ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 555
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Varna-Balchik
Кара: Е60 530i 04, G30 540i

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от hrpopov217 » 12 Дек 2011, 21:43

викентии70 написа:...............През цялото време псуваше и се държеше така,че и каруцар би се впечатлил..................

Това явно му е нормалното държание на този :kuku:
Колеги от Варна и региона, защо не ходите при колеги от форума да си правите колите. Аз знам за двама които със сигурност за много по кадърни от тези сервизи които коментираме.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 22.06.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше BMW F36 420xD GC, E90 320d
Мечтае да кара: изтребител F16 но ще се задоволя с F36 (за сега)
Детайли за колата: Сега се радвам на G11 740d XDrive LCI

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от tosh » 12 Дек 2011, 23:02

Ами напиши ги кои са че и ние да знаем. Може би майстор фен на марката е по-добре от прехвален майстор.
ИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 555
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Varna-Balchik
Кара: Е60 530i 04, G30 540i

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от hrpopov217 » 13 Дек 2011, 0:30

tosh написа:Ами напиши ги кои са че и ние да знаем. Може би майстор фен на марката е по-добре от прехвален майстор.


Ами отиди при @Ilko Ivanov в Добрич и няма да сбъркаш. Поне аз там ходя и съм доволен. Сега 50км разстояние не са кой знае колко много.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: София

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от radio_manbg » 18 Дек 2011, 16:20

Абе имаме и колеги от форума дето за сцепен маркуч на всмукателният колектор сменят катализатор и слагат избушен резонатор .. и натъкмяват дебитомер.. след това сменят и сфещите като обясняват колко е прост предишния майстор че сложил такива а не онакива... и накрая след 10-тото повтаряне от моя страна че колата каточели диша решават да погледнат дали не е от всмукателния колектор (гумираната труба между дросела и колектора) сотйност около 400лв. та и това с колеги и т.н. не е работа ...
Лоша работа... оттук насетне протоколче и фактурки за да е мирна главата и всички части в кашонче!
ИзображениеИзображение
Изображение
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА
БЪЛГАРИТЕ - ВЕЛИК НАРОД

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от kraininski » 09 Мар 2012, 15:25

колега този абсолютно задължително трябва да го смажеш от бой, ти или някой на който си платил....да му счупи всички пръсти на ръцете за да спре да бъде "майстор" завинаги....преди 4-5 години еидн скапан мангал ми направи основен ремонт на един тдс(800лв за работа, частите си ги купувах аз) и минута след първото палене скъса колянов вал....в последствие като си направих сам мотора попаднах на още редица радикално малоумни решения....понеже сме комшии не му бях платил....на второто питане за парите седмица след като си бях взел колата и си я правх у нас му казах вече като ме вижда да се обръща на другата страна....но имах късмет поне с парите да го запаля....аман от долни мошеници....и пак казвам НЕ трябва да им оставаме длъжни на подобни нагли крадци...
"And You'll Always Be My Whore Cause You're The One That I Adore"

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: M52B2?...E36
Мечтае да кара: E30...S52B32

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от Лъчоо » 15 Апр 2012, 17:58

Ах,как не видях темета по-рано...бях във Варна по работа до скоро,щтях да си направя една тренировка там...с всичките селяци на куп.Колеги няма да плащате на такива лайнари докато не сте абсолютно доволни от свършената работа...заради такива глупаци хората нямат доверие и на съвестни колеги. :banghead:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: ОДИСЕЯ С МАЙСТОР БОГ във ВАРНА!!!

Мнение от sambeto » 20 Апр 2012, 11:44

kronos написа:Бош-сервиз (до депото на тролеите над затвора) благодарение на немърливата им работа щеше да ми гръмне мотора на джипа. Мой приятел си остави там много лачено е39 за дребен ремонт и после му се обадиха от кат да си го прибере размазано......


Предполагам става въпрос за Варна Мобил
Ако аз си отворя устата за сервиза.....майко мила,пък и съм добре запознат с него.....предната кола там я поддържах доста време....ама като ми се отвориха очите....ми идваше да се обеся :banghead:

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook