Трето поколение на 1-ва серия

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от BMW_POWER » 31 Май 2019, 4:49

Кило и половина мотор, три цилиндъра, 116к.с. Поне са кръстили колата 116d. 10.5 секунди до 100км при кльощав драйвър и празен резервоар. При 4 човека (300кг) плюс 50л гориво сигурно ще иде на 15-18 секунди. Оптимист съм, нали :evil: Да питам ли при пълно натоварване и включен климатик, каква ли ще е максималната скорост??? И това не е всичко. Разработена е специално за феновете на предното предаване. Ще можете да си я купите след 28 септември

Изображение

Изображение

Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от c04 » 31 Май 2019, 9:37

BMW_POWER написа:Ще можете да си я купите след 28 септември

`ше пропусна :mhihi:. И без това (да не се засяга никой) за мен 1-цата никога не е била истинско БМВ, но това е друга тема. :D

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от Jorixa » 31 Май 2019, 10:05

c04 написа: за мен 1-цата никога не е била истинско БМВ, но това е друга тема. :D
Щот толко и знаеш кво е истинско БМВ за тва. Качи се в m135i и после говори. Ако пък имаш късмет в 1M Coupe, което масово се спряга за едно от най-добрите БМВ-та правени някога.

Просто вече изместиха спортните 1ци като 2ра серия. Новата единица си е супер за градска кола/за жена. Интерьора е топ. Външно не ми допада, ама въпрос на вкус.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от Don_Diego » 31 Май 2019, 10:28

Мелез между новата А-класа на Мерцедес и новите модели на KIA :kuku:
Особено с M Performance Parts си е чисто копие на А 45 AMG :censored:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 2.07.2009
Местоположение: Кърджали
Пол: Мъж
Кара: E38
Мечтае да кара: Алпина

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от denises26 » 31 Май 2019, 11:04

Тая Ибиза кви пари ще я пускат?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от nickstorm » 31 Май 2019, 13:15

На мен ми прилича на Волво V40, като дизайн само вътре е добре..... Ето и едно клипче с описание :arrow:
https://www.youtube.com/watch?v=8TakG1N6pHU
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 1.06.2012
Пол: Мъж
Кара: 320ка, тихо и кротко
Мечтае да кара: по читави пътища

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от pac0 » 31 Май 2019, 13:17

Напречен 4-цилиндъров, предно предаване (като не е xDrive), и позагубена стойка на БМВ... Общо взето е насочена наистина към масовия потребител и женах му, дето много много не му пука какво е, стига да пише БМВ на него и да има глезотии вътре. Мерцедес изринаха из Европа с А-класата и всичките им програми и кампании, та защо и баварците не пробват... Но заклетите беемвисти не мисля че ще се трогнат от това.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от BMW_POWER » 31 Май 2019, 14:19

Не съм сравнявал габарити, но как седи сравнено с Е30 или Е36?

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от c04 » 31 Май 2019, 16:39

Jorixa написа:
c04 написа: за мен 1-цата никога не е била истинско БМВ, но това е друга тема. :D
Щот толко и знаеш кво е истинско БМВ за тва. Качи се в m135i и после говори. Ако пък имаш късмет в 1M Coupe, което масово се спряга за едно от най-добрите БМВ-та правени някога.

Просто вече изместиха спортните 1ци като 2ра серия. Новата единица си е супер за градска кола/за жена. Интерьора е топ. Външно не ми допада, ама въпрос на вкус.

Къде се върна на М1 купе,мнението ми за него е съвсем друго, за него никой не говори. Нито ти, нито аз ще имаме такова. Говоря за Е8Х, а сега и за новото, което обсъждаме. Съгласен съм, че за градска/ за жена е ок, но дотам.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от acho.rs » 31 Май 2019, 17:02

Три цилиндровите мотори, си вървят много добре. Разбира се усещат се гадно, но вървят достатъчно. Колата е много грозна отвън, вътре е супер. Просто БМВ се пусна по течението яко. Мерцедес А класа, поне тая до 2018та е супер гадна кола - малка, тясна, уж изглежда добре вътре, но всичко е пластмаса. Оре с предницата епично, а мотора на дачия меко казано беше боклук. Та поне летвата не е много високо.
За предното предаване - не се сещам, защо и е задно на малка градска кола - само негативните се ползват. Малък багажник, малко вътрешно пространство, високо тегло, загуби, тегаво проведение при усложнена настилка. При положение че 116ките са сигурно 70% от продажбите, едва ли много клиенти ще страдат за задното

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от Jorixa » 31 Май 2019, 18:32

c04 написа:
Jorixa написа:
c04 написа: за мен 1-цата никога не е била истинско БМВ, но това е друга тема. :D
Щот толко и знаеш кво е истинско БМВ за тва. Качи се в m135i и после говори. Ако пък имаш късмет в 1M Coupe, което масово се спряга за едно от най-добрите БМВ-та правени някога.

Просто вече изместиха спортните 1ци като 2ра серия. Новата единица си е супер за градска кола/за жена. Интерьора е топ. Външно не ми допада, ама въпрос на вкус.

Къде се върна на М1 купе,мнението ми за него е съвсем друго, за него никой не говори. Нито ти, нито аз ще имаме такова. Говоря за Е8Х, а сега и за новото, което обсъждаме. Съгласен съм, че за градска/ за жена е ок, но дотам.
M1 Coupe е е87 от 2009 година..рядко но едно от най-добрите (ако не и най) бмвта за последните 10 години.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от c04 » 31 Май 2019, 19:49

Jorixa написа:
c04 написа:
Jorixa написа:
c04 написа: за мен 1-цата никога не е била истинско БМВ, но това е друга тема. :D
Щот толко и знаеш кво е истинско БМВ за тва. Качи се в m135i и после говори. Ако пък имаш късмет в 1M Coupe, което масово се спряга за едно от най-добрите БМВ-та правени някога.

Просто вече изместиха спортните 1ци като 2ра серия. Новата единица си е супер за градска кола/за жена. Интерьора е топ. Външно не ми допада, ама въпрос на вкус.

Къде се върна на М1 купе,мнението ми за него е съвсем друго, за него никой не говори. Нито ти, нито аз ще имаме такова. Говоря за Е8Х, а сега и за новото, което обсъждаме. Съгласен съм, че за градска/ за жена е ок, но дотам.
M1 Coupe е е87 от 2009 година..рядко но едно от най-добрите (ако не и най) бмвта за последните 10 години.

:yes: ясно, аз си мислех за М1.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от немо » 31 Май 2019, 21:46

acho.rs написа:Три цилиндровите мотори, си вървят много добре. Разбира се усещат се гадно, но вървят достатъчно.

Какви 3 цил. си карал?
Какво значи:усещат се гадно?
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от Don_Diego » 02 Юни 2019, 0:11

Аз съм карал Деу Тико и Матиз - наистина се усещат гадно :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Трето поколение на 1-ва серия

Мнение от bai_ILIA » 03 Юни 2019, 14:33

В интерес на истината БМВ продават все повече коли от година на година и това се дължи точно на моделите, които според хардкор феновете и любителите на вехтории, са напълно безмислени. За мен всичко, което прави пари има смисъл. Нека продават такъв тип шир потреби, за да правят и от другите моделчета...Вие нямате угодия. Не стига, че по цял ден гледаме мобилето и не купуваме нови БМВ-та, че и акъл им даваме :mhihi:
"Чемодан, вокзал, Москва"

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook