Даренията в село Гуцал - Как мина... :-)

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Даренията в село Гуцал - Как мина... :-)

Мнение от Иво » 24 Май 2004, 15:44

Здравейте! Както гледам никой не се е впуснал да обяснява за вчерашния ден в село Гуцал и затова ще го направя аз :D Ще се опитам да извадя и няколко общи поуки и размисли :) Със Сави решихме в крайна сметка да дойдем, за което грам не съжаляваме и вчера без предупреждение цъфнахме в 8:00 на ЕКО :) Видяхме се с вече дошлите Василен, наскоксан, машините, the boss, dizelboy и т.н. Извинявам се, че пропускам някой ( примерно момчето с бялата Е30-ска ), но така и не го попитах как му е прякорът тук :) По-късно дойдоха доматимир и speedmaster ( да не забравяме и гостите от Пежо Клуба, имаше и едно момче със Сеат, пропуснах и едно момче с черна Е30-ска 318,с което си говорихме ), но ме поправяйте, защото отдавна не съм идвал и съм изгубил връзката :) Просто имената ми бягат :) Та така... Май беше към 9:00 часа когато се наканихме да тръгнем и theboss поведе колоната по цариградско шосе, а след това и магистралата :) Когато спряхме да се преброим видях, че бмв-тата са 6, а останалите коли още 3 = 9 :) Със скорости вариращи от 80км/ч до 140км/ч пристигнахме в селото минавайки през Долна Баня. Разстоянието, което аз засякох от Банкя до Гуцал беше ~105км. Още по виещите се на горе завои една жена ни помаха приятелски. Аз се зарадвах, но въпреки това я подминахме като крайпътен знак, а тя по-късно се оказа директорката на дома :lol: Стават и грешки 8) Още с тихото ни пристигане в селото обикновените хора насядали по пейките усетиха, че днес ще се случи нещо странно :shock: Малкото площадче в центъра бе като пано за картина, която чакаше да бъде нарисувана :lol: Но за това по-късно :) Ето, три леви завоя и вече нахлуваме през добре познатата ни отворена порта. Първоначално навън се показват само някой от децата. Оказва се, че предишата нощ е имало здраво парти до към 4:00 и сега всички не знаят за какво става дума :) След като се поококориха ни наобиколиха както обикновено с весели възгласи и еййййй такива усмивки :) Поразтоварихме разни багажи и се раздадоха някой вкусотийки и играчки :) Да си призная децата не се зарадваха толкова много на меденките, но по-късно ще засегнем по-сериозно този въпрос. Друго, което забелязах е, че не обичат да ги наричат "деца" макар да са на по 10г. :) След като ми се похвалиха, че си ремонтират и боядисват повечето неща сами, че доста от тях и пари си изкарват и аз се отказах от това да ги наричам с разни умалителни имена. Те са си едни човеци :) Докато се обърнем колите вече преливаха от дечурлига и усмивки :) Както при първото посещение се натоварихме в автомобилите за някоя друга тиха обиколка на селцето :) Да си призная този път спазвахме малко повече благоприличие като изключим празния, малък център, в който нямаше как да не покажем на дребосъците какво е това окръжност и как се чертае в черен цвят :) :) :) След кратката забава се прибрахме да поотдъхнем и получихме оферта за футболен мач. Предизвикателство, на което трудно бихме могли да откажем :) Стадион Гуцал Арина, по 6 човека в отбор, публика: 20 души, имаше и журналисти - да покажат снимки! :) 1:0 за БМВ Клуб България след първите няколко стотин атаки :) След това резултатът продължи така: 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4 :( :) :) :) Тук спортната деградация си каза думата, поне моята такава :) Напълно заслужено Футболен Клуб Гуцал победи Футболен Клуб БМВ :) За нашия отбор се съзтезаваха: Аз и Атанас ( ati ) :), theboss, dizelboy и на врата един негов познат, малката машина и LANA :) След мача трябваше да има по заслужена бира естествено. В тази насока предприехме пътуване до Долна Баня, а и да не тормозим много местното население, което се беше оплаквало преди време :)( забравих да спомена, че към групата се присъедини и X-citer с приятелката си ) Децата пощуряха и по-пътя, особено след като в центъра бмв-тата започнаха да се редят едно до друго и да громко да реват :) Органи на реда и обикновени люде се хванаха за главите от създалата се гледка и култовото потегляне на всеки един баварец в обратна посока. Пушеци, гуми и добре познати на всички нас изпълнения :) :) :) В крайна сметка купихме бирите от кръчмата в Гуцал, която пък се намира на по-голямото площадче на селото, където безшперовата 316-ска остави няколко трайни кръгли дири, подкрепени от X-citer, а пък theboss демонстрира няколко перфектни завъртания на 180 ( на които искам да бъда научен и аз :) :) :) ) X-citer спука маркуча за серво, колата на speedmaster прегря нещо, но след малко ремонти всички повреди бяха отстранени :) Скоро всички започнаха да си тргват - кой да кара абитуриенти, кой друго... Децата малко се поразочароваха и натъжиха. Когато им казахме, че 316-ската ще остане да ги забавлява всичко си дойде на мястото :) Останаха още съпругата на Андро и Добри ( Astor ), както и едно червено Пежо. Дребосъците не искаха да влязат да обядват от страх да не изуснат и нас, но бързо ги успокоихме :) Казах на едни бандити, че първите петима с най-големи кореми ще се возят при мен :) :) :) След обяда с Добри спретнахме една мини фиеста в стил Е30 :) След този спокоен завършек на авто походите аз и сави гледахме видео с останалите, като ни показваха свои касети с танци на момичетата и други забави, а след това ни разходиха из местността пеша. Адски красива природа е! :) Абсолютният завършек на деня се състоеше в малко спорт - футболче, федърбал, фризби, музика и весели разговори. Към 5 без нещо се сбогувахме със всички персонално и запалихме последната кола останала в двора на дома. Отново чухме много топли думи и пожелания, отново изпращането беше феноменалнои незабравимо! Малко по-рано през деня едно детенце ме дръпна и ми каза на ухо, че когато идвали другите спонсори не им било забавно, но нас чакали с най-голямо нетърпение. Дали сме успели да им дарим малко щастие? Определено да! Макар да може и много повече! LANA примерно обра точките на един дребосък когато го качи да седне в него и да покара въртейки волана. След това и аз му дадох да пробва 316-ската, а той не можеше да слезе на земята. Отиде и се похвали на кученцето си ( истинско кученце ) как е карал не е едно, а две БМВ-та! :) Ето тези мигове на внимание и обич, който им даряваме струват много повече, от който и да бил материален подарък! Знам го със сигурност, защото и самите деца ми го казаха. Едно от най-големите момчета в дома е на стаж в София, в куриерската фирма TNT и го взехме с нас на връщане като говорихме доста и обсъдихме много неща.

Изводи и размисли:

След разговора ми с Емил ( 20г. ), а и със самите деца разбрахме доста неща. Домът, който сме избрали за своите посещения определено не е в най-лошото материално състояние, да не кажа, че е и в доста добро. Децата имат много спонсори, дори гиганти като Данон, Метро, Нокиа, TNT, френски и български организации, които наистина им дават доста неща. Имат дрехи, храна, 2 телевизора, 2 видео-та, както и две музикални уредби. Има и компютър, който обаче не разполага с Интернет. Сигурно забелязахте, че има някои доста здрави момчета. Е, имат си е фитнес с учител, който тренира желаещите 2 пъти седмично. В дома цари ред и разбирателство. Няма мародерства от по-големи над по-малки. Всички наистина са адски сплотени и задружни, будни и умни деца! Затова нека оставим парите на заден план и фокусираме желанието си в малко повече внимание към малчуганите. Можем да им помогнем да оправят футболното си игрище, да сложим кошове, нещо, което ще им помага да растат здрави и силни. Държавата трябва да изплаща на всички по 3лв. на месец за дневни. Дори тях не изплаща! Онзи ден в селото е имало събор, на който са продавали разни дреболийки и играчки, а повечето деца с празни джобове са гледали само как децата от селото си купуват. Добре, че в случая Емил, който работи за 170лв. на месец им е помогнал, купувайки на всеки по нещо дребно със спестените си 40лв. Всички ми се похвалиха, че си имат лазерчета и разни дрънкулки :) Ето това е едно голямо и сплотено семейство! Всички учат, по-малките в селото, а по-големите в Долна Баня. Около 10 деца ще ходят на стаж в София за 1 месец, през който ще им заплащат все по нещо, а и ще ги хранят и учат. Можем да измислим много, много неща, с които да ги зарадваме дори без грам лев. Или в случай, че имаме пари да ги дадем за нещо стимулиращо тяхното въображение. Примерно конкурси за най-интернесно изобретение ми се въртят в главата, като ще има награди за всички места дори и утешителни, съзтезания с чували... защо не? И такива веселби, в които можем даже да се включим и ние! :) Благодаря на всички, които присъстваха и на тези, които организираха събитието. Беше неповторимо, но нека следващият път останем повече, да гледаме да нямаме работа и да не се получава това, което стана сега. Един вид идваме, даваме, поседим малко и си тръгнем. Не казвам, че никой не е искал да остане, но нека следващият път да не е така. Тези, които дойдоха за първи път да не се стряскат ако им е било скучно, следващите пъти става все по-интересно. Когато видиш как децата те помнят и вече им ставаш истински приятел, споделят ти разни неща и търсят от теб съвет. Наистина някои са мръснички и има хора, които се притесняват да ги пускат в колите си, но уверявам ви няма страшно :) Първо те разбират от дума и пазят, и второ една автомивка му е решението после :) Всички те вече са наши истински приятели! Имаме официална покана да присъстваме на на 6-ти Юни на тяхно тържество. Ще има и пиеска :) Поканен е абсолютно целия клуб. За съжаление много от нас ще са в сесии, а други ще бъдат заети, но ако се сформира някоя група би било чудесно :) Говорих с главните герои на пиесата ( патето и мечето :) :) :) ) казаха, че без тях пиеса просто няма ( как бе главни герои? ) :) Имам още много истории за разказване, но мисля, че бих всички възможни постове по дължина. Нека даваме пример и на други клубове и организации! Да бъдем хора и да се поставим в положението на тези деца. Ако имате идеи и мнение за това мероприятие или за следващи такива, моля ви да споделяте смело! Отново благодаря на всички от цялото си сърце. Получи се невероятно! :)
Изображение
Изображение

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Мнение от alpina-ma6inata » 24 Май 2004, 15:58

Наистина всички прекарахме страхотно и аз много се зарадвах и че те са се зарадвали :!: Нека все по-често им доставяме това голямо удоволствие и дано следващия път сме още повече хора :) :) :)
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 24 Май 2004, 16:09

Много съжалявам, че този път не можах да дойда с вас в Гуцал :( Предлагам да не се маем а на 6-ти Юни да отидем за празненството им колкото се може повече хора. Отсега аз казвам, че 100% съм там предполагам същото и за Сашо Driviggod-а и Engi а и чакам други кандидати... Дори и да не занесем нищо както каза Иво важното е присъствието ни....
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 24 Май 2004, 16:23

Живо -здраво до тогава и ще ви присъедини малка група от плевен :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 24 Май 2004, 22:06

аз като за пурви пат изкам да изказа своето мнеие по вапроса изживиаването беше наистина невроиатно и за мен това са наи хубавите километри дрифтобе и пилене на гуми които сам преживиавал ниакоига а пак и радоста от децата ме впе4атли осте пове4е моиат приател(dirty...благодарение на които ни напълниха вратат с голове )съшто остана много доволен и ентусиазиран и като видиа колко макар и малко да биахме се реши 4е изка да си купи бмв само заради това 4е вси4ки биахме супер задружни .навръштане закрахме една от вузпитателките до центара и тиа ни благодари за хубавите мигове които сме дали на децата .хора за мен беше 4ест 4е можах да зарадвам голимата аудиториа от мом4етата и николко моми4ета които биаха обзели моита скромна е 34 ка макар и малко по из4укана :lol: зна4и думи ниамам да ви обесниа радоста ,си циал ден говориа на колегите каквое било преживиаването с тези мом4ета и моми4ета .и колко е хубаво да зарадвас никои които ште го оцени а определно те оцениха присъствието ни и високите скорости и гонениците по ули4ките и миризмата на гуми и масло и бензин ,и феродо,бше великолепно както за мен надиавам се и за тиах с раздост сте ги посетиа пак стига дасе организираме разбирасе



относно изказването на иво батка аз се кефих наи много а тез мом4ета и моми4ета и никога немие било неприатно 4е ште ми изцапат колата или нешто от сорта,както знаеш моита беше облиана с бира :bchug: все едно е на свадба и проблеи ниама,единствено което беше заклъ4ено бесе жапката и заштото там си даржахме документите и тлефоните на отбора по футбол(ако несто несам доразбрал ме поправи,или ако греша)спирам до тук за мен бесе огромно удовостбие и се надивам дасе саберем пове4е и да дарим едно огромно преживиаване на мом4етат и моми4ета и то за по дулго време :D :bgflag:
ИзображениеИзображение
Изображение

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 24 Май 2004, 22:13

Наистина прекарахме добре, дано децата да са останали със същото впечатление. И вярвам, че всеки от нас ще помогне с каквото може на тези малчугани. Стигам до този извод базирайки се на факта, че дори и децата на клуба (малкият Василен, Радомир-моят син) и децата на клуб Пежо участваха с голям ентусиазъм, подготвяха подаръци. Мойто хлапе няколко дена избира какво да занесе. Аз не вярвах, че ще се раздели с някои от любимите си играчки, но това стана факт. Така че съм оптимист. Щом децата ни го правят, ние също ще го правиме и се надявам да не е само моментно настроение. Защото няма нищо по гадно от това да приласкаем тези деца за малко колкото да се отбие номера и после да ги забравиме. Хора, нека бъдеме ЧОВЕЦИ.

П.С. Днес няма да мога да постна снимките понеже скоростта на ъплоуд ми е ниска от дома, но утре към обяд ще има и снимков материал :).
Изображение

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 25 Май 2004, 9:21

Е ето ме и мен виновника за всичко :D
Извинявам се че чак сега пиша но в къщи нямам РС почивни дни и т.н.
Радвам се че на хората им е харесало, на мен самия ми беше адски хубаво, но и натоварващо ... трябваше да летя на обратно за бала на rtzankov нямах накладки от което спирачките чегъртат на желязо вече :cry: че и полиция се опита да ме спре но това е за друга тема :twisted:
Фактурите за всички дарения са в мен и днес ако имам време ще ги сканирам и публикувам, тази седмица ще ги предоставя на клуба тъй като са на името на клуба.
Хората са описали подробно случката няма да повтарям и аз, само ще добавя малко изводи ...
Децата наистина не са чак толкова зле, дома в който живеят е в окаяно състояние ще помоля Ева да публикува снимките!
Друго което мисля е че трябва да обърнем внимание на образованието на тези деца да стимулираме не само тяхното въображение а и желанието да се образоват, тъй като в разговорите си с тях усетих че това е в някакъв много заден план, а без това те нямат равен шанс в живота :idea:
Иска ми се да им помогнем да видят и осъзнаят възможностите си в живота, не знам как стои въпроса с гостуването на отделни деца в семейства, но явно е възможно тъй като знам за едно от децата че го взимат за ваканциите, това мисля да е следващата ми стъпка да поканя едно или две от децата да погостуват в София в моето семейство което подържа и споделя идеята ми!
Като цяло мога само да благодаря на ВСИЧКИ взели участие в мероприатието по един или друг начин, няма да ги изброявам тъй като са много и ще пропусна някого !
May the BMW force be with you!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 25 Май 2004, 9:53

Искам да благодаря за идеята за посещениетето, както и на всички допринесли със средства и внимание това да се осъществи. Не съжалявам, че отидох... напротив, достави ми огромно удоволствие радоста в очите на децата. Може да се сърдят, че ги наричаме така, но... :D Искрено се надявам се, да сме допринесли с нещичко. Споделям мнението на всички, че си заслужаваше и че може още да се направи.

Не съм ходила в други домове и може би точно заради това мизерията там ме ужаси. Надявам се, нещата с времето да се променят.
По въпроса, поставен от Василен за образованието още в събота вечерта се замислих, дали имат книги?! Аз лично се разходих из стаите, докато се возеха всички до Долна Баня, видях доста потресаващи неща, но никъде не видях книги. :roll:
Радвам се, че Титоран от клуб Пежо бе донесъл много пастели, фулмастери, блокчета за рисуване, с цел да се забавляват, но и да се стимулира въображението им, да рисуват.

Снимките от Дома ще ми бъдат дадени на диск от Титоран и съответно, щом стигнат до мен, ще ги пусна, да ги видите. Има доста и от мача и от стаите. Има какво да се види, определено. Отделно, направи ми много голямо впечатление факта, че нямаше санитарни възли вътре, а доколкото разбрах вечерта входа се заключва и ...?

За следващото посещение, мога да дам някои идеи. След обиколката в дома видях, че имат на последния етаж истинска маса за тенис, но се нуждае от ремонт, както и мрежичка, опъната между :!: два стола. Кош за баскетбол също имаше, но се въргаляше в тревата до игрището. На много от вратите за стаите липсват дръжки, както и на една дузина прозорци няма стъкла или са наполовина счупени. Както и други видяха, няма работещи умивалници. А тези, които функционират, текат от долу. Иначе, евала на спонсорите, имаха телевизори и уредби.
Като дама домакиня - трябва им простор, както и подходящо съоръжение за целта.
Да караш Peugeot е страст!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 392
Регистриран на: 1.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330d
Мечтае да кара: M550d

Мнение от LANA » 25 Май 2004, 10:08

Беше голям кефа...
Нямам какво повече да напиша :)
Гледам а календара, че 6-ти е в събота, така че ще гледам да присъствам на празненството :wink:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 27.01.2003

Мнение от Cult Society » 25 Май 2004, 10:41

ето ме и мен :)

след притесненията че не познавам никого от клуба и ранното ставане в 7 сутрина се озовах на екото към 8 без 15 стиснал чаша кафе. след 5-10 мин се събрахме и след известно време - Да Бос преброи колко коли тръгваме (той бе водач на колонато от 8-9 автомобила) и тръгнахме към Цариградско Шосе.... По време на целия път имаше много готина колегиалност - предварително присветване на със стоповете преди намаляване, даване на мигач, аварийни и т.н. - подържаше се компактна колона :):):)

На пристигане децата ни наобиколиха и ни се зарадваха на нещата които занесохме (въпреки че аз не можах да се включа в даренията за което ми е ужасно болно :oops: )

Мачлето (иво ме е пропуснал, което е странно - все пак съм 1'90м :lol: )беше адски готино и съвсем не по правилата :lol: , а и топката беше доста пържеща и тежка - особено след 2-3 удара с глава:):):) Особено ме изкефи едно момче на 10на години което ми говореше през цялото време че е ме "пази":):):) видяхме много зор да поддържаме резултата достоен, но ако бяхме продължили със сигурност щяхме да бъдем убити от голове :wink: .
След кратка почивка прекарана в пиене на вода и въстановяване на силите ( много тичат тези деца а и са много здрави ) повозихме децата до Долна Баня - при мен се бяха качили - 5-6 дечица отзад и две на предната седалка - бяха изключително доволни и усмихнати - нещо което ме разтопи - как може нещо толкова малко, някакви си 10на км с повечко газ да доставят такова удоволствие ..... дечицата пищяха и ревяха "още газ, ощееееее" и около себе си виждах 7-8 големи усмивки и очи изпълнени с радост...

Това което ми напълни душата е, достойнството което тези деца имат...а и останах с чувството че са доста сплотени и са си наистина Гуцал Тийм Кидс :wink:

след разходката дечицата остана по колите и се "возеха" в продължение на 2 часа ( едно момче на около 8-9 г. разгада си ди плеъра за около 30 сек и как да сменя дискове , радиостанции и т.н. :shock: ) - и после имаше пак повозихме децата в околността...

пътя наобратно бе особено приятен за мен - през цялото време карах зад 318 на спийдмастера с Ати за навигатор - която бе с отстранена повреда - прегряване ( чрез професионално "избушване" на термостата) - и аз се наслаждавах на леките дрифтове през цялото време до магистралата... След един остър завой спийдмастър за малко да прибави още един доста голям кон под капака, а аз съответно за малко да си го разделя с него..... за щастие и двамата успяхме да спрем навреме и го заобиколихме безпрепятствено.


Аз съшо благодаря на всички които бяха там и другия път съм с вас , много по добре организиран :!:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 25 Май 2004, 11:54

ето и моето скромно включване - първо искам да благодаря на Спийдмастера, че ме събуди сутринта, защото преди 8 часа тази година съм ставал само един път - за събора, и будилника не успя да ме събуди.
В 08.10 бях на уговорената с Василен среща пред Шератон, където видях едно е34, което ми се стори познато, ам още спях - оказа се Шефа (Дъ Босс), който мен чакал, а аз го подминах :oops:
Искам и да изразя задоволството си от воденето на колоната - всичко беше много дисциплинирано, Дъ Босс отчетливо даваше мигачи и се изнасяше много преди самите разклони в съответната посока, за да може цялата колона да се изнесе спокойно, нямаше нито един момент на рязко натискане на спирачки или друг тип безумни маневри - евалта Шефе :yes:
Мачлето - имаше едно момче, може би тапа и 20 високо, което щяхме да пазим като по-малко, докато се оказа, че то тегли по-яки шутове от мен и след 3 пъти пържене с тази гумена топка (кожената не я ползвахме, да не се надере) всички направо бягахме от него. Наистина със сетни усилия успяхме да задържим такъв резултата :oops:
Беше яко, защото с някой от момчетата още от преди си имаме приказка и си прекарахме известно време в разговори, също така докато ходихме до Баня с Емил (момчето, което Иво е върнал до София) той ни разказа доста неща от бита на тези деца.
Като цяло бяха адски услужливи и когато имахме нужда от вода след избушването на термостата направо щяха да се изтрепят кой пръв да помогне.
Като цяло за мен този трети път беше по-добър от останалите пъти.
След първия път се чуствах направо размазан от гледката и въпреки, че децата се радваха аз се чуствах ужасно и все се питах - в какво аз съм по-добър от тях, че имам дом, семейство, че дори и кола, която да ползвам. Освен това не знам какво да правя с малки деца (по принцип обичам да им се радвам от далеч) и като ме наобиколят стоя като телеграфен стълб и не знам какво да правя, та за мен ходенията са си цели изпитания. Но все пак се старая, макар според Иво да не е достатъчно :wink:
Връщането наистина беше толкова приятно, колкото идването. Много е готино да знаеш, че хората около тен ти пазят гърба и можеш да фокусираш вниманието си към други неща (примерно групово задминаване на бързи голфове).
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Re: Даренията в село Гуцал - Как мина... :-)

Мнение от pAbLo » 25 Май 2004, 13:31

Иво написа:...имаше и едно момче със Сеат,

НЕ съм бил аз,макар че цял ден се чудех какво да правя но станах в 12 и едва ли щях да дойда дори и да знаех :oops: Другия път ще се постарая :!: Сесията ми свършва този месец,дано нямам някъква работа.
Иво написа:..пропуснах и едно момче с черна Е30-ска 318,с което си говорихме )

АААА значи ти си бил със това М40 което се въртяло като лудо :P Човека се Пише Nikos но не е от най редовните творци тук.Иначе от както купи това М10 и само такива :driving: :mrgreen: :bowdown: работи прави :wink:

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 26 Май 2004, 10:55

Здравейте отново,
едва сега поствам снимките, но вчера не можах да стигна до ПЦ с НЕТ :(. Има и един зип за тези с по-бавна връзка.
http://free.bol.bg/theboss/Gucal
Изображение

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 26 Май 2004, 11:17

Еййй най-сетне снимките :lol:
За тези които не са присъствали малко коментар 8)
Колоната на царигградско шосе
Изображение
На лъскавата 520-ка най-много хора се облегнали, аз се чудя що ми хлънтали вратите :lol:
Изображение
Най-злобната 520-ка, забележете бронята и престилката как изглеждат истински и здрави :lol: :lol: :lol:
Изображение
Някой скрил един мъскъл в храстите, кой ли е този агент :roll:
Изображение
Ха кажете ати футбол ли играе или сутрешна гимнастика щот топка не виждам :lol:
Изображение
Тне Бос не можете го изненада невъоражен :bang:
Изображение
В съответствие с ранга на злобната 520-ка Diselboy придобива такъв злобен вид
Изображение
Ескайтър-а вече изтрезнял :lol:
Изображение
May the BMW force be with you!

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Май 2004, 11:26

Малко коментари към снимката с моя милост - не правя гимнастика, а играя като греда - много съм добър в това :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook