X1/X2/Х3/Х4/X5/X6
Модератор: Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 80689 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Телефон в Е53
от ionata » 19 Сеп 2014, 23:26 - 6 Отговори
- 2681 Прегл.
- Последно мнение от Kris
01 Окт 2014, 8:23
- Телефон в Е53
-
- Леко подскачане
от nvladev » 20 Май 2014, 22:46 - 12 Отговори
- 3411 Прегл.
- Последно мнение от pet77
30 Сеп 2014, 22:30
- Леко подскачане
-
- Застраховка на X5
от aliensa123 » 17 Сеп 2014, 23:22 - 9 Отговори
- 2770 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
26 Сеп 2014, 19:32
- Застраховка на X5
-
- Слагане на парктроник, на кола без фабричен такъв?
от mit-kong » 11 Сеп 2014, 15:20 - 2 Отговори
- 1506 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
26 Сеп 2014, 14:49
- Слагане на парктроник, на кола без фабричен такъв?
-
- Сваля ли се долната част на задната броня е53?
от mit-kong » 20 Сеп 2014, 23:57 - 3 Отговори
- 3251 Прегл.
- Последно мнение от saleene
21 Сеп 2014, 12:53
- Сваля ли се долната част на задната броня е53?
-
- Повреден кантар на дясната седалка?
от mit-kong » 20 Сеп 2014, 8:38 - 9 Отговори
- 9297 Прегл.
- Последно мнение от dr.peshev
21 Сеп 2014, 0:40
- Повреден кантар на дясната седалка?
-
- Стойка за таблет за Х5 Е70
от misho1979 » 18 Сеп 2014, 23:30 - 4 Отговори
- 1964 Прегл.
- Последно мнение от ADD870129
20 Сеп 2014, 16:51
- Стойка за таблет за Х5 Е70
-
- Въпрос за странични огледала Е53
от danii » 05 Авг 2014, 18:11 - 2 Отговори
- 1188 Прегл.
- Последно мнение от danii
20 Сеп 2014, 16:13
- Въпрос за странични огледала Е53
-
- смяна крушка на ринг на Е70 фар без ксенон
1, 2от rafa224 » 09 Фев 2013, 23:14 - 23 Отговори
- 15637 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
16 Сеп 2014, 23:30
- смяна крушка на ринг на Е70 фар без ксенон
-
- Дневни светлини за Е70
1, 2от rafa224 » 24 Фев 2013, 19:42 - 18 Отговори
- 8607 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
15 Сеп 2014, 15:57
- Дневни светлини за Е70
-
- проблем с е53 4.4 скапан е ваноса
от orelabg » 08 Сеп 2014, 20:23 - 2 Отговори
- 1189 Прегл.
- Последно мнение от dr.peshev
08 Сеп 2014, 23:05
- проблем с е53 4.4 скапан е ваноса
-
- Проблем с (!)
от valensio2 » 14 Юли 2014, 11:41 - 5 Отговори
- 2029 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
08 Сеп 2014, 9:03
- Проблем с (!)
-
- Спортен режим на автоматика (SD)
1, 2от Borymeckata » 27 Авг 2014, 12:04 - 22 Отговори
- 22192 Прегл.
- Последно мнение от V8ka
05 Сеп 2014, 16:29
- Спортен режим на автоматика (SD)
-
- МНЕНИЯ X5 4.4, 320 К.С.
от ENYEM » 04 Сеп 2014, 11:45 - 1 Отговори
- 5704 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
05 Сеп 2014, 8:15
- МНЕНИЯ X5 4.4, 320 К.С.
-
- Х3 3.0d 204hp автомат разход
от petersd » 05 Фев 2014, 0:43 - 12 Отговори
- 10401 Прегл.
- Последно мнение от pet77
04 Сеп 2014, 22:40
- Х3 3.0d 204hp автомат разход
-
- Спойлери за Х5
от shariz » 29 Юли 2014, 1:50 - 3 Отговори
- 1343 Прегл.
- Последно мнение от ENYEM
04 Сеп 2014, 11:50
- Спойлери за Х5
-
- Елекрическо регулиране на волана на Е70
от rafa224 » 04 Апр 2014, 11:47 - 10 Отговори
- 3788 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
04 Сеп 2014, 9:54
- Елекрическо регулиране на волана на Е70
-
- Вибраций по инерция
от naskocanada » 05 Юли 2014, 23:58 - 3 Отговори
- 1363 Прегл.
- Последно мнение от tedkov
03 Сеп 2014, 20:12
- Вибраций по инерция
-
- Сваляне на стъклата на фаровете е53?
от Bokrael » 19 Юни 2014, 21:09 - 4 Отговори
- 1870 Прегл.
- Последно мнение от ! Алекс
03 Сеп 2014, 14:32
- Сваляне на стъклата на фаровете е53?
-
- Проблем X5 2003г.
от OnGeboreN » 31 Авг 2014, 8:53 - 5 Отговори
- 1982 Прегл.
- Последно мнение от bmw730
01 Сеп 2014, 20:42
- Проблем X5 2003г.
-
- За какво служи това - 3.0i е53?
от Bokrael » 26 Авг 2014, 22:11 - 4 Отговори
- 3192 Прегл.
- Последно мнение от Bokrael
31 Авг 2014, 11:16
- За какво служи това - 3.0i е53?
-
- Теч на масло X3 218kc.
от pet77 » 20 Авг 2014, 23:10 - 6 Отговори
- 3226 Прегл.
- Последно мнение от pet77
30 Авг 2014, 16:52
- Теч на масло X3 218kc.
-
- Смяна на стопове на X5 E70
от rafa224 » 09 Окт 2012, 21:56 - 6 Отговори
- 4056 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
29 Авг 2014, 7:53
- Смяна на стопове на X5 E70
-
- Как се сваля малкото странично стъкло Х5 е53?
от Bokrael » 06 Юли 2014, 7:34 - 3 Отговори
- 1845 Прегл.
- Последно мнение от tsb_bg
27 Авг 2014, 19:58
- Как се сваля малкото странично стъкло Х5 е53?
-
- X3 тресе при скорост 60-70км/ч
от mams2000 » 16 Фев 2014, 15:59 - 6 Отговори
- 2919 Прегл.
- Последно мнение от tedkov
27 Авг 2014, 18:16
- X3 тресе при скорост 60-70км/ч
-
- E53 топка за скоростен лост
от -Maxxx- » 25 Авг 2014, 19:03 - 3 Отговори
- 1404 Прегл.
- Последно мнение от Kris
26 Авг 2014, 15:29
- E53 топка за скоростен лост
-
- X5 Е53 проблем (умрели пиксели) навигация
1, 2от stanchooo » 08 Дек 2013, 14:04 - 17 Отговори
- 12412 Прегл.
- Последно мнение от nvladev
26 Авг 2014, 11:50
- X5 Е53 проблем (умрели пиксели) навигация
-
- Тъч скрийн дисплей за BMW
1, 2от rafa224 » 02 Фев 2014, 23:10 - 23 Отговори
- 8335 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
25 Авг 2014, 20:42
- Тъч скрийн дисплей за BMW
-
- Свързване на преден парктроник Е70
от rafa224 » 30 Окт 2013, 11:32 - 9 Отговори
- 4615 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
23 Авг 2014, 23:21
- Свързване на преден парктроник Е70
-
- Как смених маслото в хидравликата.
1, 2от Borymeckata » 21 Авг 2014, 22:31 - 19 Отговори
- 18632 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
23 Авг 2014, 10:08
- Как смених маслото в хидравликата.
-
- Е53 телефон Моторола V50
от Гецата » 19 Авг 2014, 8:47 - 2 Отговори
- 1150 Прегл.
- Последно мнение от Гецата
19 Авг 2014, 20:11
- Е53 телефон Моторола V50
-
- Покарах без да затворя капачката на маслото?
от Bokrael » 10 Авг 2014, 15:15 - 5 Отговори
- 2895 Прегл.
- Последно мнение от goro57
18 Авг 2014, 22:33
- Покарах без да затворя капачката на маслото?
-
- X5 e53 криви лайсни под страничнит прозорци?
от Bokrael » 13 Авг 2014, 12:02 - 6 Отговори
- 2034 Прегл.
- Последно мнение от pimpo
17 Авг 2014, 22:28
- X5 e53 криви лайсни под страничнит прозорци?
-
- BMW x5 4.4 i белези на колянов вал разпределителен вал схема
от petko 76 » 08 Авг 2014, 15:23 - 1 Отговори
- 1068 Прегл.
- Последно мнение от D.Pavlov
15 Авг 2014, 12:41
- BMW x5 4.4 i белези на колянов вал разпределителен вал схема
-
- Лагер главина преден-Х3/3d/2004
от goro57 » 12 Яну 2013, 23:06 - 10 Отговори
- 12571 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
14 Авг 2014, 17:13
- Лагер главина преден-Х3/3d/2004
-
- Въпрос за осветление
от raychev » 11 Авг 2014, 23:11 - 6 Отговори
- 1726 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
13 Авг 2014, 13:35
- Въпрос за осветление
-
- BMW X5 Фар
от stanislav900 » 07 Авг 2014, 0:25 - 2 Отговори
- 1328 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
13 Авг 2014, 11:14
- BMW X5 Фар
-
- Проблеб с навигацията?
от misho1979 » 25 Юли 2014, 9:50 - 13 Отговори
- 4446 Прегл.
- Последно мнение от misho1979
07 Авг 2014, 23:38
- Проблеб с навигацията?
-
- Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)?
от suarez90 » 18 Юли 2014, 11:21 - 11 Отговори
- 6299 Прегл.
- Последно мнение от Giovanni
03 Авг 2014, 10:33
- Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)?
-
- Проблем с автомобила при изпреварване
1, 2от dvd69 » 21 Юли 2014, 17:35 - 17 Отговори
- 6425 Прегл.
- Последно мнение от dvd69
02 Авг 2014, 22:28
- Проблем с автомобила при изпреварване
-
- Клапите за климатика на е53
от LABRISS » 24 Юли 2014, 14:03 - 4 Отговори
- 1921 Прегл.
- Последно мнение от LABRISS
01 Авг 2014, 10:39
- Клапите за климатика на е53
-
- Камера за задно виждане
от raychev » 27 Юли 2014, 0:15 - 2 Отговори
- 6500 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
27 Юли 2014, 20:17
- Камера за задно виждане
-
- Английски език за навигацията.
1, 2от bmlk » 09 Фев 2013, 22:59 - 15 Отговори
- 10888 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
22 Юли 2014, 22:12
- Английски език за навигацията.
-
- Шум при превключване на скоростите
от MANIA666 » 15 Юли 2014, 22:14 - 1 Отговори
- 1107 Прегл.
- Последно мнение от RuM6n
18 Юли 2014, 19:19
- Шум при превключване на скоростите
-
- Десните тонколони неработят
от unid » 01 Авг 2012, 20:43 - 12 Отговори
- 8508 Прегл.
- Последно мнение от unid
15 Юли 2014, 16:48
- Десните тонколони неработят
-
- Как си оправих дисплея на климатика.
от Borymeckata » 14 Юли 2014, 21:28 - 7 Отговори
- 6050 Прегл.
- Последно мнение от mfandakov
15 Юли 2014, 12:04
- Как си оправих дисплея на климатика.
-
- Ламба сонда>грешка при диагностика?!
от Bokrael » 06 Юли 2014, 18:51 - 5 Отговори
- 1977 Прегл.
- Последно мнение от Bokrael
13 Юли 2014, 16:00
- Ламба сонда>грешка при диагностика?!
-
- OEM аларма Е53 2003г
от Гецата » 04 Юли 2014, 9:30 - 8 Отговори
- 2420 Прегл.
- Последно мнение от Гецата
08 Юли 2014, 21:48
- OEM аларма Е53 2003г
-
- Климатик на Е53 - масло и фреон
от naskocanada » 05 Юли 2014, 0:16 - 3 Отговори
- 2436 Прегл.
- Последно мнение от naskocanada
05 Юли 2014, 23:12
- Климатик на Е53 - масло и фреон
-
- Резервни части за скоростна кутия х5 е 53 2004 г.
от daiemkampani » 23 Юни 2014, 0:39 - 1 Отговори
- 1017 Прегл.
- Последно мнение от milenchouuu
04 Юли 2014, 21:57
- Резервни части за скоростна кутия х5 е 53 2004 г.
-
- Счупена дръжка на дясната врата на Е53!!!
от kristianstef » 30 Яну 2014, 20:11 - 10 Отговори
- 10414 Прегл.
- Последно мнение от vencenco
03 Юли 2014, 23:03
- Счупена дръжка на дясната врата на Е53!!!
-
- Проблем с различни гуми!
1, 2от sisqou » 10 Окт 2013, 23:21 - 22 Отговори
- 9247 Прегл.
- Последно мнение от Bokrael
03 Юли 2014, 23:00
- Проблем с различни гуми!
-
- Навигация на Е53 неработи причини ???
от stoianos » 26 Юни 2014, 22:48 - 3 Отговори
- 1445 Прегл.
- Последно мнение от stoianos
01 Юли 2014, 22:15
- Навигация на Е53 неработи причини ???
-
- Runaway Diesel за секунда - възможно ли е?
1, 2от Borymeckata » 29 Юни 2014, 13:19 - 16 Отговори
- 9710 Прегл.
- Последно мнение от STEVAL
01 Юли 2014, 13:00
- Runaway Diesel за секунда - възможно ли е?
-
- Странен проблем с мид дисплей
от falloff » 18 Юни 2014, 22:22 - 0 Отговори
- 714 Прегл.
- Последно мнение от falloff
18 Юни 2014, 22:22
- Странен проблем с мид дисплей
-
- Проблем с автоматичния реглаж на фаровете
от top » 26 Май 2014, 8:34 - 5 Отговори
- 2137 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
18 Юни 2014, 17:12
- Проблем с автоматичния реглаж на фаровете
-
- e83 премахнат DPF проблем
от shimmy » 11 Юни 2014, 11:24 - 7 Отговори
- 2603 Прегл.
- Последно мнение от shimmy
16 Юни 2014, 16:54
- e83 премахнат DPF проблем
-
- e53 добавка за задна броня?
от Bokrael » 14 Юни 2014, 8:17 - 4 Отговори
- 3293 Прегл.
- Последно мнение от LABRISS
16 Юни 2014, 0:29
- e53 добавка за задна броня?
-
- Джанти от друг модел БМВ на Х5 е53?
от Bokrael » 15 Юни 2014, 8:00 - 3 Отговори
- 5562 Прегл.
- Последно мнение от dany7
15 Юни 2014, 17:48
- Джанти от друг модел БМВ на Х5 е53?
-
- Датчик възд.окачване X5 3l.diesel
от kinazoberk » 26 Май 2014, 19:24 - 5 Отговори
- 1734 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
14 Юни 2014, 17:41
- Датчик възд.окачване X5 3l.diesel
-
- Как се сваля махагоновата част около скоростния лост на е53?
от Bokrael » 03 Юни 2014, 9:13 - 5 Отговори
- 2401 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
11 Юни 2014, 9:39
- Как се сваля махагоновата част около скоростния лост на е53?
-
- X3, дизел, 150к.с., проблем с мотора
от gogo_biss » 10 Юни 2014, 0:15 - 3 Отговори
- 5314 Прегл.
- Последно мнение от Valve-tronic
10 Юни 2014, 10:40
- X3, дизел, 150к.с., проблем с мотора
-
- Х5 е53 фейслифт бъбреци?
от Bokrael » 31 Май 2014, 23:41 - 4 Отговори
- 1887 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
10 Юни 2014, 8:51
- Х5 е53 фейслифт бъбреци?
-
- Проблем аудио Е53 2004
от BMWIKTOR » 19 Авг 2013, 10:24 - 8 Отговори
- 8076 Прегл.
- Последно мнение от D.Pavlov
04 Юни 2014, 10:00
- Проблем аудио Е53 2004
-
- E53 много проблеми
от Vinchenzo » 20 Апр 2014, 21:25 - 5 Отговори
- 2807 Прегл.
- Последно мнение от nikniko
03 Юни 2014, 10:46
- E53 много проблеми
-
- X5 e53 смяна на шарнир?
от Bokrael » 20 Май 2014, 7:54 - 2 Отговори
- 1355 Прегл.
- Последно мнение от Bokrael
01 Юни 2014, 12:35
- X5 e53 смяна на шарнир?
-
- Задни амортисьори за Х5 Е53?
от onroad » 30 Май 2014, 22:36 - 0 Отговори
- 880 Прегл.
- Последно мнение от onroad
30 Май 2014, 22:36
- Задни амортисьори за Х5 Е53?
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл