X1/X2/Х3/Х4/X5/X6
Модератор: Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 78869 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- X3 е83 и Rupse Multimedia Navigation System
от shimmy » 27 Май 2014, 13:49 - 1 Отговори
- 1176 Прегл.
- Последно мнение от shimmy
30 Май 2014, 22:00
- X3 е83 и Rupse Multimedia Navigation System
-
- Откраднати сензори на парктроник
от Petri » 24 Май 2014, 0:20 - 5 Отговори
- 2720 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
30 Май 2014, 16:55
- Откраднати сензори на парктроник
-
- Проблем с аудиото на Х5
от Хер Флик от Гестапо » 22 Май 2014, 18:34 - 1 Отговори
- 833 Прегл.
- Последно мнение от unid
28 Май 2014, 15:58
- Проблем с аудиото на Х5
-
- Скорости Е53
от PaPaRiZzo » 25 Май 2014, 22:38 - 2 Отговори
- 1312 Прегл.
- Последно мнение от PaPaRiZzo
26 Май 2014, 20:53
- Скорости Е53
-
- Х5 въздушни възглавници
1, 2от cucibg » 06 Май 2014, 14:21 - 17 Отговори
- 9001 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
25 Май 2014, 21:57
- Х5 въздушни възглавници
-
- X5 e53 3.0i - мнения?
от Bokrael » 17 Май 2014, 8:47 - 1 Отговори
- 1644 Прегл.
- Последно мнение от gido
25 Май 2014, 19:56
- X5 e53 3.0i - мнения?
-
- БМВ х5 е70 дясната част на колата се наклони на страни.
от Daniel13 » 25 Май 2014, 8:53 - 1 Отговори
- 1005 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
25 Май 2014, 11:03
- БМВ х5 е70 дясната част на колата се наклони на страни.
-
- Проблем с парното и климатика.
от V8ka » 20 Май 2014, 18:51 - 1 Отговори
- 933 Прегл.
- Последно мнение от saka07
22 Май 2014, 16:19
- Проблем с парното и климатика.
-
- дизел TwinTurbo 315(hp) добавка ?
от Bogman » 16 Май 2014, 8:28 - 2 Отговори
- 1283 Прегл.
- Последно мнение от Bogman
20 Май 2014, 20:10
- дизел TwinTurbo 315(hp) добавка ?
-
- х3 и телефон
1, 2от vanko_9999 » 16 Дек 2010, 23:53 - 19 Отговори
- 31915 Прегл.
- Последно мнение от de4ev72
18 Май 2014, 18:36
- х3 и телефон
-
- БМВ Х5 3.0i ?!
от GrimFate » 18 Май 2014, 8:02 - 1 Отговори
- 1126 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
18 Май 2014, 14:52
- БМВ Х5 3.0i ?!
-
- Поведение на БМВ Х5
от DonTodi » 01 Май 2014, 13:34 - 1 Отговори
- 1267 Прегл.
- Последно мнение от turbobanana
15 Май 2014, 23:34
- Поведение на БМВ Х5
-
- Вашето мнение за Х6
1, 2от Spoika » 31 Мар 2014, 12:03 - 24 Отговори
- 16459 Прегл.
- Последно мнение от skoti79
01 Май 2014, 11:31
- Вашето мнение за Х6
-
- е53 GMска кутия не включва 5-та
от khaled » 29 Апр 2014, 9:06 - 5 Отговори
- 1862 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
30 Апр 2014, 8:10
- е53 GMска кутия не включва 5-та
-
- Прекъсване при студен мотор?Проблема РЕШЕН!!
от armani78 » 16 Дек 2013, 23:34 - 9 Отговори
- 11044 Прегл.
- Последно мнение от naidobriks
29 Апр 2014, 19:39
- Прекъсване при студен мотор?Проблема РЕШЕН!!
-
- Проблем след сваляне на табло e53 Facelift
от winche » 23 Апр 2014, 20:10 - 2 Отговори
- 1401 Прегл.
- Последно мнение от winche
24 Апр 2014, 8:26
- Проблем след сваляне на табло e53 Facelift
-
- Странен проблем с X6
от kashov » 15 Апр 2014, 10:42 - 6 Отговори
- 4057 Прегл.
- Последно мнение от baholino
23 Апр 2014, 11:38
- Странен проблем с X6
-
- Завърнахме се
от bushko » 22 Апр 2014, 20:58 - 2 Отговори
- 1338 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
22 Апр 2014, 21:19
- Завърнахме се
-
- BMW X5
от Мариета 1988 » 17 Апр 2014, 20:41 - 2 Отговори
- 1548 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
18 Апр 2014, 11:25
- BMW X5
-
- Мнения за Х6 3.5i
от kolp » 16 Апр 2014, 14:49 - 4 Отговори
- 2138 Прегл.
- Последно мнение от LABRISS
16 Апр 2014, 17:25
- Мнения за Х6 3.5i
-
- проблем с двигател Х5 3.0 д 184 к.с. - проблема решен!
от HERMES » 08 Апр 2014, 17:49 - 2 Отговори
- 2506 Прегл.
- Последно мнение от HERMES
11 Апр 2014, 17:19
- проблем с двигател Х5 3.0 д 184 к.с. - проблема решен!
-
- Да се присъединя с моето х5
1, 2от LABRISS » 11 Май 2011, 19:44 - 22 Отговори
- 16231 Прегл.
- Последно мнение от LABRISS
11 Апр 2014, 14:19
- Да се присъединя с моето х5
-
- Избор за Х5 Е70 между 3.0sd и 4.8i
от armani78 » 06 Апр 2014, 11:31 - 4 Отговори
- 3193 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
06 Апр 2014, 20:51
- Избор за Х5 Е70 между 3.0sd и 4.8i
-
- Това гадно поскърцване Е53
1, 2от veso2710 » 24 Окт 2012, 12:34 - 27 Отговори
- 13365 Прегл.
- Последно мнение от eLiTyY
06 Апр 2014, 20:44
- Това гадно поскърцване Е53
-
- x5 - проблем при спиране - тресе волана
1, 2от mihluzin » 28 Юли 2013, 2:18 - 20 Отговори
- 10444 Прегл.
- Последно мнение от intruderzzz
06 Апр 2014, 9:15
- x5 - проблем при спиране - тресе волана
-
- смяна на динамо на x5 3.0d 218hp
от veskox5 » 03 Апр 2014, 16:15 - 1 Отговори
- 1020 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
05 Апр 2014, 9:40
- смяна на динамо на x5 3.0d 218hp
-
- Монитори 16:9 и 4:3
от Iceman 13 » 23 Мар 2014, 0:04 - 4 Отговори
- 1650 Прегл.
- Последно мнение от D.Pavlov
02 Апр 2014, 9:14
- Монитори 16:9 и 4:3
-
- Е53 3.0и гори масло
от спас89 » 01 Апр 2014, 10:53 - 2 Отговори
- 1596 Прегл.
- Последно мнение от dr.peshev
02 Апр 2014, 9:13
- Е53 3.0и гори масло
-
- след смяна предно стъкло свети аербег-Е53 Х5
от gido » 29 Мар 2014, 12:38 - 2 Отговори
- 1244 Прегл.
- Последно мнение от gido
30 Мар 2014, 21:10
- след смяна предно стъкло свети аербег-Е53 Х5
-
- Странен аудио проблем на Х5 Е53?
от atanasov6687 » 23 Мар 2014, 21:38 - 3 Отговори
- 1700 Прегл.
- Последно мнение от atanasov6687
27 Мар 2014, 15:23
- Странен аудио проблем на Х5 Е53?
-
- Проблем с Е53 моля помогнете!!!
от atanasov6687 » 18 Апр 2010, 13:31 - 12 Отговори
- 7510 Прегл.
- Последно мнение от atanasov6687
23 Мар 2014, 20:17
- Проблем с Е53 моля помогнете!!!
-
- грешка Е4,на х5 е53 м54б30
от gido » 19 Яну 2014, 18:40 - 11 Отговори
- 5905 Прегл.
- Последно мнение от armani78
23 Мар 2014, 10:20
- грешка Е4,на х5 е53 м54б30
-
- Въпроси за Х1
от SCRAPY » 16 Мар 2014, 21:48 - 2 Отговори
- 998 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
17 Мар 2014, 8:38
- Въпроси за Х1
-
- Е53 навигация проблем
от Sparco_Racing » 25 Яну 2014, 19:04 - 4 Отговори
- 1690 Прегл.
- Последно мнение от NAPSTERS
16 Мар 2014, 18:38
- Е53 навигация проблем
-
- Проблем с мигачите и алармата
от elka5458 » 12 Мар 2014, 10:40 - 6 Отговори
- 1931 Прегл.
- Последно мнение от elka5458
13 Мар 2014, 19:55
- Проблем с мигачите и алармата
-
- Съвет за накладки за Х5 Е53 4.4i
от armani78 » 10 Мар 2014, 23:53 - 1 Отговори
- 1170 Прегл.
- Последно мнение от 6inlinepower
11 Мар 2014, 0:36
- Съвет за накладки за Х5 Е53 4.4i
-
- Барче демонтаж Х3
от julo » 26 Фев 2014, 8:45 - 6 Отговори
- 2056 Прегл.
- Последно мнение от stocky
02 Мар 2014, 18:35
- Барче демонтаж Х3
-
- Скоростна кутия Х3 3,0d
от dani2310 » 02 Мар 2014, 15:23 - 0 Отговори
- 991 Прегл.
- Последно мнение от dani2310
02 Мар 2014, 15:23
- Скоростна кутия Х3 3,0d
-
- някои да има идея защо????проблема решен
1, 2от vencenco » 20 Яну 2014, 21:55 - 24 Отговори
- 7449 Прегл.
- Последно мнение от vencenco
01 Мар 2014, 0:29
- някои да има идея защо????проблема решен
-
- запалката няма ток?
от andreti10 » 20 Яну 2014, 22:23 - 7 Отговори
- 7469 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
25 Фев 2014, 17:01
- запалката няма ток?
-
- X5 - Смяна и поддръжка
1, 2от stanchooo » 17 Яну 2012, 11:45 - 25 Отговори
- 41445 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
25 Фев 2014, 10:32
- X5 - Смяна и поддръжка
-
- Мненя за джанти
от misho1979 » 22 Фев 2014, 3:33 - 4 Отговори
- 1335 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
22 Фев 2014, 12:32
- Мненя за джанти
-
- Въпрос за спорт пакет
от misho1979 » 20 Фев 2014, 0:11 - 3 Отговори
- 2063 Прегл.
- Последно мнение от misho1979
22 Фев 2014, 3:11
- Въпрос за спорт пакет
-
- Износване на задни гуми от вътрешната страна е53 фейс
1, 2от BMWDream » 16 Дек 2013, 13:32 - 29 Отговори
- 12639 Прегл.
- Последно мнение от msi200
16 Фев 2014, 21:49
- Износване на задни гуми от вътрешната страна е53 фейс
-
- Огледала X5 2005
от Siameca » 15 Фев 2014, 19:02 - 0 Отговори
- 804 Прегл.
- Последно мнение от Siameca
15 Фев 2014, 19:02
- Огледала X5 2005
-
- потенциометър под волана
от moni988 » 01 Фев 2014, 21:30 - 2 Отговори
- 1198 Прегл.
- Последно мнение от moni988
12 Фев 2014, 22:27
- потенциометър под волана
-
- Bluetoth за Е53
от andreti10 » 09 Фев 2014, 18:54 - 1 Отговори
- 956 Прегл.
- Последно мнение от tngeorgiev
12 Фев 2014, 11:55
- Bluetoth за Е53
-
- Тампони заден мост Е53, от къде?
от onroad » 01 Сеп 2013, 20:41 - 1 Отговори
- 1285 Прегл.
- Последно мнение от Stu
12 Фев 2014, 10:54
- Тампони заден мост Е53, от къде?
-
- Проблем с ABS Е53
от PaPaRiZzo » 10 Фев 2014, 2:44 - 3 Отговори
- 1239 Прегл.
- Последно мнение от Atsalov
11 Фев 2014, 9:00
- Проблем с ABS Е53
-
- BMW X5 e53 - някои грешки
от stanchooo » 02 Фев 2012, 11:41 - 11 Отговори
- 12512 Прегл.
- Последно мнение от kristianstef
08 Фев 2014, 22:04
- BMW X5 e53 - някои грешки
-
- Огледала за Х5 2005
от Siameca » 06 Фев 2014, 13:28 - 1 Отговори
- 899 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
06 Фев 2014, 22:46
- Огледала за Х5 2005
-
- Относно избор на джип х3 по изключение х5
от m_m_angelov » 04 Фев 2014, 19:54 - 3 Отговори
- 2128 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
06 Фев 2014, 10:25
- Относно избор на джип х3 по изключение х5
-
- ФАРОВЕ за BMW X5 E53 ПРОБЛЕМ!!!
от chainika » 04 Фев 2014, 13:54 - 3 Отговори
- 2927 Прегл.
- Последно мнение от chainika
06 Фев 2014, 10:13
- ФАРОВЕ за BMW X5 E53 ПРОБЛЕМ!!!
-
- е53 вазможно ли е монтирането на камера за задно виждане
от meral123 » 05 Ное 2013, 0:21 - 13 Отговори
- 5890 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
04 Фев 2014, 18:12
- е53 вазможно ли е монтирането на камера за задно виждане
-
- Как да сменя уреда показващ температурата на водата на Х5
от Sportakus » 01 Фев 2014, 21:58 - 1 Отговори
- 960 Прегл.
- Последно мнение от gido
02 Фев 2014, 16:50
- Как да сменя уреда показващ температурата на водата на Х5
-
- За какво може да се ползва тази букса ?
от andreti10 » 25 Яну 2014, 20:14 - 1 Отговори
- 999 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
26 Яну 2014, 11:23
- За какво може да се ползва тази букса ?
-
- Проблем с климатроника?
от andreti10 » 20 Яну 2014, 23:05 - 2 Отговори
- 1334 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
21 Яну 2014, 15:53
- Проблем с климатроника?
-
- x6
от with-fox » 19 Яну 2014, 18:34 - 3 Отговори
- 1481 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
20 Яну 2014, 0:26
- x6
-
- Проверка ниво на масло
от бабъл » 19 Яну 2014, 13:26 - 1 Отговори
- 3529 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
19 Яну 2014, 23:10
- Проверка ниво на масло
-
- Упътване за колата ми,Х5 Е53
от armani78 » 30 Окт 2013, 20:23 - 11 Отговори
- 4383 Прегл.
- Последно мнение от armani78
19 Яну 2014, 14:46
- Упътване за колата ми,Х5 Е53
-
- Много ми гори Х5 3.0 Д 218
от iphone_5 » 15 Яну 2014, 0:51 - 3 Отговори
- 2289 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
18 Яну 2014, 15:50
- Много ми гори Х5 3.0 Д 218
-
- Напречни греди за X5 Е53 с рейлинг
от Superexstatic » 15 Яну 2014, 13:06 - 2 Отговори
- 2142 Прегл.
- Последно мнение от бабъл
16 Яну 2014, 12:07
- Напречни греди за X5 Е53 с рейлинг
-
- БМВ Х5 Е53 3.0i бензин
от naskocanada » 09 Яну 2014, 22:48 - 3 Отговори
- 2176 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
11 Яну 2014, 10:21
- БМВ Х5 Е53 3.0i бензин
-
- Теч на течност за чистачки в купето
от rogatip » 29 Дек 2013, 14:25 - 9 Отговори
- 7224 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
10 Яну 2014, 18:05
- Теч на течност за чистачки в купето
-
- Гори масло при изфорсиране след дълго време на празен ход
1, 2от vlado6669 » 28 Дек 2013, 17:42 - 23 Отговори
- 11582 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
09 Яну 2014, 17:04
- Гори масло при изфорсиране след дълго време на празен ход
-
- X3 3.0D 204Hp или 218Hp
от bin4564 » 31 Окт 2013, 18:44 - 4 Отговори
- 13260 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
08 Яну 2014, 12:40
- X3 3.0D 204Hp или 218Hp
-
- Съвети за една Х3
от ~Мишо~ » 02 Ное 2013, 17:35 - 6 Отговори
- 3416 Прегл.
- Последно мнение от ~Мишо~
06 Яну 2014, 23:58
- Съвети за една Х3
-
- Счупена пружина
от RuM6n » 08 Авг 2013, 21:50 - 12 Отговори
- 8290 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
05 Яну 2014, 12:09
- Счупена пружина
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл