Сервиз за реглаж

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 6.03.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 320d Sport Line

Сервиз за реглаж

Мнение от TurboDieselComby » 29 Сеп 2020, 7:49

Колеги дайте мнение за добър сервиз в София за реглаж на предница.

Имам неприятен опит от вчера с Радиал на Сливница. (не могли да развият десни вътрешен и външен накрайници, а преди 4 месеца като беше за реглаж там са развили уж, но това не им попречи да вземат пари и двата пъти. Сега видях старите данни, и още тогава не са направили реглаж явно, пак заради тези накрайници в дясно)

Видях, че друг колега тук пък е недоволен от Радиал на Симеоновско шосе.

От този който прави реглажи в Дружба срещу зеленчуковата мой колега има неприятен опит.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 995
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от msi200 » 29 Сеп 2020, 8:07

Аз ходя при Стефан преди тунела на Люлин, засега съм доволен само от него... Намира се между люлинския мол и тунела, мисля, че си има табела "реглаж"
I love the sound of V8 in the morning...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от datchko » 29 Сеп 2020, 8:10

TurboDieselComby написа:Колеги дайте мнение за добър сервиз в София за реглаж на предница.

Имам неприятен опит от вчера с Радиал на Сливница. (не могли да развият десни вътрешен и външен накрайници, а преди 4 месеца като беше за реглаж там са развили уж, но това не им попречи да вземат пари и двата пъти. Сега видях старите данни, и още тогава не са направили реглаж явно, пак заради тези накрайници в дясно)

Видях, че друг колега тук пък е недоволен от Радиал на Симеоновско шосе.

От този който прави реглажи в Дружба срещу зеленчуковата мой колега има неприятен опит.


Принципно едно негативно мнение не би трябвало да е критерий.
Аз съм доволен от конкретния сервиз, не съм имал проблем.

Вероятно дилърите също са ок, но така и никой не ми отговори какви са им цените и дали наистина си заслужава тройната (вероятно) цена.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от ka4i » 29 Сеп 2020, 8:14

За тези в Дружба, лоша дума не съм чул. Няколко пъти съм бил там, нямам оплаквания :driving:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от Razor90 » 29 Сеп 2020, 9:38

Аз съм най-доволен от ZAR auto, на бул. Климент Охридски. Споменаха ми за моите болтове, че трябва да се смажат защото при следващото настройване може да се скъсат(често срещано при е90).

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от BaDxBoY » 29 Сеп 2020, 10:04

msi200 написа:Аз ходя при Стефан преди тунела на Люлин, засега съм доволен само от него... Намира се между люлинския мол и тунела, мисля, че си има табела "реглаж"



И от мен имаш глас за Стефчо. Няма по-добър в България.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от Rainbow » 29 Сеп 2020, 10:52

Razor90 написа:Аз съм най-доволен от ZAR auto, на бул. Климент Охридски. Споменаха ми за моите болтове, че трябва да се смажат защото при следващото настройване може да се скъсат(често срещано при е90).


Там са ок, да. Както и в Top service (Дунев) до картинга също. Те също ме предупредиха, че без нови болтове няма да стане, та го направихме както трябва. Отделно свършиха и други неща, защото исках повече камбър :)
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 6.03.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 320d Sport Line

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от TurboDieselComby » 29 Сеп 2020, 11:22

Благодаря колеги!

Стефан май ми е най-близо. Ще се пробвам другата седмица като сменя накрайниците

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от empar » 29 Сеп 2020, 11:55

От личен опит:
Хеед91 в Надежда за мен са най-добрата опция в северна София.
6+ пък са най-най-най-лошата такава!
От дочути мнения:
Стефан от Люлин също е ок!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от b00st » 29 Сеп 2020, 12:37

Дружба на Амстердам 8, до сега никакви оплаквания от там.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от BaDxBoY » 29 Сеп 2020, 13:17

Rainbow написа:
Razor90 написа:Аз съм най-доволен от ZAR auto, на бул. Климент Охридски. Споменаха ми за моите болтове, че трябва да се смажат защото при следващото настройване може да се скъсат(често срещано при е90).


Там са ок, да. Както и в Top service (Дунев) до картинга също. Те също ме предупредиха, че без нови болтове няма да стане, та го направихме както трябва. Отделно свършиха и други неща, защото исках повече камбър :)


Там ходих преди 2 месеца за баланс на гуми и ми взеха накрая 115 лева. Без монтаж демонтаж и т.н. За реглаж си пригответе 300лв поне .. Аз не бих пратил някой там, освен ако не го мразя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от Razor90 » 29 Сеп 2020, 13:44

BaDxBoY написа:
Rainbow написа:
Razor90 написа:Аз съм най-доволен от ZAR auto, на бул. Климент Охридски. Споменаха ми за моите болтове, че трябва да се смажат защото при следващото настройване може да се скъсат(често срещано при е90).


Там са ок, да. Както и в Top service (Дунев) до картинга също. Те също ме предупредиха, че без нови болтове няма да стане, та го направихме както трябва. Отделно свършиха и други неща, защото исках повече камбър :)


Там ходих преди 2 месеца за баланс на гуми и ми взеха накрая 115 лева. Без монтаж демонтаж и т.н. За реглаж си пригответе 300лв поне .. Аз не бих пратил някой там, освен ако не го мразя.
Миналата година цената беше 70лв за реглаж. Колата се чувстваше много по-добре спрямо реглаж за 50лв от Диана или Маргел. Много по-стабилна на пътя и волана сочеше направо, дадоха ми да я покарам ако има нещо да се върна да го донастроят
Поне това е моят опит и пак бих отишъл там.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 6.08.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318is '97 M44B19
Мечтае да кара: Е30

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от Missing » 29 Сеп 2020, 17:33

От 5-6 години ходя само в сервиза на ул. Амстердам №8 в Дружба. Нямам никакви оплаквания. Резервирам през сайта час. Всичко е точно. :clap:
За тунела на люлин също съм чувал добри отзиви от познати. Лично не съм ги пробвал.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от datchko » 29 Сеп 2020, 17:50

Някой доволен от реглаж в официален дилър?
Техниката добра ли им е?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 995
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Сервиз за реглаж

Мнение от msi200 » 29 Сеп 2020, 18:19

Аз съм правил, струваше 180лв и не усещам разлика от на Стефан реглажа.
I love the sound of V8 in the morning...

Следваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook