ВАЖНО !!!!!!!!!!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 27.04.2007
Мечтае да кара: на Marina Bay Street Circuit

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от shumisho » 25 Окт 2012, 9:13

За последните клипчета.
По- втрещен съм не от дебилите шофьори, които блъскат (да подчертая, че не малко пешеходци са по- виновни и са чисти самоубийци), а от дебилите, снимащи и отминаващи?!?!?!
WTF?!?!?!?
Мислех, че само в Китай са мега идиоти и не им пука дори човек да умре до тях. Това в "ужасната" България НИКОГА не може да се случи, всеки спира да помага.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 17.10.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 320D
Мечтае да кара: BMW sauber

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от mAsTeRa* » 18 Яну 2013, 16:08

shumisho написа:За последните клипчета.
По- втрещен съм не от дебилите шофьори, които блъскат (да подчертая, че не малко пешеходци са по- виновни и са чисти самоубийци), а от дебилите, снимащи и отминаващи?!?!?!
WTF?!?!?!?
Мислех, че само в Китай са мега идиоти и не им пука дори човек да умре до тях. Това в "ужасната" България НИКОГА не може да се случи, всеки спира да помага.

Напълно съм съгласен с теб колега , в България всеки спира ,помага, прави каквото може , а погледни , снимат и на всичкото отгоре няма никой да помага, просто така и да има пострадали ... ще умрат , потрес .. :|
Абе аз си карам моя ... Голям, черен кабриолет... M-Power пакет брат.... Напрао' самолет! .. И си се кефа на жените който щом ми скиват колата... Моментално си вдигат полата...! Карай днес защото вчера няма да се върне .. а утре може да нямаш бензин! xD ///М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: Planet Roterende
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 136hp И BMW 530XiA 258hp

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от Krasimir19 » 09 Фев 2013, 23:23

http://www.youtube.com/watch?v=zuhRiuhYwKo Колкото и да се пазим винаги се намира някой който да ни блъсне. Аз също не съм примерен шофьор, но все пак очите трябва да са винаги на шест и да се молим на Господ да ни пази.

Едит– Още едно клипче http://www.youtube.com/watch?v=mjIPpEfbvB8

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 5.02.2013
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 320

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от SnipY » 19 Фев 2013, 17:21

Krasimir19 написа:http://www.youtube.com/watch?v=zuhRiuhYwKo Колкото и да се пазим винаги се намира някой който да ни блъсне. Аз също не съм примерен шофьор, но все пак очите трябва да са винаги на шест и да се молим на Господ да ни пази.

Едит– Още едно клипче http://www.youtube.com/watch?v=mjIPpEfbvB8

Като гледах видях че повечето катастрофи са на светофари първия с линейката човека от далече видял че е зелено и не намали да спре за да мине линейката другите катастрофи са пак от този род човека видял че има 2 секунди зелено но не се замисля че е на повече от 100 метра от кръстовището за съжаление много от хората разчитат на 2-те секунди след червено преди да светне зеленото на другите но много хора не преценяват че 2 секунди не са много време за съжаление и до момента хората си минават на "късно зелено" както го наричат е в същност си е червено ..

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 11.10.2008
Местоположение: Мездра
Пол: Мъж
Мечтае да кара: X5

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от bestlap » 15 Яну 2014, 14:26

Миналата седмица имах малко пътувания от Варна до Търново и при Омуртаг видях страшна катастрофа с BMW 745li направо мотора беше стигнал почти до подлакътник вътре ...... :confused: :confused: :confused:

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.03.2014
Местоположение: Пазарджик
Пол: Жена
Мечтае да кара: BMW e30

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от Аксиния Гаджева » 02 Мар 2014, 12:39

Не се правете на шофьори на пътя в гръда или в село.. ;) Пазете си колата, пазете си и живота има писти бе хора не е трудно да си качите колата на пистата там я караите колкото искате, но не е редно да я карате с МАХ скорост в града.... :yes: :!:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 288
Регистриран на: 16.12.2010
Пол: Мъж

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от гумата » 08 Яну 2016, 9:48

На десния завой около километър преди мотела "Ихтиман" посока "Траянови врата" има потъване на пътното платно на магистрала "Тракия", който кара над 170 може лошо да пострада. Магистралата се къса на това място и потъва, а асфалтът прави диагонален праг. Обхваща банкета и първа лента. Обърнете внимание , когато доближавате това място, може и кола до вас да се стресне там. Занапред ще става по- зле и едва ли ще му обръщат внимание да го поправят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 288
Регистриран на: 16.12.2010
Пол: Мъж

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от гумата » 20 Авг 2018, 6:18

Да плашиш един водач, значи да го убиваш преди да е умрял. страхът е най- лошото в една критична ситуация. По- добре учете хората как да стават по- добри водачи, как да си преценяват скоростта, как да пазят дистанция и колко рано да спират. По- голям убиец от страха няма. Не превишената скорост, а страхът при превишаване на скоростта в критичния момент са нанесли тежките поражения. А за всиока скорост си трябва опит на писта, който се постига с достъпното каране на картинг, на собствената кола на писта или на места, където няма коли- изоставени летища за писти. Дори и на електронна игра може да се разбере до къде води непознаването на собствената кола.
Като опознаеш колата, която се клати на висока скорост и е друга кола, ти не я караш безумно. Безумно и непредпазливо за всички карат само невежите и глупавите, които вярват, че за тях не важат законите на физиката.
Страхът е убиец №1 след него е само глупостта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: ВАЖНО !!!!!!!!!!

Мнение от NiksGS » 05 Сеп 2021, 9:24

За безразсъдните пешеходци и аз подкрепям мнението, явно за тях направиха надписите "погледни" с две стрелки, ама явно и това няма да ги накара да спрат за 2 секунди и да преценят. После водача не спрял на пешеходна пътека и го отнася заради самоубиеца на пътя. Отделно не броя излетелите топки, притичали домашни любимци и малки деца.
Ultimate Riding Machine

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook