Плафона свети и гасне докато сам в движение и на дукпи...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 12.01.2005
Местоположение: Sofia

Плафона свети и гасне докато сам в движение и на дукпи...

Мнение от Boce » 02 Мар 2005, 19:35

Знам че имаше ниакаде тая тема ама не я открих,днеска ходих до един алармаджия каза че е от палчето на вратата дето отчита дали е затворена - отвори го и го почисти и са пак така прави...Утре ше хода пак щото не се сещам от кво може да е освен от тва че ми свири алармата по нощите..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: Плафона свети и гасне докато сам в движение и на дукпи..

Мнение от ludiagsm » 02 Мар 2005, 21:03

Boce написа:Знам че имаше ниакаде тая тема ама не я открих,днеска ходих до един алармаджия каза че е от палчето на вратата дето отчита дали е затворена - отвори го и го почисти и са пак така прави...Утре ше хода пак щото не се сещам от кво може да е освен от тва че ми свири алармата по нощите..



от него е ;) аз също имам този проблем даже не ми се заклюва вратата от алармата докато на десетото затваряне датчика най накрая зацепи :)


най-добре е да се смени , като загледам моя , палчето му е пластмасово и се е изтрило с времето и сега дори при затворена врата неможе да затвори контакта и съответно имитира отворена врата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 26.02.2005
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от aleko » 02 Мар 2005, 21:22

проверихте ли състоянието на бутоните на предния капак и багажника които също активират алармата :?:за това става6е на въпрос в темата която търсиш те също се връзват към плафоните

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2020
Регистриран на: 21.10.2004
Кара: E70

Мнение от slitter » 02 Мар 2005, 21:35

Aз бях отвпорил прословутата тема и искам да ти кажа, 4е смяна на бутончетата му е майката :D :D :D Не са скъпи, така, 4е локализирай кое бутонче не сработва, да не би случайно да сте чистили читаво и го смени, но задължитено провери, както ти казва Алеко, тези на капака отпред и багажника. Успех

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 12.01.2005
Местоположение: Sofia

Eми ок

Мнение от Boce » 03 Мар 2005, 2:50

Еми то друг начин няма така ще трябва да стане... :confused:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 14.02.2005
Местоположение: NV Via FL

Мнение от Hooligan » 03 Мар 2005, 15:14

има и друг начин! капни малко канаколит на палчето и си готов!! аз така си оправих тоя проблем :idea: така то залепва и вратата ти е постоянно затворена ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 23.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E65 730d

Мнение от soreman » 03 Мар 2005, 20:42

Най-вероятно е от шофьорската врата. Пробвай да залепиш малко изолирбанд и ако се оправи е от нея и така временно за няколко дни или седмица ще закрепиш положението, през което време можеш да отидеш до Дару кар да си купиш ново... не е скъпо, но после е играчка докато се нагласи хубаво.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 28.02.2005
Местоположение: Sofia

същия проблем

Мнение от sa6peto » 05 Мар 2005, 23:10

И аз имам същия проблем, аз съм го локализирал от лява предна врата като натисна ключалката и дръжката за отваряне сработва иначе много често не заключва и вътре ми светва осветлението

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 23.08.2005

Мнение от nqkoisi » 23 Авг 2005, 21:59

Hooligan написа:има и друг начин! капни малко канаколит на палчето и си готов!! аз така си оправих тоя проблем :idea: така то залепва и вратата ти е постоянно затворена ;)


С канаколит нестава бате при пусната аларма мога си отвора тая врата както си искам и нема ма разбере никои даже и алармата нема да разбере

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 23 Авг 2005, 22:39

Старичка тема,но е винаги актуална.Аз си реших проблема с квадратче
ламаринка от капачка от буркан,лепната за палчето с моментно лепило.
Вече няколко месеца държи,а и ламаринката много по-трудно се търка от
пластмасовото палче.
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

поклонник на E36
поклонник на E36
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 11.09.2003
Местоположение: София, София, София, София, София, София, София, София, София, София:
Пол: Мъж
Кара: Mercedes, BMW, Subaro

Мнение от Терзийски » 23 Авг 2005, 23:42

И аз го реших ама по -полесен начин...в аптечката намерих нещо подобно на лекопласт (като едно времешния стария....но доста лепи) та с него му направих една обиколка и вече 1 г. без проблем ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 25 Авг 2005, 1:34

bmwdriver написа:Старичка тема,но е винаги актуална.Аз си реших проблема с квадратче
ламаринка от капачка от буркан,лепната за палчето с моментно лепило.
Вече няколко месеца държи,а и ламаринката много по-трудно се търка от
пластмасовото палче.

верно е старичка и актуална и на мен ми се случи на скоро обаче бях с BOCE когато му правеше тези номера непомня мисля лев два струва това копче и като слушам какви изобретения се правят се възмущавам. Този проблем се елиминира с смяна на ново контактно ключе казах вече за безпари ги продават.
Последна промяна BAYRON на 29 Авг 2009, 23:33, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 28.02.2005
Местоположение: Sofia

Re: Плафона свети и гасне докато сам в движение и на дукпи..

Мнение от sa6peto » 28 Апр 2006, 10:33

Най лесния вариат е с изолир банд, от пластмасовия , лепиш 2 - 3 късчета аз съм от една година така, и още не съм подмениял лепенката!


Boce написа:Знам че имаше ниакаде тая тема ама не я открих,днеска ходих до един алармаджия каза че е от палчето на вратата дето отчита дали е затворена - отвори го и го почисти и са пак така прави...Утре ше хода пак щото не се сещам от кво може да е освен от тва че ми свири алармата по нощите..

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 2.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: петица
Мечтае да кара: икс петица

Мнение от Jeison » 06 Яну 2007, 0:56

BAYRON написа:
bmwdriver написа:Старичка тема,но е винаги актуална.Аз си реших проблема с квадратче
ламаринка от капачка от буркан,лепната за палчето с моментно лепило.
Вече няколко месеца държи,а и ламаринката много по-трудно се търка от
пластмасовото палче.

верно е старичка и актуална и на мен ми се случи на скоро обаче бях с BOCE когато му правеше тези номера непомня мисля лев два струва това копче и като слушам какви изубретения се правят се възмущавам. Този проблем се елиминира с смяна на ново контактно ключе казах вече за безпари ги продават.


А от къде може да си купи човек такова палче. Хората май правят такива "изобретения", защото немогат да си намерят нови палчета, колкото и да струват те.
На този свят има две неща, които са безкрайни - Вселената и глупостта на хората, но не съм сигурен за първото !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1293
Регистриран на: 4.07.2005
Местоположение: Сливен О.С :))
Пол: Мъж
Кара: дизелaка да пропушва
Мечтае да кара: НА БАБА ЯГА МЕТЛАТА :D:D

Мнение от LAST RIDE » 06 Яну 2007, 10:50

извинявам се на колегата че ползвам темата но да не пускам нова

плафона в багажникът ми не свети всички бушони и крушката са здрави !някои може ли да ми каже от какво е?
Заменям си усилвателя!!

viewtopic.php?f=64&t=228928

коментар:
исках BMW,но татко каза не.......по добре да си взема SUZUKI IGNIS пък и те BMW нестават... :D

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook