнение от Stefan78 » 20 Яну 2022, 2:23

Koлеги, закупих си кабел от алиекспрес за приятната сума от 25лв. Дойде със софт Inpa, видях че кабелът поддържа и ISTA, разрових се за торент, но не намирам. Натъкнах се на обяви в олх, продаващи истата от 50лв и нагоре. Та питах се някой печен колега с иста, който е имал същия проблем, дали ще се ангажира да ми я качи в гоогле драйв, или някъде другаде, а може и лично да се разходя в рамките на София с флашка. А ако има и :lol: други в моето положение да си направим партия и да изчистим тоя монпол на софтуера.

П.С. Някои сигурно ще ме насолят, че се циганя излишно, но съм израснал със замунда и да мятам пари по програми, чак ми се струва нередно :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: диагностика ISTA +

Мнение от DoesNot » 22 Яну 2022, 15:46

Stefan78 написа:Koлеги, закупих си кабел от алиекспрес за приятната сума от 25лв. Дойде със софт Inpa, видях че кабелът поддържа и ISTA, разрових се за торент, но не намирам. Натъкнах се на обяви в олх, продаващи истата от 50лв и нагоре. Та питах се някой печен колега с иста, който е имал същия проблем, дали ще се ангажира да ми я качи в гоогле драйв, или някъде другаде, а може и лично да се разходя в рамките на София с флашка. А ако има и :lol: други в моето положение да си направим партия и да изчистим тоя монпол на софтуера.

П.С. Някои сигурно ще ме насолят, че се циганя излишно, но съм израснал със замунда и да мятам пари по програми, чак ми се струва нередно :roll:

Свали си я от :arrow: https://rutracker.org/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 27.12.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 535 D 272 hp 2005 г.
Мечтае да кара: X5M5 5.0D

Re: диагностика ISTA +

Мнение от julyan10 » 26 Яну 2022, 17:25

DoesNot написа:
Stefan78 написа:Koлеги, закупих си кабел от алиекспрес за приятната сума от 25лв. Дойде със софт Inpa, видях че кабелът поддържа и ISTA, разрових се за торент, но не намирам. Натъкнах се на обяви в олх, продаващи истата от 50лв и нагоре. Та питах се някой печен колега с иста, който е имал същия проблем, дали ще се ангажира да ми я качи в гоогле драйв, или някъде другаде, а може и лично да се разходя в рамките на София с флашка. А ако има и :lol: други в моето положение да си направим партия и да изчистим тоя монпол на софтуера.

П.С. Някои сигурно ще ме насолят, че се циганя излишно, но съм израснал със замунда и да мятам пари по програми, чак ми се струва нередно :roll:

Свали си я от :arrow: https://rutracker.org/


Тя ISTA+ с всички библиотеки е около 100 GB, ще ти трябва външен диск. Той хубаво ще я изтегли, но без лиценза няма да може да я подкара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: диагностика ISTA +

Мнение от ivanski_2 » 26 Яну 2022, 20:22

Аз как я подкарах без лиценз ? Не говори когато не си сигурен :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 11.01.2015
Пол: Мъж

Re: диагностика ISTA +

Мнение от Stefan78 » 26 Яну 2022, 21:35

Голямо благодаря на всички колеги взели отношение по темата !!! :yes:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: диагностика ISTA +

Мнение от nikola59 » 29 Яну 2022, 1:43

julyan10 написа: Тя ISTA+ с всички библиотеки е около 100 GB, ще ти трябва външен диск. Той хубаво ще я изтегли, но без лиценза няма да може да я подкара.

Не е точно така. За обикновена диагностика с ISTA-D Rheingold не е нужно да се сваля такъв обем. BLP и SDP библиотеките не е нужно да се свалят. Те са нужни ако се програмира с ISTA-D F,G и I сериите и то само при наличието на ICOM! SQLiteDBs папката е достатъчна. Обема е около 23-24 Гб със всичко необходимо примерно за версия 4.31.40

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 22.01.2022

Re: диагностика ISTA +

Мнение от ManuelDimitrov » 31 Яну 2022, 21:08

Здравейте изтеглих Rheingold от руския сайт торента е около 91гб но така и не успявам да го инсталирам . Дали бихте могли да ми помогнете?

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 8.10.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW 530i,BMW 320i Touring

Re: диагностика ISTA +

Мнение от MaRsMaN » 03 Мар 2022, 16:14

И аз не мога да я инсталирам...някой дали може да помогне ?

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook