X1/X2/Х3/Х4/X5/X6
Модератор: Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 79869 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW X3 3.0d - DDE проблем
от X5 E70 » 09 Фев 2012, 14:11 - 5 Отговори
- 7523 Прегл.
- Последно мнение от stilko
10 Фев 2012, 10:19
- BMW X3 3.0d - DDE проблем
-
- Колко тежи xDrive?
1, 2от Roman 1 » 30 Мар 2011, 23:44 - 24 Отговори
- 12783 Прегл.
- Последно мнение от radosi
09 Фев 2012, 22:58
- Колко тежи xDrive?
-
- Проблем с управлението на Х5 4.4 2001
от Насов » 31 Яну 2012, 12:57 - 3 Отговори
- 1767 Прегл.
- Последно мнение от Насов
08 Фев 2012, 11:54
- Проблем с управлението на Х5 4.4 2001
-
- BMW X5 e53 - DSC и 4x4
1, 2от stanchooo » 02 Фев 2012, 11:37 - 15 Отговори
- 19189 Прегл.
- Последно мнение от Гецата
07 Фев 2012, 13:14
- BMW X5 e53 - DSC и 4x4
-
- Проблем с музиката Х5
от gangstafenoss » 03 Фев 2012, 22:05 - 10 Отговори
- 4578 Прегл.
- Последно мнение от bituv
06 Фев 2012, 20:00
- Проблем с музиката Х5
-
- Закупуване на X5 3.0d 2001-2004
от somewhere » 07 Дек 2011, 19:50 - 5 Отговори
- 13913 Прегл.
- Последно мнение от ludpitbull
26 Яну 2012, 20:39
- Закупуване на X5 3.0d 2001-2004
-
- букса на стоп е53 х5
от m.pawar » 26 Яну 2012, 14:31 - 0 Отговори
- 1133 Прегл.
- Последно мнение от m.pawar
26 Яну 2012, 14:31
- букса на стоп е53 х5
-
- Навигация за BMW X3 2007 г.
от didkoto » 28 Ное 2011, 21:50 - 4 Отговори
- 7629 Прегл.
- Последно мнение от RuM6n
25 Яну 2012, 17:40
- Навигация за BMW X3 2007 г.
-
- Айде още едно ревю на Х5, 40д
1, 2от msi200 » 26 Яну 2011, 22:32 - 26 Отговори
- 13463 Прегл.
- Последно мнение от cww
25 Яну 2012, 14:52
- Айде още едно ревю на Х5, 40д
-
- Проблем с грешка на Х5 3.0 бензин
от Iceman 13 » 20 Яну 2012, 19:48 - 6 Отговори
- 3300 Прегл.
- Последно мнение от mmmotorwerke
24 Яну 2012, 17:30
- Проблем с грешка на Х5 3.0 бензин
-
- Въпрос относно интериора на Бмв Х6
от rasim » 27 Дек 2011, 0:48 - 5 Отговори
- 3341 Прегл.
- Последно мнение от Gqbriel
24 Яну 2012, 9:39
- Въпрос относно интериора на Бмв Х6
-
- Х5 (Е53) ПРОБЛЕМ С МУЗИКА
от daniele81 » 21 Яну 2012, 12:39 - 0 Отговори
- 1242 Прегл.
- Последно мнение от daniele81
21 Яну 2012, 12:39
- Х5 (Е53) ПРОБЛЕМ С МУЗИКА
-
- проблем с airbag
от giavol » 20 Яну 2012, 19:55 - 1 Отговори
- 1339 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
20 Яну 2012, 21:53
- проблем с airbag
-
- Защо пуши само единия ауспух
от peters75 » 18 Яну 2012, 19:39 - 5 Отговори
- 3375 Прегл.
- Последно мнение от peters75
19 Яну 2012, 20:35
- Защо пуши само единия ауспух
-
- Климатроник на Х5 3.0D
от velin_velichkov » 17 Яну 2012, 17:38 - 2 Отговори
- 1822 Прегл.
- Последно мнение от velin_velichkov
18 Яну 2012, 23:00
- Климатроник на Х5 3.0D
-
- Интересувам се от Е70 3.0si. Мнения?
от hhr » 14 Яну 2012, 1:05 - 9 Отговори
- 12921 Прегл.
- Последно мнение от cww
18 Яну 2012, 13:07
- Интересувам се от Е70 3.0si. Мнения?
-
- Проблем с Х5 3.0 Бензин
от dikovs377 » 07 Яну 2012, 0:52 - 2 Отговори
- 2063 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
11 Яну 2012, 18:04
- Проблем с Х5 3.0 Бензин
-
- Въпрос отностно филм в колата
от Daz » 04 Яну 2012, 21:05 - 9 Отговори
- 3826 Прегл.
- Последно мнение от Mamouk
11 Яну 2012, 1:14
- Въпрос отностно филм в колата
-
- Трети стоп Х5, Е53, 2004 г
от veso2710 » 08 Яну 2012, 0:04 - 0 Отговори
- 1177 Прегл.
- Последно мнение от veso2710
08 Яну 2012, 0:04
- Трети стоп Х5, Е53, 2004 г
-
- Софтуерни ъпдейти за Е70
от X5 E70 » 07 Яну 2012, 20:06 - 0 Отговори
- 1140 Прегл.
- Последно мнение от X5 E70
07 Яну 2012, 20:06
- Софтуерни ъпдейти за Е70
-
- Майстор на газови инжекциони Варна
от delmar » 29 Дек 2011, 14:34 - 0 Отговори
- 1384 Прегл.
- Последно мнение от delmar
29 Дек 2011, 14:34
- Майстор на газови инжекциони Варна
-
- Въпрос отностно веригите
от Daz » 16 Дек 2011, 16:35 - 5 Отговори
- 3350 Прегл.
- Последно мнение от Daz
29 Дек 2011, 13:48
- Въпрос отностно веригите
-
- Причукване при потегляне Х3 Е83
от dan1el » 30 Окт 2011, 18:16 - 6 Отговори
- 4008 Прегл.
- Последно мнение от dan1el
21 Дек 2011, 12:36
- Причукване при потегляне Х3 Е83
-
- Данък ДДС при покупка на Х5.
от deni4 » 22 Ное 2011, 18:45 - 12 Отговори
- 9086 Прегл.
- Последно мнение от deni4
18 Дек 2011, 3:30
- Данък ДДС при покупка на Х5.
-
- бъбреците смиана е 53
от m.pawar » 16 Дек 2011, 22:03 - 0 Отговори
- 1136 Прегл.
- Последно мнение от m.pawar
16 Дек 2011, 22:03
- бъбреците смиана е 53
-
- Джанти от 750i 2006г ... стават ли за Х5 2009г. ? 20ки
от slawunder » 01 Ное 2011, 19:13 - 3 Отговори
- 2331 Прегл.
- Последно мнение от latrel
16 Дек 2011, 20:58
- Джанти от 750i 2006г ... стават ли за Х5 2009г. ? 20ки
-
- И аз да се присъединя с едно Х3
от x3sd » 12 Дек 2011, 17:56 - 6 Отговори
- 3233 Прегл.
- Последно мнение от Mamouk
16 Дек 2011, 10:22
- И аз да се присъединя с едно Х3
-
- Сваляне на кора на врата bmw x3
от Daz » 14 Дек 2011, 12:08 - 5 Отговори
- 12529 Прегл.
- Последно мнение от бабъл
15 Дек 2011, 19:40
- Сваляне на кора на врата bmw x3
-
- Помощ за изнамиране на джанти :(
от didkoto » 07 Дек 2011, 21:44 - 4 Отговори
- 2317 Прегл.
- Последно мнение от бабъл
15 Дек 2011, 19:32
- Помощ за изнамиране на джанти :(
-
- Колко по-скъпа е поддръжката на X5 спрямо Е39
от seriozen » 04 Дек 2011, 14:02 - 8 Отговори
- 17016 Прегл.
- Последно мнение от RuM6n
13 Дек 2011, 5:12
- Колко по-скъпа е поддръжката на X5 спрямо Е39
-
- датчик положение на волана е53
от RASI » 08 Дек 2011, 11:44 - 7 Отговори
- 6644 Прегл.
- Последно мнение от Niki10
09 Дек 2011, 11:44
- датчик положение на волана е53
-
- вибрация при ускорение Е 53
от m.pawar » 07 Дек 2011, 21:23 - 3 Отговори
- 2207 Прегл.
- Последно мнение от m.pawar
08 Дек 2011, 17:06
- вибрация при ускорение Е 53
-
- Сваляне на задна броня на X6
от slep » 04 Дек 2011, 23:10 - 0 Отговори
- 1377 Прегл.
- Последно мнение от slep
04 Дек 2011, 23:10
- Сваляне на задна броня на X6
-
- Срок на доставка на X3 от САЩ
от miroslavpvlv » 28 Ное 2011, 10:25 - 9 Отговори
- 3650 Прегл.
- Последно мнение от stankata777
04 Дек 2011, 4:27
- Срок на доставка на X3 от САЩ
-
- новозакупено Х3 3.0. sdsd 2007
от didkoto » 20 Ное 2011, 22:02 - 9 Отговори
- 4203 Прегл.
- Последно мнение от didkoto
28 Ное 2011, 21:51
- новозакупено Х3 3.0. sdsd 2007
-
- X5 35D Равносметка за 2 години!
1, 2, 3, 4, 5от E70 3.0SD » 27 Май 2010, 22:49 - 65 Отговори
- 68189 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
25 Ное 2011, 9:10
- X5 35D Равносметка за 2 години!
-
- Покупка Х5 дизел или бензин-съвет!
от bobiE38 » 06 Ное 2011, 12:12 - 10 Отговори
- 6332 Прегл.
- Последно мнение от Daz
20 Ное 2011, 15:25
- Покупка Х5 дизел или бензин-съвет!
-
- Х 5
от konstantin » 07 Ное 2011, 9:12 - 2 Отговори
- 1900 Прегл.
- Последно мнение от konstantin
08 Ное 2011, 21:55
- Х 5
-
- Помагайте - инфо за въздушна възглавница
от madrus » 28 Мар 2011, 16:59 - 5 Отговори
- 8155 Прегл.
- Последно мнение от RuM6n
07 Ное 2011, 17:06
- Помагайте - инфо за въздушна възглавница
-
- Индикация при заключване
от J.Cvetkov » 04 Ное 2011, 8:34 - 3 Отговори
- 2124 Прегл.
- Последно мнение от J.Cvetkov
07 Ное 2011, 8:50
- Индикация при заключване
-
- Е53 3d с запалването
от kralchev_i » 21 Сеп 2011, 15:48 - 3 Отговори
- 2066 Прегл.
- Последно мнение от joropc
04 Ное 2011, 23:59
- Е53 3d с запалването
-
- Смяна на Филтър и Гарнитура за GM 5 на 3.0d-Range Rover?
1, 2от Тони1 » 28 Авг 2011, 18:26 - 18 Отговори
- 8051 Прегл.
- Последно мнение от Тони1
03 Ное 2011, 17:08
- Смяна на Филтър и Гарнитура за GM 5 на 3.0d-Range Rover?
-
- Проблем с багажника на Х5 Е53
от Stamatina » 27 Дек 2010, 18:55 - 4 Отговори
- 3561 Прегл.
- Последно мнение от mmmotorwerke
02 Ное 2011, 16:49
- Проблем с багажника на Х5 Е53
-
- BMW X3 Нов във форума
от Emo.Savov » 24 Окт 2011, 21:51 - 6 Отговори
- 3643 Прегл.
- Последно мнение от Daz
31 Окт 2011, 20:46
- BMW X3 Нов във форума
-
- Ремък на климатика х3 20д
от бабъл » 16 Сеп 2011, 15:08 - 2 Отговори
- 1980 Прегл.
- Последно мнение от бабъл
30 Окт 2011, 18:27
- Ремък на климатика х3 20д
-
- E53 Зимни гуми
от _FIRMATA_ » 24 Окт 2011, 16:21 - 6 Отговори
- 3337 Прегл.
- Последно мнение от _FIRMATA_
27 Окт 2011, 21:37
- E53 Зимни гуми
-
- Относно налягане в гумите на Е53
от freehitman » 22 Окт 2011, 17:18 - 2 Отговори
- 1981 Прегл.
- Последно мнение от LABRISS
27 Окт 2011, 13:58
- Относно налягане в гумите на Е53
-
- Е53 възглавничката на седалката не се отдува
от khaled » 26 Окт 2011, 20:27 - 0 Отговори
- 1242 Прегл.
- Последно мнение от khaled
26 Окт 2011, 20:27
- Е53 възглавничката на седалката не се отдува
-
- Свалят ли се стъклата на фаровете на Х3?
от galant » 30 Сеп 2011, 17:55 - 3 Отговори
- 2077 Прегл.
- Последно мнение от excelon
03 Окт 2011, 1:12
- Свалят ли се стъклата на фаровете на Х3?
-
- Х5 Е70 резервни бушони?
от msi200 » 30 Сеп 2011, 15:27 - 0 Отговори
- 1834 Прегл.
- Последно мнение от msi200
30 Сеп 2011, 15:27
- Х5 Е70 резервни бушони?
-
- E53 задно окачване...
от -Maxxx- » 12 Юни 2011, 14:53 - 7 Отговори
- 4904 Прегл.
- Последно мнение от -Maxxx-
29 Сеп 2011, 14:10
- E53 задно окачване...
-
- Проблем с озвучаването
от Ivajlo » 10 Сеп 2010, 22:30 - 7 Отговори
- 5298 Прегл.
- Последно мнение от donvitoff
25 Сеп 2011, 17:48
- Проблем с озвучаването
-
- ABS + DSC = ?
от pro_01 » 10 Сеп 2011, 19:01 - 7 Отговори
- 3871 Прегл.
- Последно мнение от pro_01
21 Сеп 2011, 22:25
- ABS + DSC = ?
-
- Проблем с навигацията на Е83
от pro_01 » 11 Юли 2011, 20:22 - 14 Отговори
- 7570 Прегл.
- Последно мнение от pro_01
15 Сеп 2011, 20:18
- Проблем с навигацията на Е83
-
- Открадното BMW X5
от nunibg » 11 Сеп 2011, 12:03 - 4 Отговори
- 3193 Прегл.
- Последно мнение от Daz
13 Сеп 2011, 1:02
- Открадното BMW X5
-
- Препоръчайте застраховател!!!!
от TPAKTOP » 09 Сеп 2011, 1:10 - 8 Отговори
- 5684 Прегл.
- Последно мнение от xerial
10 Сеп 2011, 13:13
- Препоръчайте застраховател!!!!
-
- Въпрос за изчистване на грешка
от freehitman » 26 Юли 2011, 23:35 - 6 Отговори
- 4338 Прегл.
- Последно мнение от chocaseto85
07 Сеп 2011, 8:30
- Въпрос за изчистване на грешка
-
- Купих си Х5-2005 година-3.0 д
от mari0 » 06 Юли 2011, 20:37 - 7 Отговори
- 9763 Прегл.
- Последно мнение от chocaseto85
07 Сеп 2011, 8:23
- Купих си Х5-2005 година-3.0 д
-
- Въпрос за език
от GKuzmanov » 04 Юни 2011, 9:22 - 14 Отговори
- 6344 Прегл.
- Последно мнение от mad_presley
06 Сеп 2011, 23:33
- Въпрос за език
-
- X5 3.0Д 2003 година - Мнение
от Gosho-Drift » 01 Юли 2011, 20:58 - 11 Отговори
- 8731 Прегл.
- Последно мнение от Iceman 13
05 Сеп 2011, 22:34
- X5 3.0Д 2003 година - Мнение
-
- Електрическа перка
1, 2от BMW5820iA » 13 Юни 2011, 21:25 - 16 Отговори
- 8641 Прегл.
- Последно мнение от BMW5820iA
03 Сеп 2011, 13:28
- Електрическа перка
-
- Х3 2005 2.0d има ли филтър след турбото
от X300 » 27 Авг 2011, 23:34 - 1 Отговори
- 1736 Прегл.
- Последно мнение от Leon
29 Авг 2011, 21:51
- Х3 2005 2.0d има ли филтър след турбото
-
- х5 фейслифт 2006 г. тресе на свободен ход
от pepobs » 11 Авг 2011, 16:18 - 9 Отговори
- 5990 Прегл.
- Последно мнение от X5 E70
28 Авг 2011, 13:19
- х5 фейслифт 2006 г. тресе на свободен ход
-
- x3 2.0d колко антифриз?
от kiko™ » 24 Авг 2011, 12:18 - 3 Отговори
- 3566 Прегл.
- Последно мнение от stocky
26 Авг 2011, 8:41
- x3 2.0d колко антифриз?
-
- малко въпросчета за Х6 4.0д
1, 2от Bogdan_Nikolov » 17 Авг 2011, 22:27 - 18 Отговори
- 8454 Прегл.
- Последно мнение от M3 E92
21 Авг 2011, 15:07
- малко въпросчета за Х6 4.0д
-
- Ръководство
от Daz » 26 Юли 2011, 0:03 - 7 Отговори
- 5494 Прегл.
- Последно мнение от Sapa
20 Авг 2011, 4:35
- Ръководство
-
- Проблем X5 E70
от gmbh » 15 Авг 2011, 22:38 - 13 Отговори
- 11795 Прегл.
- Последно мнение от X5 E70
17 Авг 2011, 22:18
- Проблем X5 E70
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл