X1/X2/Х3/Х4/X5/X6
Модератор: Технически модератори
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 80343 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- X3 Eject Code
от BaHka » 13 Юли 2015, 21:42 - 4 Отговори
- 1482 Прегл.
- Последно мнение от BaHka
26 Юли 2015, 22:33
- X3 Eject Code
-
- BMW X5 E53 Катализатор
от raychev » 17 Мар 2015, 14:55 - 9 Отговори
- 7836 Прегл.
- Последно мнение от Батман
22 Юли 2015, 11:55
- BMW X5 E53 Катализатор
-
- Мнение за обява
от Flipz » 21 Юли 2015, 7:42 - 1 Отговори
- 1118 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
21 Юли 2015, 8:15
- Мнение за обява
-
- Мид от Е39 на Е53
от silverboy » 13 Юли 2015, 20:39 - 4 Отговори
- 1614 Прегл.
- Последно мнение от silverboy
20 Юли 2015, 20:17
- Мид от Е39 на Е53
-
- Поставяне на аларма Bmw x5 e53
от rosenrt » 30 Юни 2015, 17:34 - 4 Отговори
- 1982 Прегл.
- Последно мнение от rosenrt
20 Юли 2015, 0:18
- Поставяне на аларма Bmw x5 e53
-
- Грешка на диагностика
от stenli.minchev » 12 Юли 2015, 11:57 - 4 Отговори
- 1929 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
15 Юли 2015, 10:53
- Грешка на диагностика
-
- Втулка против голям луфт в скоростния лост?
от mit-kong » 13 Юли 2015, 16:30 - 12 Отговори
- 2694 Прегл.
- Последно мнение от mit-kong
15 Юли 2015, 8:12
- Втулка против голям луфт в скоростния лост?
-
- След монтаж на ангелски очи парктроника започна да свири
от rosenrt » 12 Юли 2015, 14:38 - 1 Отговори
- 857 Прегл.
- Последно мнение от rosenrt
15 Юли 2015, 1:36
- След монтаж на ангелски очи парктроника започна да свири
-
- Клапи пред радиатора ха Х5 Е70
от dvd69 » 13 Юли 2015, 16:02 - 0 Отговори
- 837 Прегл.
- Последно мнение от dvd69
13 Юли 2015, 16:02
- Клапи пред радиатора ха Х5 Е70
-
- Компресор за климатика
от Bagatur87 » 13 Юли 2015, 15:40 - 0 Отговори
- 598 Прегл.
- Последно мнение от Bagatur87
13 Юли 2015, 15:40
- Компресор за климатика
-
- Задна чистачка Х5,Е53 '04- не тръгва всеки път
от veso2710 » 29 Фев 2012, 11:47 - 4 Отговори
- 4424 Прегл.
- Последно мнение от George_131
12 Юли 2015, 22:39
- Задна чистачка Х5,Е53 '04- не тръгва всеки път
-
- Монтиране на парктроник на х3 е83 от е39 ?
от ilian_power » 10 Юли 2015, 10:49 - 2 Отговори
- 1779 Прегл.
- Последно мнение от ilian_power
10 Юли 2015, 21:43
- Монтиране на парктроник на х3 е83 от е39 ?
-
- Летни гуми за Х-моделите
от V8ka » 28 Фев 2015, 19:12 - 13 Отговори
- 4383 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
10 Юли 2015, 18:10
- Летни гуми за Х-моделите
-
- Разлика в маслото в TransferCase раздатките NV 125 и ATC 500
от rosenrt » 07 Юли 2015, 15:24 - 1 Отговори
- 2674 Прегл.
- Последно мнение от Daz
09 Юли 2015, 0:25
- Разлика в маслото в TransferCase раздатките NV 125 и ATC 500
-
- Странно тресене..
от Borkoooo » 04 Юли 2015, 9:46 - 2 Отговори
- 1291 Прегл.
- Последно мнение от Borkoooo
04 Юли 2015, 23:55
- Странно тресене..
-
- проблем с Х3
от pepkata3 » 06 Юни 2015, 15:08 - 8 Отговори
- 3733 Прегл.
- Последно мнение от oci
04 Юли 2015, 15:13
- проблем с Х3
-
- BMW x5 e53 4,4 i 3,0 бензин захващане на двигател
от keiman » 26 Юни 2015, 11:12 - 0 Отговори
- 781 Прегл.
- Последно мнение от keiman
26 Юни 2015, 11:12
- BMW x5 e53 4,4 i 3,0 бензин захващане на двигател
-
- Проблем с Е53 3.0 D 2003!!!-ПУШЕК?
от moni_barca » 08 Юни 2015, 13:27 - 2 Отговори
- 1492 Прегл.
- Последно мнение от moni_barca
25 Юни 2015, 16:32
- Проблем с Е53 3.0 D 2003!!!-ПУШЕК?
-
- Проблем с печка
от niki bond » 25 Юни 2015, 12:51 - 0 Отговори
- 702 Прегл.
- Последно мнение от niki bond
25 Юни 2015, 12:51
- Проблем с печка
-
- ДРЪНЧЕНЕ при палене на е53 3.0д 184 коня 2003
от gkavrukov » 01 Фев 2015, 16:55 - 11 Отговори
- 4252 Прегл.
- Последно мнение от gkavrukov
23 Юни 2015, 11:19
- ДРЪНЧЕНЕ при палене на е53 3.0д 184 коня 2003
-
- Смяна преден датчик на парктроник BMW X5 E53
от rosenrt » 21 Юни 2015, 17:19 - 2 Отговори
- 3489 Прегл.
- Последно мнение от rosenrt
21 Юни 2015, 18:52
- Смяна преден датчик на парктроник BMW X5 E53
-
- Конкурс за събора - Е70
от weedminer » 21 Юни 2015, 12:58 - 0 Отговори
- 857 Прегл.
- Последно мнение от weedminer
21 Юни 2015, 12:58
- Конкурс за събора - Е70
-
- Оригинално TV за Х5 Е70
от X5 E70 » 19 Май 2011, 7:46 - 9 Отговори
- 7166 Прегл.
- Последно мнение от bib0555
21 Юни 2015, 11:27
- Оригинално TV за Х5 Е70
-
- Моля за помощ!!!
от Bvlgari82 » 15 Юни 2015, 22:55 - 0 Отговори
- 806 Прегл.
- Последно мнение от Bvlgari82
15 Юни 2015, 22:55
- Моля за помощ!!!
-
- X5 e53 3.0d Проблем
от nikolaaiiii » 15 Юни 2015, 11:48 - 1 Отговори
- 1678 Прегл.
- Последно мнение от ChrisX3
15 Юни 2015, 22:45
- X5 e53 3.0d Проблем
-
- Проблем с BMW X5 E53 - гасне в движение
от hellstr1k3r » 07 Юни 2015, 13:40 - 3 Отговори
- 2900 Прегл.
- Последно мнение от hellstr1k3r
15 Юни 2015, 14:16
- Проблем с BMW X5 E53 - гасне в движение
-
- Аквапланинг и ефективни,качествени летни нови гуми за целта
от VIKING_WARRIOR » 11 Юни 2015, 9:51 - 11 Отговори
- 3690 Прегл.
- Последно мнение от KPETEH
13 Юни 2015, 10:23
- Аквапланинг и ефективни,качествени летни нови гуми за целта
-
- X5 e53 смяна на верига и "банани" 4.4
от sss111 » 11 Юни 2015, 22:39 - 1 Отговори
- 1859 Прегл.
- Последно мнение от ditko1
12 Юни 2015, 10:46
- X5 e53 смяна на верига и "банани" 4.4
-
- блок и перка за климатроника
от tdl » 26 Май 2015, 13:13 - 3 Отговори
- 1444 Прегл.
- Последно мнение от Батман
10 Юни 2015, 9:54
- блок и перка за климатроника
-
- До модераторите: Нов подфорум!?!
от Koliu » 06 Юни 2015, 12:31 - 6 Отговори
- 2320 Прегл.
- Последно мнение от POL_Starshi
09 Юни 2015, 11:10
- До модераторите: Нов подфорум!?!
-
- спорт пакет размер гуми Е53
от cra4ko » 19 Май 2015, 22:06 - 4 Отговори
- 2690 Прегл.
- Последно мнение от moni_barca
08 Юни 2015, 17:29
- спорт пакет размер гуми Е53
-
- Не Купувайте гуми за спорт пакет с марка ACCELERA
от bobby81 » 18 Фев 2015, 14:24 - 11 Отговори
- 10171 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
05 Юни 2015, 15:36
- Не Купувайте гуми за спорт пакет с марка ACCELERA
-
- Проблем с въздушните вазгл. Х5 3.0д
1, 2от StratusMC » 06 Фев 2011, 1:03 - 17 Отговори
- 10284 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
04 Юни 2015, 9:30
- Проблем с въздушните вазгл. Х5 3.0д
-
- камера за обратно виждане
от Алек59 » 31 Юли 2014, 8:18 - 4 Отговори
- 2005 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
31 Май 2015, 22:32
- камера за обратно виждане
-
- Х5 НИСКА КОМПРЕСИЯ
от Манол » 25 Май 2015, 12:58 - 1 Отговори
- 1742 Прегл.
- Последно мнение от Borymeckata
26 Май 2015, 17:56
- Х5 НИСКА КОМПРЕСИЯ
-
- Bmw x5 e53 - дупка на пътя
от raychev » 12 Май 2015, 0:19 - 3 Отговори
- 1719 Прегл.
- Последно мнение от Kris
22 Май 2015, 23:16
- Bmw x5 e53 - дупка на пътя
-
- Лека вибрация при ускорение BMW X3si автоматик
от emilkolev » 17 Май 2015, 8:33 - 1 Отговори
- 1128 Прегл.
- Последно мнение от eLiTyY
22 Май 2015, 22:09
- Лека вибрация при ускорение BMW X3si автоматик
-
- Проблем скоростна кутия Е70 / 286 к.с.
от aenski0946 » 12 Май 2015, 14:46 - 5 Отговори
- 2527 Прегл.
- Последно мнение от ecko_becko
19 Май 2015, 8:07
- Проблем скоростна кутия Е70 / 286 к.с.
-
- Разход на гориво и поддръжка BMW X3 E83 3.0i
от ultrashock » 17 Апр 2015, 8:47 - 8 Отговори
- 16118 Прегл.
- Последно мнение от genadi tsvetkov
18 Май 2015, 21:37
- Разход на гориво и поддръжка BMW X3 E83 3.0i
-
- Височина на Е53
от Siameca » 16 Май 2015, 9:01 - 11 Отговори
- 3569 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
18 Май 2015, 16:07
- Височина на Е53
-
- Летни гуми Nexen N Fera RU1
от teodor_pepov » 21 Мар 2015, 21:07 - 10 Отговори
- 10149 Прегл.
- Последно мнение от jullydjs
17 Май 2015, 22:17
- Летни гуми Nexen N Fera RU1
-
- ДИСТАНЦИОННО ЗАКЛЮЧВАНЕ И ОТКЛЮЧВАНЕ
от KROMBAHER » 12 Май 2015, 19:15 - 3 Отговори
- 1570 Прегл.
- Последно мнение от KROMBAHER
15 Май 2015, 18:59
- ДИСТАНЦИОННО ЗАКЛЮЧВАНЕ И ОТКЛЮЧВАНЕ
-
- цифров тунер за bmw x6
от Stefan78 » 11 Яну 2015, 17:12 - 5 Отговори
- 2246 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
14 Май 2015, 15:30
- цифров тунер за bmw x6
-
- Смяна на акумулатор на Х6 Е71 2009-та година
от spacepl » 03 Фев 2015, 16:31 - 6 Отговори
- 3558 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
14 Май 2015, 15:16
- Смяна на акумулатор на Х6 Е71 2009-та година
-
- Закупуване-обслужване на Х5 4.8ис
от bobiE38 » 25 Апр 2015, 18:17 - 4 Отговори
- 2240 Прегл.
- Последно мнение от nikola_petrow
10 Май 2015, 20:16
- Закупуване-обслужване на Х5 4.8ис
-
- Х5 4.4 2005 проблем с автомата
от Siameca » 21 Яну 2013, 18:50 - 8 Отговори
- 7263 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
10 Май 2015, 15:52
- Х5 4.4 2005 проблем с автомата
-
- Дифериенциали 4.4 и 4.6 ис
от Ma7e4k0 » 09 Май 2015, 20:35 - 1 Отговори
- 913 Прегл.
- Последно мнение от vlado6669
10 Май 2015, 14:58
- Дифериенциали 4.4 и 4.6 ис
-
- Смяна горивен филтър 3.0d (в полеви условия)
1, 2от Borymeckata » 10 Мар 2014, 12:07 - 28 Отговори
- 32807 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
09 Май 2015, 21:30
- Смяна горивен филтър 3.0d (в полеви условия)
-
- BMW X3 Стоп на крилото ? От къде ?
от daniel_e30 » 09 Май 2015, 11:20 - 2 Отговори
- 1034 Прегл.
- Последно мнение от daniel_e30
09 Май 2015, 16:05
- BMW X3 Стоп на крилото ? От къде ?
-
- Климатик BMW X5
от kulo » 07 Май 2015, 9:37 - 1 Отговори
- 1141 Прегл.
- Последно мнение от mumford
07 Май 2015, 21:03
- Климатик BMW X5
-
- Въпрос за Е70 40Д
от gogo 1 » 14 Апр 2015, 17:07 - 14 Отговори
- 3900 Прегл.
- Последно мнение от veso2710
04 Май 2015, 23:22
- Въпрос за Е70 40Д
-
- Х5 е53 тупкане
от Pecata00 » 03 Май 2015, 10:48 - 2 Отговори
- 1323 Прегл.
- Последно мнение от Kris
04 Май 2015, 20:29
- Х5 е53 тупкане
-
- Реален Разход на Х6-30Д-40Д - Е71.TwinPowerTurbo
1, 2, 3от VIKING_WARRIOR » 13 Сеп 2014, 1:12 - 41 Отговори
- 15100 Прегл.
- Последно мнение от VIKING_WARRIOR
26 Апр 2015, 1:22
- Реален Разход на Х6-30Д-40Д - Е71.TwinPowerTurbo
-
- Проблем с автоматична скоростна кутия на BMW X3 E83
от A_Nikolov » 22 Апр 2015, 19:09 - 4 Отговори
- 12257 Прегл.
- Последно мнение от A_Nikolov
25 Апр 2015, 16:50
- Проблем с автоматична скоростна кутия на BMW X3 E83
-
- Раздатка АТС400 БМВ Х3 3.0 2004
от X3Sasa » 25 Апр 2015, 1:17 - 1 Отговори
- 4636 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
25 Апр 2015, 9:03
- Раздатка АТС400 БМВ Х3 3.0 2004
-
- Проблем със......... - Х5 (ръчна с. кутия)
от mit-kong » 20 Апр 2015, 21:34 - 9 Отговори
- 4309 Прегл.
- Последно мнение от armani78
23 Апр 2015, 0:04
- Проблем със......... - Х5 (ръчна с. кутия)
-
- Въпрос
от dimitarkalo » 28 Мар 2015, 11:10 - 2 Отговори
- 1271 Прегл.
- Последно мнение от Ilko Ivanov
22 Апр 2015, 23:56
- Въпрос
-
- Разлика в лупите на ксенона Е53 3.0D
от moni_barca » 21 Апр 2015, 13:53 - 2 Отговори
- 1019 Прегл.
- Последно мнение от moni_barca
22 Апр 2015, 14:36
- Разлика в лупите на ксенона Е53 3.0D
-
- Задължително ли ще се сменя карето? Х5 3.0 D 2003
от moni_barca » 17 Апр 2015, 15:02 - 3 Отговори
- 1407 Прегл.
- Последно мнение от moni_barca
21 Апр 2015, 13:58
- Задължително ли ще се сменя карето? Х5 3.0 D 2003
-
- МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - ПРОБЛЕМ С Е53
от gkavrukov » 16 Апр 2015, 22:09 - 3 Отговори
- 2140 Прегл.
- Последно мнение от gkavrukov
17 Апр 2015, 21:34
- МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - ПРОБЛЕМ С Е53
-
- е70 х5 проблем
от El Diablo » 16 Мар 2009, 18:28 - 10 Отговори
- 5295 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
17 Апр 2015, 16:26
- е70 х5 проблем
-
- Проблем с пръскачките на чистачки! Е53 3.0D 2003
от moni_barca » 30 Мар 2015, 19:51 - 7 Отговори
- 2477 Прегл.
- Последно мнение от moni_barca
17 Апр 2015, 14:53
- Проблем с пръскачките на чистачки! Е53 3.0D 2003
-
- За доверените сервизи на армеец?
от LABRISS » 26 Фев 2015, 13:15 - 1 Отговори
- 1095 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
17 Апр 2015, 10:11
- За доверените сервизи на армеец?
-
- LED Крушки
от bobby81 » 03 Мар 2015, 13:03 - 1 Отговори
- 1227 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
17 Апр 2015, 10:05
- LED Крушки
-
- Поредния оглед на автомобил..
1, 2от iliew » 04 Яну 2015, 14:03 - 26 Отговори
- 6962 Прегл.
- Последно мнение от rafa224
17 Апр 2015, 9:52
- Поредния оглед на автомобил..
-
- Х5 е53 гориво
от Pecata00 » 10 Апр 2015, 23:05 - 3 Отговори
- 1658 Прегл.
- Последно мнение от raychev
16 Апр 2015, 2:51
- Х5 е53 гориво
-
- проблем с AHM модул на теглич
от Гецата » 15 Апр 2015, 9:31 - 2 Отговори
- 3367 Прегл.
- Последно мнение от Гецата
15 Апр 2015, 10:25
- проблем с AHM модул на теглич
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл