ДОПИТВАНЕ...

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Как да постъпим с Paradox_sf?

1) отнемаме му правото на членство в BMWPower-BG.net
6
21%
2) даваме му втори шанс.
5
18%
3) втори шанс, при условия - да се извини и да се държи прилично отсега нататък...
15
54%
4) друго (моля пишете какво!)
2
7%
 
Общо гласове : 28
смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

ДОПИТВАНЕ...

Мнение от LandShark » 15 Апр 2002, 21:04

Ок, в "Страхотни истории" в темата за 'малката бегачка' забелязах че вече доста редовни и уважавани наши хора, както и на мен самия, им е писнало като влезат да четат във Форума и вместо полезни и интересни неща сме заливани от всякакви простотии, я за Кадилаци, я за Хонди, я за не знам си какво. Лично на мен ми писна да чета глупости и да се дразня;
Затова реших, за да постъпим максимално демократични да направим допитване и да гласуваме, как точно да постъпим с въпросния Парадокс:
1) дали да му отнемем възможността да публикува нови мнения
2) може би да му дадем втори шанс?
3) да му дадем шанс, при условие че се извини за всички досегашни простотии (а не да ме залива с мейлове в които да ме пита "какво направих") и да го оставим в изпитателен срок...
4) може би нещо друго.

Въобще въпроса е отворен за дискусия, особено като се има предвид че това ни е първия подобен случай.

Само да отбележа - тъй като за сега форума не е напълно съвършен и позволява и на анонимни да гласуват (както беше се случило в допитването БМВ срещу Кадилак, където странно се бяха появили 10-тина Кадилак фена, но проверката показа че всички освен един са анонимки). Затова накрая на седмицата когато ще преключи вота, ще направя проверка. Затова отсега казвам че всякакви опити за заблуда са излишни. Само регистрирани ще се броят.


Ок, толкоз от мен, нека мнозинството реши съдбата му. В края на седмица, или хайде другата седмица след голямата среща ще видим какво сме решили и съобразно това ще действаме.


Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 11.04.2002
Местоположение: София
Кара: E21
Мечтае да кара: E21
Детайли за колата: червена

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от E-24 » 15 Апр 2002, 22:11

zdrasti landshark,

az sym now tuk, ubache mnogo me izkefi kak si reshil da izhwyrlish paradox. predi malko glasuvah che triabwa da go mahnem, ubache sega kato porazmislih maj shte e cenno da ostane, zashtoto pone e weselo, ebati. koi drug shte ti spori, che kadilak ili koiato i da bilo druga kola e po-welika ot the ultimate driving machine, kato chetoh onowa za kadilaka, naprawo se popikah da se hilia, super beshe osobeno onowa za rychnta spirachka. WELIKo. taka che maj ne biwa da gubim takiwa cenni kadri, wse pak moje sled wreme i toi da poluchi illumination


If you want to get the ultimate experience, you must pay the ultimate price

Pako
Аватар

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Pako » 15 Апр 2002, 22:15

Ами аз мисля, че всеки има право на втори шанс. Въпреки, че това е БМВ клуб не мисля, че трябва да се ограничаваме САМО на тема БМВ. След като сме фенове на БМВ то следва, че сме и автофенове и съм сигурен, че всеки от вас би обърнал внимание
на всяка хубава кола, дори и да не е БМВ. И мен ме издразни, че едва ли не Парадокс каза, че онзи Кадилак бил по-добър от 7-ма серия, което беше абсурд. Аз лично дори нямам нито една марка, която МАКСИМАЛНО да засенчва останалите. Но точно заради това пиша и в форумите на дир.бг, където има клубове на всякакви марки. Просто тук трябва да преобладава инфо за БМВ, но не да се караме само ако някой спомене името на друга марка !

Unleash The Power Of Porsche !:-)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от PARADOX_sf » 15 Апр 2002, 22:18

Az moga li da glasyvam? Mislia za vtori shans da e?
P.S. Spored men vuznikvat dosta problemi ot tova che pishem v i-net. Naprimer poniakoga se shegyvam dryg put govora seriozno i t.n. Vseki tulkyva kakto iska tova koeto e napisano i ot tam iznikvat mnogo problemi.

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Роската » 15 Апр 2002, 23:41

Форумът си е баварски,обаче без ПАРАДОКСАЛНИЯ , няма да е същото,най-малкото заради настроението , което внася !
Отговор 3 е малко неточен,защото момчето не се е държало неприлично.

BM Boby
Аватар

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от BM Boby » 16 Апр 2002, 7:46

Az smjatam che bez Paradox njama da e tolkova veselo :-)))
Samo da ne posjaga na 8-ma serija (kakto ne 7-ma :-))), zashtoto togava shte resha seriozno che e mradnal i shte predloja
da se obosobi vremenna rubrika One Flew Over a Cocoo's Nest :-))

Tullamore is my middle name
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: София

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Utah » 16 Апр 2002, 7:47

V kraina smetka nai-lesnoto e da mu zatvorim ustata, kato go ishvurlish. Neka ne budem kone s kapaci. Mislia 4e pi4a ne e tolkova zaiadliv. Mislia 4e vinagi triabva da ima niakva opozicia. Taka se rajda istinata.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Harry Potter » 16 Апр 2002, 8:55

Vijnagi sam bil za tova da ima opozicia.Dori mislia che i az v malkoto si mnenia napisani tuk sam izraziaval takava do niakakva stepen.Po skoro sam za neotricanieto napalno na neshto.Ako ot vreme navreme se praviat sravneia naprimer s Kadilak foruma samo moje da specheli ot tova.Vse pak tova e I-net -zabavlenie svarzano s polezna informacia a ne niakakva taina masonska loja kadeto e zabraneno za loshi momcheta :)


Momcheto koeto pristiga s BMW-to

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 25.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Cherepaha » 16 Апр 2002, 14:48

Aide stiga gluposti. Vseki da si govori kakvoto iska. Tova beshe edinstvenata liubopitna tema za poslednia mesec. Chudia vi se na samochustvieto i na izkazvaniata na momenti. Kato izkliuchim fxmaker, koito naistina kara BMW ..... :)))))

BM Boby
Аватар

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от BM Boby » 16 Апр 2002, 15:03

Spored men ne e tochno vapros na samochuvstvie, a po-skoro na obshta gledna tochka. Povecheto hora tuk sa nelechimo bolni ot
ljubovta si po EDINSTVENATA MARKA KOJATO JA ZASLUJAVA I TOVA E BMW!!! - V tozi smisal e lesno da se razbere reakcijata sreshtu hvalebstvija kam drugi avtomobili
i naj-veche kogato se pravjat sravnienja s BMW, koito v sluchaj, po moeto skromno mnenie sa si chisto koshtunstvo - vozil sam na Kadilak i ponege sam se vozil i na LADA usetih razlikata
no da se tvardi che tova e po-dobar avtomobil ot BMW 7 serija si e napravo smeshno - zashtoto BMW ne e prosto svetlinki i krachno rachni sprachki a e, zivinjavam se za dumata Shibanija Duh na Svobodota!
Osven tova smjatam che Paradox e pich i ne biva da mu se otnema vazmojnostta da postva - az lichno mnogo se zabavljavam i uvajavam chujdoto mnenie (e, v spora se vijda kade e mjastoto na vsjako mnenie :-))

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Ivan » 16 Апр 2002, 21:01

glasuvam za "4"
po princip tezata mi e za "2", no poradi strogostta na nashiqt admin LandShark iskam da go pomolq da dopusne po-golqma svoboda na slovoto :-)
paradox-a s drunkaneto si moje da se izloji, no tova ne e dostaty4na pri4ina da bude izritan! ako se stigne do grubi obidi, togava da se stiga do takava krainost. za sega ne mislq che ima obideni, dori po-skoro (predpolagam) preobladavat razveselenite ot pisaniqta mu ;-)

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

отг::ДОПИТВАНЕ...

Мнение от Turturelo » 17 Апр 2002, 20:58

Az nesym uchastval v diskusii i nesym daval mneniq, po prostata prichina,che nesym oshte mnogo naqsno sys BMW kato marka, no popivam informaciq, zashtoto mislq da stana sobstvenik v skoro vreme na takava mashina, no mislq, che nqma smisyl da byde izhvyrlqn gore spomenatiq uchastnik, po prostata prichina, che moje da se registrira otnovo!?! Tova mu e hubavoto na tozi forum, za razlika ot vsichki ostanali, bylgarski takiva, che tuk horata sa naqsno sys avtomobilite i znaqt kakvo govorqt! A che foruma si e izrishno za markata BMW mislq, che na vseki mu e qsno, taka, che vyn na vsichki ostanali marki :)

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook