Камери на КАТ в България !!!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 10 Апр 2006, 10:35

Мобилни камери:

1. Бял форд „Ескорт” със затъмнени странични и задно стъкло С8202АХ от старите (белите без синята лента с знаменцето) много често спира на сфетофара пред КАТ и дебне за нарушители.
2. Зелен микробус Фолксваген „Транспортер”
SGV


Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: София,Младост 2
Пол: Мъж
Кара: e34, e36

Мнение от Kristopher » 10 Апр 2006, 10:35

Сега ще ходя да се разправям с тея бастуни, ситуацията е доста странна, ако наистина не съм превишил и ми пердашат акт :evil:
Изображение
Компютърна диагностика на BMW след 1993 година - безплатна
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 28 Апр 2006, 4:32

сваляш номерата сваляш броните сваляш капаци врати седалки фарове абе какжот можеш ОЛЕКОТЯВАШ я зна4и и като по4неш газ газ ама голямата газ газ да ги насабереш 5 ,6 патрулки и да им напраиш един ластик да гледат кат луди малко.сте го пробам некои ден.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 05 Май 2006, 20:51

Някой получавал ли е "честитка" от камера на Орлов мост? Че днес бях нещо разсеян и минах на кърваво жълто :mhihi: ма и те педалите като го пускат това зелено за 3-4 коли буквално във 18:30 просто много ясно че трудно се издържа! Говоря за светофара на Евлоги Георгиев посока от Стадиона към Театъра "зад канала". Та въпроса ми беше ако някой е пострадал вече да сподели каква честитка са му пратили след колко време и на каква стойност? :roll:
SGV

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 8.05.2006
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: 525 I,525 TDS,E30 318
Мечтае да кара: БТР

баси мамата

Мнение от mich_29 » 08 Май 2006, 17:44

и като колата е на името на друг и карам с палном. какво става
Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1088
Регистриран на: 28.02.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 Touring 330xi
Мечтае да кара: F10 M5

Re: баси мамата

Мнение от dr-who » 10 Май 2006, 10:25

mich_29 написа:и като колата е на името на друг и карам с палном. какво става


ще му пратят честитката на него
и той ще ти се обади защото в честитката си пише номера на колата ;)

и аз изгорях преди няколко дни и то не с камера която е статично поставена ами скапаното фордче с тъмните прозорци на светофара на стадион Васил Левски
и моята кола не е на мое име...
не можах да си платя защото няква шефка беше вътре в скапаната стая с видеоконтрола
минаване на червено актче 10 точки
изгледах клипчето всичко си беше така нямаше какво да успорвам
.... кво да правиш някой път не става с пари
а с много пари не си заслужава за 10 точки само :mhihi:
--
Powered by: Miller Performance
Revolutionary BMW Performance chips
--

Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 10.05.2006

Мнение от sir_iv » 10 Май 2006, 14:54

???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 14.04.2004
Местоположение: София

Мнение от videlov » 10 Май 2006, 16:05

сега последно някой получил ли е призовка за снимка от статична камера ?? .. защото аз 2 пъти съм ходил но и двата пъти е било снимано от кола! .. мн живо ме интересува тоя въпрос?

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 24.05.2006
Местоположение: София

Мнение от jmanov » 25 Май 2006, 23:20

Да, прав си! Аз пътувам постоянно и съм живял и в Щатите и в Германия и ходя и карам къде ли не, но навсякъде ти е ясно,че може да бъдеш сниман или че участъка от пътя се наблюдава с някакви радари и други техники. Само тук продължават да са верни на старите си навици да вдъхват респект, криейки се по храстите ( в случая се качват и по стълбовете вече)! Не знам как ще я караме. Имам няклко познати, които вече си платиха за превишена скорост на Околовръстното пред МакДоналдс. Аз всеки ден минавам от там и само се чудя кога ли ще ми пуснат картичка и дали не ми ги събират някъде та да ги получа на куп за Коледа!? Не съм сигурен до колко са им законни действията, обаче!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 2.03.2006
Местоположение: SOFIA

Мнение от batevladi » 30 Май 2006, 9:00

аз получих миналия месец, за преминаване на червен сигнал на Драган Цанков и бул. България . 40лв и 10 точки, плащаш 40 лв. на на мацката или пича в Видеоконтрола на КАТ и нема АКТ
"Добрите момчета отиват в РАЯ, а лошите кадето си поискат "

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 31 Май 2006, 16:37

A някой знае ли в какъв срок от нарушението трябва да ти връчат призовката? Има ли някаква давност?
SGV

поклонник на E36
поклонник на E36
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 11.09.2003
Местоположение: София, София, София, София, София, София, София, София, София, София:
Пол: Мъж
Кара: Mercedes, BMW, Subaro

Мнение от Терзийски » 31 Май 2006, 22:36

Tender написа:A някой знае ли в какъв срок от нарушението трябва да ти връчат призовката? Има ли някаква давност?


Давност няма... А колкото повече те викат и не ходиш става по лошо... защото има глоби които налагат при всяко следващо призоваване... и ще дойде един момент в който ще те хванат и ще останеш без тескере ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 24.07.2003
Пол: Мъж
Кара: E60 BMW 525d
Мечтае да кара: BMW M5

Мнение от Tender » 01 Юни 2006, 9:57

Терзийски написа:Давност няма... А колкото повече те викат и не ходиш става по лошо... защото има глоби които налагат при всяко следващо призоваване... и ще дойде един момент в който ще те хванат и ще останеш без тескере ;)


Не ме разбра аз не се скътавам просто нищо не съм получил още. Та за това питах в какъв срок ги пращат тия честитки?
SGV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 9.07.2004

Поне по 4 във всяка посока

Мнение от 5етко 5етицата » 02 Юни 2006, 19:30

Kris написа:
Кръстовището на Мария Луиза и Тодор Александров-цялото кръстовище е опасано (т.е. във всички възможни посоки и на всеки възможен стълб по няколко)

Орлов мост - цялото кристовище

Г.С.Раковски и Цар Освободител - пак така цялото кръстовище
:evil:


Поне* по 4 (на всяка ул.) Х 4 (камери) Х 2 (в посока) = 32.
На всяко кръстовище по Цар Освободител (май скоро ще тябва да го преименуват на Цар Камера).
Бройте ги.

* + малките в овална кутия като в казината, въртящи се навсякъде.
Мерцедес е БМВ-то на пенсионера! http://www.blitz.bg/news/article/183677
BMW: "It's the impeccable choice for all who not only understand but care about what makes a good car great."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 9.08.2005

Мнение от a3 » 04 Юни 2006, 23:23

Колеги, има ли някъде пълен списък с местата на тея камери? Гледам, че само се допълва и трябва да разгледаш цялата тема за да видиш къде са всичките камери! Ако има някъде списък го постнете, ако не дайте да го направиме. Благодаря

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook