BMW с предно предаване - Х2

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

BMW с предно предаване - Х2

Мнение от peshehodetz » 18 Яну 2021, 23:18

Не съм в вярвал че това ще се случи някой ден но е факт. Тези ги мислех че като не са xDrive a sDrive са на задно като при Х5 голяма част от които са така най вече в южните щати на Америка. Иначе колата не е моя, моята я вкарах в сервиз за смяна на масло но и откриха няколко неща за смяна по ходовата част и ми дадоха тази докато трае ремонта за ден-два. Та впечатленията ми са че си е дръвце като цяло. Може би една идея по добре от хондата на сина ми но само толкова. Вози много дървено, седалките са адски неудобни макар че май ги водят комфортни, за разлика от моите на Ф10 които са обикновени ма се чувствам десетки пъти по удобно в тях. А и този 2.8i мотор имам чувството че нещо хич не отлепва, карал съм 328i че дори и 528i са доста по добре не знам трансмисията ли е различна заради напречно разположения двигател, друго ли е но се чувства тягата чак след 4500 оборота.


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: BMW с предно предаване - Х2

Мнение от B U L L I » 19 Яну 2021, 18:39

Те я темата за Х2 ките
може да копираш мнението си там
viewtopic.php?f=1&t=424274&p=4364252&hilit=X2#p4364252
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook