Загубен ключ малко помощ

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 27.09.2003

Загубен ключ малко помощ

Мнение от атила » 17 Дек 2004, 20:12

Загубих си единствения ключ :uups: и сега незнам към какъв ключар да се обърна.Ако някой знае ключар който евентуално може да ми направи същия ключ ще съм му много благодарен,ако въобще може да стане тая работа,че не ми се сменят всичките ключалки.Имам от тройката ама за демонтажа и за слагането на петицата ще ме одерат.Ако някой знае цени моля да ги каже че си е е...ло мамата.

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Re: Загубен ключ малко помощ

Мнение от CheGevara » 17 Дек 2004, 23:07

атила написа:Загубих си единствения ключ :uups: и сега незнам към какъв ключар да се обърна.Ако някой знае ключар който евентуално може да ми направи същия ключ ще съм му много благодарен,ако въобще може да стане тая работа,че не ми се сменят всичките ключалки.Имам от тройката ама за демонтажа и за слагането на петицата ще ме одерат.Ако някой знае цени моля да ги каже че си е е...ло мамата.


отиваш в ДАРУ с талона и лична карта и за 1 седмица требва да ти го докарат ...
на мене тук ми го направиха за 2 дена :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1355
Регистриран на: 19.08.2003
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж

Мнение от grnka » 18 Дек 2004, 1:57

при мен разглобиха ключалката на багажника,прочете едни номера,вкара ги на една машина и ми направи абсолютно същия ключ...Ама то беше при стария ми форд...Той ми казал че може да направи от всичките коли...Не помня само колко пари ми взе..Ако си от Пловдив дай в ЛС да ти дам мобилния ми

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 18 Дек 2004, 6:48

Не забравяйте, че в някой ключове има вграден чип.....но пак се правят, трябва да се погледнат на някво у-во като ренген преди тва.....така ми разравяше един ключар, като исках да си правя дубликат на моя шлисел :roll:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 18 Дек 2004, 8:33

02 9311803
0888661681
0888997111
Намират се на Ботев, преди Симеон. Звънни и питай за цените.
Изображение

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 18 Дек 2004, 9:49

quixzole написа:Не забравяйте, че в някой ключове има вграден чип.....но пак се правят, трябва да се погледнат на някво у-во като ренген преди тва.....така ми разравяше един ключар, като исках да си правя дубликат на моя шлисел :roll:

не се занимавай с глупости ... става разбира се, но незнам дали няма да си скъсаш нервите преди това .. пък и като се замислиш, че ще ти остане копие на ключа в някакакъв си непознат :nono:
както вече горе писах - отиди в БМВ за да ти видят шасито. По него те могат да ти направят ключа с чипа за имобилайзера. Трябва по някакъв начин само да покажеш, че колата е твоя - талон и лична карта. Моя ключ струваше 28 EUR но пък е и по нов модел ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 27.09.2003

Мнение от атила » 18 Дек 2004, 18:39

Благодаря на всички за отговорите.Значи днес сутринта отидох при един ключар в Младост 1 и пича се мъчи 2 часа да я отвори,но никакъв успех докато накрая не стигнахме до мечата лапа,и тя реши проблема.След като я отворихме разбрах че като включиш вградената аларма вратите без ключ не могат да се отварят отвътре.Добре че имам едно Е36 за резервни части та оттам ще взема ключалка.Поуката е че задължително трябва да имаш резервен ключ.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 18 Дек 2004, 21:24

поуката е да слушаш CheGevara следващия път .. вместо да се занимаваш с простотии можеше да си влезеш като пич в колата ама нали сме си българчета .. познавам хора, които отидоха на ключар с Е87 и смениха патроните, защото се загубиха ключа нищо, че може да се забрани софтуерно употребата на загубения и да се превърне в парче пластмаса ..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 19 Дек 2004, 1:31

Споко народе . Турту е прав . Чегевара даде най-добрата идея .
А и мнението на Туртурело небеше насочено срещу Олд-Скуул тийма , а към неизкоренимия , вековен , известен , паразитен . . . български манталитет . 8)
Най-мразя да съм прав!!!

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 19 Дек 2004, 9:54

bravo написа:а към неизкоренимия , вековен , известен , паразитен . . . български манталитет . 8)


..който обаче за пореден път се показа в пълна сила .. :roll:

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 19 Дек 2004, 19:42

...
Последна промяна SlipKnoT на 19 Дек 2004, 20:21, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 19 Дек 2004, 20:19

АА вече се преиграва! Сори,че се обажда детската градина ама няма как..
SlipKnoT,знаеш че Туртурело говореше за начина по който са отворили колата-с разбиване на ключалката а не за това кой какво харесва..
И това все пак е тема за ключ,а не за модели,така че защо се обаждаш излишно?
Съжалявам че се намесвам с офф топик,но да се заяждаме само относно модели в тема отредена за друго... :roll: вече омръзва!

Ако админ/модератор сметне че се налага-нека ми изтрие мнението.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 27.09.2003

Мнение от атила » 19 Дек 2004, 21:17

Пичове Че Гевара като написа че може да се извади ключ по талона аз вече бях излезнал и гледах със свито сърце как ми напъва вратата дая отвори.Ако си мислите че умрях от кеф да ми разбият ключалката сте в грешка просто всичките отговори ги написаха след като мина всичко за съжаление.Сега вече знам че в дару ще ми направят ключ без да м разбият ключалката.Модераторите е време да заключат темата,пък ако иска някой може дая разбие после :lol:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 19 Дек 2004, 21:46

мисля че от тази тема може да се научи нещо...

а за паразитния бг манталитет- много ми хареса като определение... точно против него се опитваме да списваме тоя форум тука...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 17.09.2004

Мнение от DobrI » 29 Дек 2004, 11:25

приятели занимавам се с ключарство вече 6 години ,такаче ако имате проблем с колите си на тел.0888559499 мога да ви помогна с всякаква информация
а да се направи ключ на БМВ след 1992г (ключа се нарича специален) с отварянето (без да се поврежда дори и да е заключена с фабричната аларма на колата ) да се разглоби ключюлката на вратата и понея да се направи ключ отнема около 2 часа в зависимост нали каде се намира колата струва 67лв. Вече за ключ с чип по ефтино за сега е да се обърнете към БМВ иначе механичната част няма проблем да се направи о от нас

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook