Почистване на бял кожен сало

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 12.02.2007

Почистване на бял кожен сало

Мнение от sk8 » 08 Сеп 2021, 0:40

Здравейте,

Извинявам се ако има подобна тема, бихте ли препоръчали най добрия начин/продукт за освежаване и почистване на белия перфориран салон с продухване на седалките (ф10)?

Благодаря :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Почистване на бял кожен сало

Мнение от peshehodetz » 08 Сеп 2021, 1:17

Какво взе, снимки ? :)
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Почистване на бял кожен сало

Мнение от carmanf1 » 08 Сеп 2021, 15:00

BMW продуктите са страхотни.
Аз лично не експериментирам вече със знайни и не знайни препарати.
Имал съм проблеми с прехвалени продукти и си казах край.
Всичко е измислено, няма нужда да чета, проучвам и да го мисля и да си губя времето.
Отивам в БМВ и купувам, каквото ми трябва.

ПС. Бялата кожа е красота от всякъде. Но ад за поддържане.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Почистване на бял кожен сало

Мнение от NiksGS » 08 Сеп 2021, 15:39

Още един в подкрепа на оригиналните химии от дилър. Имам кожено яке за мотоциклет (естествена кожа) и колата е с кожен салон. Нещата, които купувам само от тях са наистина добри.
Попитай, със сигурност знаят какво да ти предложат. Пък и цените им не са космически.
Ultimate Riding Machine

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Почистване на бял кожен сало

Мнение от peshehodetz » 10 Сеп 2021, 14:11

carmanf1 написа:
ПС. Бялата кожа е красота от всякъде. Но ад за поддържане.


Ужас, аз направо като видя бяла кожа изпадам шок, такива коли направо ги подминавам, колкото и да са иначе ОК. А пък има едно такова светло бежаво ли е какво е точно, водят го beige, то пък още по зле стои и от бялото. Ма все пак си е въпрос на вкус, но лично аз за БМВ и МБ взимам единствено черно или евентуално има едно тъмно кафяво не знам точно мока или coffeeе го водят и не е само от гледна точка че въпросните не се цапат, някак си ми стоят по като класика в комбинация с тъмен пияно лак. От по светлите единствено има един цвят не знам какъв е точно ма е нещо между тъмно бежаво, оранжево и светло кафяво при БМВ го няма, но при порше много ме кефи.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 2.08.2012
Пол: Мъж

Re: Почистване на бял кожен сало

Мнение от Deyan Velev » 17 Сеп 2021, 23:03

Аз съм със салон "Слонова кост" и аз отначало бях много скептичен , но в момента си обожавам тапицерията... Поддръжката е доста по-лесна от колкото милех , на месец и половина минавам с фибър и пяна на Gyeon и Leader Coat всяко второ почистване , като редувам с мляко за подхранване на БМВ . Пяната на БМВ също е супер !

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook