Некоректен сервиз ес ма тик кв. Хаджи Димитър

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори



младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Некоректен сервиз S Matic кв. Хаджи Димитър

Мнение от BMW120 » 23 Ное 2021, 17:17

sachs написа:
BMW120 написа:Ок отворко да кажем че си прав....не е помпата, всички не разбират, ти си прав...колата ми е върната развалена.

Въпроса за милион долара е защо колата ми е върната развалена? А за два е защо не ми оправиха колата след като 2 пъти им я върнах след това?

Също така на БМВ ли да вярвам - официален представител на марката и други 2ма човека занимаващи се с коли или на някой когото не познавам в интернет и заплашва да чупи зъби на клиентите си...няма нужда да ми отговаряш, ясен е отговора.

Ти не си ми клиент!И няма начин да бъдеш!
Как ще говоря на когото и да било си е лично моя работа.В случая засяга само и единствено теб,а не клиентите ми!
Аз бях до тук,спасявай се както знаеш.


Чао
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Некоректен сервиз S Matic кв. Хаджи Димитър

Мнение от Mollov » 24 Ное 2021, 17:49

BMW120 написа:Ок отворко да кажем че си прав....


Казаното от мен по-горе важи с пълна сила и за теб... :!:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Некоректен сервиз S Matic кв. Хаджи Димитър

Мнение от Mollov » 24 Ное 2021, 17:53

sachs написа:
Допускаш ли,че не съм наясно с правилата?


Допускам, че си под афект, защото не за първи (или последен) път четеш пост във форума за проблем със сервиз... Но не мисля, че това е начина да се говорят нещата... Още повече, когато няма как да си на 100% наясно със ситуацията (дяволът е в детайлите), и да коментираш релевантно нещата... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 13.07.2007
Местоположение: Софийските кафета
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сувалка

Re: Некоректен сервиз S Matic кв. Хаджи Димитър

Мнение от Бай Митьо » 25 Ное 2021, 23:18

BMW120 написа:
Въпроса за милион долара е защо колата ми е върната развалена?


Колега ясно е че си афектиран и не можеж да приемеш факта, че това е 10год автомобил и се е счупил. Просто му е дошло времето. Утре ще отидеш в друг сервиз за накладки и ще ти върнат колата с тресене и свети грешка. Е те ли ще са виновни.

Повярвай ми взимал съм си колата тропаща, а съм я закарал НЕтропаща. Тях ли да обвиня? Не мога да си позволя нова кола от магазина, а само тя има 100% гаранция за всичко в нея./даже и там не е на всичко/
Не е важно да блъскаш във фитнеса, важно е как и с какво!

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook