Купуване на кола от Германия

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от Ppetkow » 16 Ное 2022, 20:51

Аз имам опит. Лично съм си вземал кола по BMW Premium Selection програмата. Така си взех на времето фейсилфта на М135i. Избрах си я от сайта на bmw.de Показах колата в Ауто Бавария. Платих я и я докараха и всичко си беше точно и с гаранция и със състоянието на колата. Без забележки цялата процедура. Карах си я без проблеми докато я продам даже. Беше на 4,5 години не помня точно и беше на 80к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от kiko » 11 Апр 2023, 21:41

Да попитам..ще се прибирам с кола с транзитни номера от Германия/Берлин/ към София.Някой скоро да е минавал с транзитни през Сърбия?Питам защото познат преди година е минавал и онея пендели са му искали някви безумни $$ за преминаване,но той е бил с товарен автомобил N1 а аз ще съм с лека кола.
И още нещо за самото пътуване.Планирам едно спане във Виена и едно в Белград ако няма ядове на границата или едно в Румъния някъде.Така мисля,че няма много да се изгърбя с пътуването а и ще си направим един готин трип с жената

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от Leon » 12 Апр 2023, 9:49

Аз бих се прибрал през Румъния, колкото и да обиколиш, разправиите в Сърбия за мен не се отплащат.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от msi200 » 12 Апр 2023, 10:19

И аз чух, че отскоро се плащала някаква такса в Сърбия, ако минаваш с транзитни номера.
I love the sound of V8 in the morning...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от kiko » 24 Апр 2023, 15:37

Минах през Румъния,пътя е ок но се кара малко по бавно,на Дунав мост бяхме 5коли-5мин. Уейза леко се насмете само горе долу на 100км преди Видин и тръгна да ме праща на майната си но го скипнах набързо.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 17.08.2019
Местоположение: Автомобили
Кара: 5-er
Мечтае да кара: 7-er
Детайли за колата: M-pack

Re: Купуване на кола от Германия

Мнение от bmw5er » 18 Окт 2023, 12:23

Важно е да проверите историята на колата, преди да направите покупка. Това може да стане с помощта на сайтове като Carfax или Autocheck. Чрез тях можете да видите историята на автомобила, включително информация за обслужване, аварии и други проблеми.
Влезе ли ти веднъж Бмв в сърцето е до край! Най-добрата марка съчетаваща агресия, лукс и красота! :P :P :P

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook