Ремонт брони на ул.Св.Наум

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Ремонт брони на ул.Св.Наум

Мнение от titto » 04 Окт 2006, 19:40

Много пъти сте минавали оттам,(ул.Св.Наум)като се спускате от Семинарията към хотел Хемус,след малкият светофар,отдясно...има винаги по 2-3 коли с разкачени брони на тротоара...За съжеление не знам името на сервиза,но днес МЕ ОТБЛЪСНАХА КАТО КЛИЕНТ ТИПИЧНО ПО "БЪЛГАРСКИ"!!!Питах колко пара ще ми вземат за боядисване на 2 огледала С МОЯ боя,лак и другите екстри!Отговорът беше:''Пич,нали не очакваш да се хванем скоро с тая дреболия,остави ги и най-рано другата седмица ще са готови...ще ти струва 50лв.на огледало,значи 2те-Стоянка''!100лв. :shock:
Не ми се занимаваше наистина да го храня много,пък и уж приятел ме беше пратил там...На него цялата броня са му събирали парче по парче и са я боядисали за 140лв.,а на мен за 2 огледалца...Е,нема такива наглеци!!!Явно са си ''насмогнали на масрафа'',пък и бях с костюм и служебна кола,сигурно искаше да ми каже:Само балъците са повече от китайците!!!Е,пак му теглих една и го гледам в огледалото-остана да мисли... :evil: Не се лъжете да ходите там! :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 04 Окт 2006, 22:25

Сервиза е много читав, ама за брони и наистина са си надсмогнали на масрафа ;) Съвсем близо до там е сервиза на Сони - спускаш се по "Милин камък" и на бензиностанцийката вляво, ще видиш гаража с многото БМВ-та отпред :winky:
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 04 Окт 2006, 22:39

Leon написа:Сервиза е много читав, ама за брони и наистина са си надсмогнали на масрафа ;) Съвсем близо до там е сервиза на Сони - спускаш се по "Милин камък" и на бензиностанцийката вляво, ще видиш гаража с многото БМВ-та отпред :winky:
Абе и аз съм чувал,че бачкат добре,ама с това отношение и то от шефа и с тия цифри.... :shock:


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 05 Окт 2006, 10:17

Leon написа:Сервиза е много читав, ама за брони и наистина са си надсмогнали на масрафа ;) Съвсем близо до там е сервиза на Сони - спускаш се по "Милин камък" и на бензиностанцийката вляво, ще видиш гаража с многото БМВ-та отпред :winky:


Ти са мазниш ли се :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 05 Окт 2006, 12:09

sonny написа:
Leon написа:Сервиза е много читав, ама за брони и наистина са си надсмогнали на масрафа ;) Съвсем близо до там е сервиза на Сони - спускаш се по "Милин камък" и на бензиностанцийката вляво, ще видиш гаража с многото БМВ-та отпред :winky:


Ти са мазниш ли се :mhihi:
Къде си точно в Лозенец,да донеса огледалата? :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 696
Регистриран на: 26.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E87 120d
Мечтае да кара: x6

Мнение от Veson » 06 Окт 2006, 21:31

Тряа да се запишеш предварително :mhihi: при приемчика ;)
Иначе броните ги знам, искаха ми около 300 - 350 лв. за боядисване преден капак, решетки и незнам какво още... ама още не съм отишъл
stay tuned
Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 06 Окт 2006, 21:53

Шшшш ало на опашката и аз трябва да си боядисвам лявото огледало, ама като си намера такова :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 06 Окт 2006, 22:02

Огледалата ще ги сменям с FK,ма май от оргиналните по-хубаво няма...а и новите ще са вече ръчни :( (не ми се играе да ги преправям)


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 06 Окт 2006, 22:39

titto написа:Огледалата ще ги сменям с FK,ма май от оргиналните по-хубаво няма...а и новите ще са вече ръчни :( (не ми се играе да ги преправям)

що ще ги преправяш като можеш да си купиш адаптери и направо да си ги направиш ел?
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 06 Окт 2006, 22:49

titto написа:Огледалата ще ги сменям с FK,ма май от оргиналните по-хубаво няма...а и новите ще са вече ръчни :( (не ми се играе да ги преправям)


Мислех, тоя въпрос да ти го оставя за накрая, ама кат си подхванал, ако искаш може и да ги пжнаправим ел мел ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 06 Окт 2006, 23:09

sonny написа:
titto написа:Огледалата ще ги сменям с FK,ма май от оргиналните по-хубаво няма...а и новите ще са вече ръчни :( (не ми се играе да ги преправям)


Мислех, тоя въпрос да ти го оставя за накрая, ама кат си подхванал, ако искаш може и да ги пжнаправим ел мел ;)
Ми може,може някой свободен ден... :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 19.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: е38

Re:

Мнение от c0l0r » 02 Сеп 2020, 12:45

Leon написа:Сервиза е много читав, ама за брони и наистина са си надсмогнали на масрафа ;) Съвсем близо до там е сервиза на Сони - спускаш се по "Милин камък" и на бензиностанцийката вляво, ще видиш гаража с многото БМВ-та отпред :winky:

Може ли кординати на сервиза на Сони

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook