Desolite k, bardahl, pro tec...

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Desolite k, bardahl, pro tec...

Мнение от ka4i » 03 Май 2012, 17:37

Здравейте! Престои ми пътуване и обикаляне с колата в Италия и някой други страни и ми се ще да и сложа някаква добавка (профилактично). Коя бихте ме посъветвали да е тя (Desolite k, bardahl, pro tec). И от Италия, Словения, Хърватска и Сърбия ако някой има информация от коя верига бензиностанции да зареждам. От тук мисля да я напълня с нафта от Ромпетрол. Благодаря на всички отзовали се, предварително :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Desolite k, bardahl, pro tec...

Мнение от Gqbriel » 04 Май 2012, 15:55

ka4i написа:Здравейте! Престои ми пътуване и обикаляне с колата в Италия и някой други страни и ми се ще да и сложа някаква добавка (профилактично). Коя бихте ме посъветвали да е тя (Desolite k, bardahl, pro tec). И от Италия, Словения, Хърватска и Сърбия ако някой има информация от коя верига бензиностанции да зареждам. От тук мисля да я напълня с нафта от Ромпетрол. Благодаря на всички отзовали се, предварително :)


Дезолит и Протек - няма да сгрешиш с нито едно от 2-те - макар аз лично съм се убедил в действието на Про Тек - но която и от 2-те ще ти свърши работа :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook