Сервиз в Пловдив

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.02.2011
Пол: Мъж
Кара: e 39 530i
Мечтае да кара: m5

Сервиз в Пловдив

Мнение от angel8888 » 01 Авг 2019, 14:57

Колеги търся сервиз,който работи с части на клиента в Пловдив или близо до града.Искам да си поръчвам части от колегата от форума и да си плащам за труд нищо повече.Колата е бмв е39.Благодаря на всеки дал своето мнение става дума за спирачки водна помпа ремъци нищо повече

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 19.02.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e90 320d '06
Мечтае да кара: f06 640

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от enerdjy » 01 Авг 2019, 19:16

Аз съм доволен от сервиза на ул. „Васил Левски“ 105, 4003 Северна промишлена зона, Пловдив Аутомакс се казва, на пътя за с.Труд.Ходил съм с части от мен и съм нямал проблеми.
"If one day speed kills me don't cry because i was smiling" - Paul Walker

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.02.2011
Пол: Мъж
Кара: e 39 530i
Мечтае да кара: m5

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от angel8888 » 02 Авг 2019, 15:23

И да не е голям сервиз,някой който има в къщи гараж и се занимава с това също става.Надявам се пишат хора от Пловдив

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: E83 LCI 3.0D / 2009
Мечтае да кара: ...кола без проблеми :)

Re: Сервиз в Пловдив

Мнение от pif4o77 » 23 Сеп 2019, 18:18

Много е сложно с твой части, от една страна че като са твой мастора няма да прибере от тях още едни 40%, другото е че ако занесеш часта и тои като разглоби се окаже че не е същата става сложно, колата разглобена ти тичаш да сменяш часта ама другата я нямало в ловдив ще доиде утре и майстора седи с скръстени ръце :) Аз също предпочитам варианта аз да си занеса частите понеже знам кое от къде и какво ще взема, включае и от колегата от този форум които дава много добри цени, ама пусти мастори много се мръщят и за това каквото мога и имам условия гледам сам :) Ако намериш такъв дето да бачка съвестно и с твои части казвай да го знам и аз :)

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook