Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастрофа

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 10.08.2017
Пол: Мъж

Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастрофа

Мнение от BMWfan28 » 03 Юли 2018, 22:53

Здравейте колеги!

Преди дни претърпях челен сблъсък с колата. Аз се разминах без травми за разлика от автомобила, който в предната си част (от преден регистрационен номер до предно челно стъкло) е доста размазан.

Днес мина първия оглед от застрахователя и ми казаха, да си намеря сервиз, където колата да бъде разглобена за да може да се направи втори оглед, с който да се установи каква сума може да ми бъде изплатена като обезщетение.

Можете ли да ми препоръчате добър сервиз в София (или около София), който да се занимава с ремонти на автомобили претърпяли тежка катастрофа?

Благодаря ви предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от expl0de » 04 Юли 2018, 10:06

Застрахователите обикновено искат в доверен сервиз да става разглобяването. Може да ти платят тотална щета ако е толкова зле. Ако пък държиш да си караш колата, може да им искаш сума и в твой сетвиз, но ще се набуташ. Зависи от колата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от BaDxBoY » 04 Юли 2018, 10:44

Каква е колата ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: Е38, Е53
Мечтае да кара: ново

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от mi6obmw » 04 Юли 2018, 11:50

Незнам за сервиз, но ако е така, както описваш трябва да е тотална щета. И аз не бих се занимавал да си възстановявам кола, при такъв удар.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от toncho83 » 04 Юли 2018, 14:39

Дай снимки да я видим колата...или каквото е останало от нея

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от Фидел Кастро » 04 Юли 2018, 15:45

В една друга тема споменах за руския експерт-автокриминалист Максим Шелков. От неговите предавания е ясно, че такъв автомобил е "белязан" и малко по-обстоен оглед ще изкара наяве тежкия удар. Това го прави много трудно продаваем и да не кажа непродаваем. В едно от предаванията на Максим беше показно Инфинити буквално сглобено от парчета от други, като него. Това е ужасно опасен автомобил и деянието е чисто престъпление. Без да обиждам никого се носят слухове, че във Враца и региона има корифеи за такъв "ремонт".
Правилно ти казват колегите, че най-добре е да пробваш да тотализираш тази кола. :|
Eто го клипа:
https://www.youtube.com/watch?v=MGYH5SZlPOE
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Препоръка на сервиз за ремонт на БМВ след тежка катастро

Мнение от Cyberloner » 09 Юли 2018, 14:00

както го описваш по-добре вземи каквито пари можеш от застрахователите, тази я пускай за части и си вземи нова...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook