Ние *** ли сме?

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 8.12.2004
Кара: e60 530d

Ние *** ли сме?

Мнение от Shumy » 14 Мар 2006, 19:18

Колеги, мърлящината продължава... събота асвалтираха Монтевидео, в дъжда запълваха локвите с асвалт :twisted: Колко мислите ще изкара тоя асвалт? Отговора е николко... още същия ден вече беше почнал да се раздробява. До кога ще търпиме тази мърлящина? Ние безгласни *** ли сме че само си мълчим и търпим? ТОВА СА НАШИТЕ ПАРИ!!!
Дайте идеи какво може да направим понеже вече не се търпи това безхаберие!
В Търговище примерно са организирали подписка> http://www.standartnews.com/archive/200 ... 729_11.htm
Практиката е в София да се работи максимално некъдърно, без да се спазва технологията, с нискокачествен асвал и без техника. В нашия случай не говорим за липса на пари, а за разхищение. Парите са дадени асвалта е купен, остава хората не който им се плаща да си свършат работата качествено! Е да ама не... като няма контрол може асвалта да го стоварят и в някоя градинка... Излиза доста по-скъпо една работа да я работиш 2 и повече пъти, но ония пендели в общината въобще не ги интересува :roll:
Всичко това продължава от години, крайно време е да покажем, че не сме съгласни!
-------------------------------------------------------------------------------------
Разбирам недоволството ти,но все пак това е Основен форум
на БМВ Клуб България.Съобразявай се какъв език използваш!!!

bmwdriver

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 14 Мар 2006, 19:30

:roll: :roll: :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 12.10.2004
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: баба си да му прави мекици

Мнение от tonito » 14 Мар 2006, 19:52

прав е пи4а пуснал темата :!:
писна ми ве4е да карам колата си, все едно сме на луната :evil:
ама сме си такива овци,и такива си оставаме:)))))
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 14 Мар 2006, 19:59

Jointer.X написа:А аз ако имам фирма за асфалтиране, точно така ше асфалтирам, че да ми се отвори рабоат и другия месец, знаеш ли колко ше ебе за колите на хората, ако не слизам от ес класата :twisted:


Хахаха ама нали даваш гаранция за извършеното асФалтиране ... :)
Изображение

E34 Маниак
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 17.12.2003
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Georgi » 14 Мар 2006, 19:59

Напълно съгласен съм.Трябва вече да се намери начин да се постави сериозно този въпрос.Знам със сигурност как фирмите който асфалтират използват най-нискокачествен асфалт в който има само мазут и камъчета вместо такъв какъвто е нужен,Защото единия струва 70 лв/тон,а другия 200 лв.Разликата сигурно я прибират.
Пътищата наверно са ни по зле отколкото след бомбандировките в Босна.Вече редовно виждам коли на които са се откачили колелата от дупки.При това не плащаме никак ниски данъци особено ние притежателите на БМВ-та.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 14 Мар 2006, 20:42

Кмета(бойко) ше ни опрай спокойно :mhihi:
ТДС - Турбо Див Селянин

E30 Fanatic!
E30 Fanatic!
Аватар
Мнения: 4057
Регистриран на: 14.10.2005
Местоположение: Столичанин
Пол: Мъж
Кара: Е36 328g
Мечтае да кара: Е30 Cabrio, Е30 с голям мотор, Е30 М3 SportEvo

Мнение от Дилян Пенчев » 14 Мар 2006, 20:48

Много е зле положението!!!!
Вече свикнах с дупките и няма булевард, улица или пътечка дето да няма дупки... ежесекундно си на слалом за да щадиш окачването и гуми-джанти :mhihi: Положението смятам че е критично - има доста места в София където от 3 ленти са останали 1 използваема защото в другите две дупките са толкова големи че не може да се минава!!!!
Изображение
Какво се мъчиш да четеш тука, не пише нищо интересно вече :)))

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 29.01.2005
Местоположение: София

Мнение от StuNNeR » 14 Мар 2006, 21:45

Аз днеска в каква дупка под прикритие в една локва поподнах...одарих си главата в тавана...Квото и да си говорим положението не се оправя от самосебе си

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: Sofia
Кара: BMW E30 320i Convertible '87

Мнение от el_nino » 14 Мар 2006, 22:51

За какви дупки си говорим онзи ден се прибирах по "хубавия" път от летището за Малдост и си карам с ~ 150 и един голф нещо криволичи пред мен като го изпреварих познаите какво видях да има пред него не дупки ами ..... ями ...... човек ако влезне с повече от 60-80км/ч там няма да излезне 100%-тово
Положението отива на още по зле отколкото беше :help: :help: :help:
Изображение

Любовника
Аватар
Мнения: 2210
Регистриран на: 10.10.2005
Местоположение: Пловдив <-> София
Пол: Мъж
Кара: Е30 90' 320i convertible, E61 530d

Мнение от BMW lover » 14 Мар 2006, 23:21

И аз искам да няма дупки ама ....... не става :confused:
А и не се сещам как аз ти или който и да е (ако щеш целия форум) , ще накараме "ОНЗИ" който забогатява с нашите пари, да спре и да почне да дава всичко за ремонти - еееми с две думи - НЕ СТАА, а и скоро няма да стане :confused: :confused: :confused:
Бъди такъв какъвто си - купи си BMW !!! ;)
Изображение

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 9.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Plague » 15 Мар 2006, 1:06

еииднеска направо се втрещих
няма една улица в софия на която да се кара нормално
да им еба майката на всички които са отговорни за състоянието на пътищата чак пък и винетки измислиха да ви ги набутам у гъзовете тия винетки ..
така както е тръгнало скоро ще трябва да реставрираме каруците и да си вземем по 1 - 2 коня пък рацерите и по повече...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: _)_

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Мнение от Engi » 15 Мар 2006, 1:23

технологията на асфалтиране е елементарна и за малки деца. не ви е работа да ви говоря каква е, но е факт, че НИКЪДЕ ама НИКЪДЕ в София не съм видял да я спазват. проблема наистина е, че просто няма ГРАМ контрол от общината, защото самите фирми изпълнители са общински. частни фирми не се допускат в подобна дейност. ако поръчката беше обществена и беше въпрос на свободната конкуренция между частниците, сигурен съм, че нещата щяха да са 20000 пъти по розови, но уви...:( не виждам кога ще се оправят нещата... просто, от години са все едни и същи...:(
Изображение

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 15 Мар 2006, 1:31

Engi написа:технологията на асфалтиране е елементарна и за малки деца. не ви е работа да ви говоря каква е, но е факт, че НИКЪДЕ ама НИКЪДЕ в София не съм видял да я спазват. проблема наистина е, че просто няма ГРАМ контрол от общината, защото самите фирми изпълнители са общински. частни фирми не се допускат в подобна дейност. ако поръчката беше обществена и беше въпрос на свободната конкуренция между частниците, сигурен съм, че нещата щяха да са 20000 пъти по розови, но уви...:( не виждам кога ще се оправят нещата... просто, от години са все едни и същи...:(


Мисля, че не си прав. Работил съм с фирми, произвеждащи и полагащи асфалт и изобщо не са общински. Общински фирми няма почти за нищо, щото от такива фирми не се взима лесно пара. По-добре е комисионната от частника, която никой не може да я проследи, а после винаги можеш да си измиеш ръцете с него. Те общинските далавераджии не са глупави.

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook