Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от SPEED_GABROVO » 25 Фев 2014, 0:48

Става въпрос за Playstation 1 и 2,че аз наскоро се сдобих от един колега с Playstation 1 и вече си имам две единички. :mhihi: Нещо почнах пак да се зарибявам и да си разцъквам,макар и от първи март да нямам много възможност,та ми стана интересно дали някой от вас им се радва на тия дъртаняни ? :mhihi: Вярно,че предвид новите конзоли 3 и 4,игрите и графиката е доста по-слаба на дъртаняните,но на мен ми носят носталгия,защото преди да имам компютър,вуйчо ми подари PS1 конзолката и със брата сме я смлели от игра и си ми е на сърце.Имам и една двойчица от тия дебелите с вграденото захранване,няма да си кривя душата,че нея си я купих заради Gran Turismo 4 ,но има и доста готини други заглавия.И двете са със чип,даже и конзолата от колегата се оказа с чип,което доста ме улеснява,че игрите за единицата не се намират вече,за двойката ги има още тук-там застояли.Ще ми е интересно,ако има колеги да се радват на тия конзоли и да си направим една дискусия,да коментираме игри ,едно друго,а може и да няма :mhihi: ,повечето ще се изсмеят,ако видят игрите,но на мен ми носят спомени от детството ,а това винаги ме е радвало много,какво да се прави,явно ще си остана едно голямо грозничко дете :mhihi: ,ся ще разцъкам Gran Turismo 1,а може и Toy Story 2 да скачам наляво-надясно с Баз Светлинна Година :mhihi:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Автоморгаджията
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 16.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: чорапи у тех и маратонки вънка
Мечтае да кара: E60 ///M5

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от Flash » 25 Фев 2014, 2:18

Намират се такива хора :mhihi: Моята единица бащата ми я купи от Плейстейшън клубчето в квартала, в което бях налял поне 500 лв. и на човека явно му писна :mhihi: Докато осъществявахме сделката с шефчето и си избирах игрите подарък, всичкото хора беше турило паузи и ме гледаше така все едно бях влезнал с Ферари вътре... После в нас се играеше денонощно, а и в клуба се правехме на гъзари - превъртиме някоя игра с едно приятелче, сейфаме преди последния бос, занесеме мемори картата там, седнеме и пак я превъртиме пред хората :mhihi:

Игри - аз обожавах и продължавам да обожавам Driver 2. Тази игра я знам на изуст. В мрежа с авера по-горе толкова сме се мляли на скоковете в Хавана, че .. не знам :mhihi: Resident Evil 2 също - приятелчето като седнеше, аз само взимам чипсовете и количката и гледам - за няколко часа играта е превъртяна и се започва на ново - там имаше някакви опции - играеш с Leon A, после Leon B, Claire A и Claire B. Авера като седнеше и четирите мода ги взимаше за един ден. И един мач някакъв - Роналдо футбол - с брат ми крайният резултат беше от порядъка на 46:39 :mhihi: После ми купиха компец и позабравих ps-то, Преди няколко месеца обаче една седмица нямах комп и превъртях Silent Hill 1.

Бтв, преди да пиша тук, превъртях Stargate на Sega Genesis емулатор. Сега ме чака Metroid: Zero Mission на ГБА емулатора, стигнал съм до Биг Мама Мозък - последният бос, ама много ме дерат там :mhihi:

Колега, що не промениш заглавието на темата на Ретро Гейминг? Да не пишем само за Плейстейшъни, а и за Сеги, Нинтендота, Терминатори и други такива :ok:
http://www.misterika.blogspot.bg - "Архивите на една друга реалност" - Паранормалният блог на България
На завоя заляга, конете яко напряга, задницата бяга - към мантинелата посяга...
Пол Уокър: 1973 - ∞
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1243
Регистриран на: 22.01.2012
Пол: Мъж
Кара: Сива Бима
Мечтае да кара: Черна Голяма Бима
Детайли за колата: Лачена

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от hacker4eto1 » 25 Фев 2014, 8:11

Първата ми незабравима коледа беше когато родителите ми купиха СЕГА 8-БИТОВА :lol: и първата игра която и грах беше РОБОКОП играх конзолата доста време на Телевизор Юнус понеже някой казал на баща ми ,че тея игри бъгват цветните телевизори и ща не ща доста време играех на 8 битова конзола на 2 цвята черен и бял...
Многобройни падове строших на тая конзола понеже всички знаете как се играе МК(мортал комбат) С анималити,бруталити даже мисля ,че още помня менюто за отключване "АВ на долу БЦ на горе и още нещо...
После минах на ниво Плейстайшан 1 .Това беше хита в клубовете и аз като колега по-горе все едно притежавах Ферарри по него време...НИкой не спомена Култовата игра ТЕККЕН и Туйстед МЕТАЛ 1,2 (после ги развалиха) Тогава хака беше на картата не беше с чип мисля.... А във 8б. карта или 16 ките..
Преди 1 година си продадох Първото поколение най-малкият 40GB PS3 колко безсънни нощи и чипсове и коли съм изпукал с едно аверче на тоя PS3..... а В студентски град колко PES (PRo evolution soccer) сме изиграли.... идват колеги със падовете (може и нормални от по 16 лв)да видите как 4 - човека стоят пред един 21 инча :help: монитор и цъкат 2х2 в отбор с една каса бира Хайнекен... малко подправка,Чипс и ЯКО мазало Кой ти ходеше на лекции брат... Цъкай на воля GOD of WAR и тва е :)
Винаги ще си остана Конзолен Геймар.. Сега на PC-то цъкам единствено и само CS 1.6..
П.П чакам малко да оптимизират PS4-ката и да скачам отново в играта...
Изображение
Последен проект https://youtu.be/oRvrTuwa_Rg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от don_gori » 25 Фев 2014, 9:51

Цъкаме чат пат Краша у един приятел 4-на на едно малко телевизорче :mhihi: .. голя фън е :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 511
Регистриран на: 5.01.2007
Местоположение: София
Кара: 530 Д

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от l-s » 25 Фев 2014, 10:07

И аз съм почнал от Сега и Мортал комбат.После ПС 1 и ТЕНЧУ 1 и 2.Бях много зарибен по тази игра.
СИНИ ШАМПИОНИ!!!!!Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от SPEED_GABROVO » 25 Фев 2014, 10:20

don_gori написа:Цъкаме чат пат Краша у един приятел 4-на на едно малко телевизорче :mhihi: .. голя фън е :yes:

За Crash Bandicoot ли става въпрос,аз много и се радвам,забавна и разтоварваща игричка.Тая Silent Hill 1,аз съм се пробвал да я играя,много бъркаща в мозъка ми се стори и не съм я продължавал. :mhihi: Текена е ясен,ама аз не съм много фен на такива игри,брата повече ги разцъква.Driver 2 не съм я играл,играл съм 1 и голям зор ми се струваше,ама бях и малък тогава :mhihi: ,спомням си,че имаше едно копче за burnout :mhihi: ,аз се чудя дали да не си дръпна Driver 3,изглежда интересна,за PS2 имам Driver Parallel Lines,която според мен е доста добра игричка.За единицата много ме радва да играя Medal of Honor,много готино са направени за годините си,пък и аз се радвам на игри от Първата и Втората световна война,за двойката пак има интересни Medal of Honor,а и също така Call of Duty,сега май ще си тегля играта Black,изглежда интересна.Е значи не съм бил само аз,браво. :yes:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от don_gori » 25 Фев 2014, 10:30

SPEED_GABROVO написа:За Crash Bandicoot ли става въпрос

Не Crash CTR (Crash Team Racing)
Изображение
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от Top Gun Maverick » 26 Фев 2014, 19:33

Колега, какъв ти Плейстешън, Сега мега драйв беше къде, къде по-рано... :mhihi:
То Соникс-ите, Мортал Комбат, Стритс ъф Рейдж и още безброй игри, та чак тогава дойде Сонито с Гран Туризмо и т.н. :yes:
Аз имам една двойка у нас да се търкаля и няколко диска. Не смея да ги извадя, че малкия ако ги види и отсега още ще е залепнал. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Има ли фенове на дъртите Плейстейшъни ?

Мнение от SPEED_GABROVO » 26 Фев 2014, 22:10

BMW Power ACM написа:Колега, какъв ти Плейстешън, Сега мега драйв беше къде, къде по-рано... :mhihi:
То Соникс-ите, Мортал Комбат, Стритс ъф Рейдж и още безброй игри, та чак тогава дойде Сонито с Гран Туризмо и т.н. :yes:
Аз имам една двойка у нас да се търкаля и няколко диска. Не смея да ги извадя, че малкия ако ги види и отсега още ще е залепнал. :mhihi:

Е ,аз колега съм набор 94,тогава и излизат първите Плейстейшъни,нормално е да съм по-запознат със Сонито,макар и да съм разцъквал касетките,но друга бира си е Плейстейшъна,ако ще и единицата,поне за моя вкус де.Друго,което ме радва освен игрите е ,че са много здрави и трите ми конзоли са втора ръка,само при първата ми,която явно от много вадене и слагане на захранващия кабел се е разбъзикал входа за кабела и трябва да играе сигурно поялника,не му разбирам,но тя е купена от вуйчо ми от гейм клуб,после той играе на нея и ми я подарява на мен и брата и пак си върви без проблем,само трябва да си поиграя с кабела,докато захапе,други ядове няма,японеца се е постарал.
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: barty, Jordana, TNT

Последни теми
Facebook