Светещи мигачи - Американска версия

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1308
Регистриран на: 12.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: харабийската
Мечтае да кара: Е36 М3 Cabrio, E93 M3
Детайли за колата: Пълно шукаритети!

Светещи мигачи - Американска версия

Мнение от Richmond » 23 Авг 2009, 20:06

Как става врътката мигачите да светят постоянно, някой ако има информация да сподели :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 905
Регистриран на: 22.09.2007
Местоположение: ПЛОВДИВ КИЧУКА ;]

Re: Светещи мигачи - Американска версия

Мнение от go4et0o » 23 Авг 2009, 20:10

Richmond написа:Как става врътката мигачите да светят постоянно, някой ако има информация да сподели :)

някъде имаше бях гледал БГ вариянт правиш по 1 малка дупка на мигача пускаш от късите кабелче с фасунка и слагаш лампичката вътре и яко силикон около произведението да не праи много конденс или пък смяна на релето с някво друго с 2 функции не съм запознат а оригинала :( ;) ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 23 Авг 2009, 20:28

Американски стил габарити с оранжеви халогени и стъкла на фаровете а същевременно и леко опушени е много яко...Имаше някъде урок DIY как се правят тия оранжевите фарове..мисля,че беше на една бяла Е46-ца ма не мога го намеря...С някво прозрачно фолио от вътрешната страна ли е или нещо специално ?

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: СОФИЯ
Кара: BMW E46 - 323CI
Мечтае да кара: M3

Мнение от МЕЧО » 26 Авг 2009, 18:34

И аз го мислех този вариант и най простото решение е да се смени цокьла на мига4а с такьв подобен като на габаритите които имат
крушка на два режима 21 вата,единия се врьзва с кабел за габаритите а другия за буксата на мига4а и готово :winky:
Само си мисля 4е по този на4ин се товари консумацията на габаритите
и да не изгори некой бушон :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 6.12.2007

Мнение от isaev3 » 26 Авг 2009, 19:23

МЕЧО написа:И аз го мислех този вариант и най простото решение е да се смени цокьла на мига4а с такьв подобен като на габаритите които имат
крушка на два режима 21 вата,единия се врьзва с кабел за габаритите а другия за буксата на мига4а и готово :winky:
Само си мисля 4е по този на4ин се товари консумацията на габаритите
и да не изгори некой бушон :roll:


Колегата се е сетил как става само със малко подробности!!
Не сменяш цокъла а просто внимателно са пробива и се поставя пластинка навътре във цокъла (пластинка месингова от единият край а от другият се щрака към обувка която е закачена със кабелче към тока на габарита) Слагаш крушката тя светва със габиритите и при подаване на мигач си се вижда без проблем!! С Бушоните НЯМА никакви проблеми!!! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: СОФИЯ
Кара: BMW E46 - 323CI
Мечтае да кара: M3

Мнение от МЕЧО » 26 Авг 2009, 19:39

И така става но крушката която е за мига4ите е на един режим.
Хубаво е да си работи отделно от мига4а,да не се отрази на габаритите или поне така мисля :roll:
Варианти има вьпроса е да решиш кой е най добрия ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 6.12.2007

Мнение от isaev3 » 26 Авг 2009, 20:00

МЕЧО написа:И така става но крушката която е за мига4ите е на един режим.
Хубаво е да си работи отделно от мига4а,да не се отрази на габаритите или поне така мисля :roll:
Варианти има вьпроса е да решиш кой е най добрия ;)


Колега карам колата си така от 4години и няма никакви проблеми а относно крушката тя е от тези със двете жички (две светлини) Тоест при подаване на мигач той си свети във постянен режим и едновременно с това си е в режим на мигане точно като Щатските коли ако си забялязал как мига при подаване на мигач при американските коли!!! :)
На габаритите не се отразява по Никакъв начин!! Знам го от опит

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 6.12.2007

Мнение от isaev3 » 26 Авг 2009, 21:33

Ето и снимки само че от телефон и са със лошо качество и не се вижда хубаво за какво точно става въпрос!!!Но по принцип на Американската версия самият мигач е Доста по Различен от Европийския-Разглеждах го подробно на М3 ката Е36ца на един приятел който си я докара от Щатите-Мигача е разделен като на две части и погледнат отсрани е като габарит!!!
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 3.04.2008

Мнение от krasman » 26 Авг 2009, 21:39

аве май май не си ходи много с енджъла ама как да е -въпрос на вкус
BMW-"Шофирай с удоволствие"
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 6.12.2007

Мнение от isaev3 » 26 Авг 2009, 22:03

krasman написа:аве май май не си ходи много с енджъла ама как да е -въпрос на вкус


Колега на снимките определено стой Грозно но на живо е доста по-добре (Но както и ти казваш е въпрос на вкус) А пък и аз със този еинджъл малко се прецаках и нещо не ми допада като визия (това е от първите еинджъли без Траф и е доста убита работа и в скоро време ще го разкарвам!!!
Относно Щатската версия на мигачите е въпрос на вкус (въпреки че всички щатски версий са със светещи мигачи) и за да разбереш дали ще ти допадне трябва да го видиш на живо за да прецениш кой вариант повече ти допада Щатски или Европейски!!! На мен Лично Американската версия ми допода Много повече!!! :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 914
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 520 I Touring
Детайли за колата: 2.2 i ; 170 PS ; 09.2003

Мнение от ned_gm28 » 26 Авг 2009, 22:12

МЕЧО написа:И аз го мислех този вариант и най простото решение е да се смени цокьла на мига4а с такьв подобен като на габаритите които имат
крушка на два режима 21 вата,единия се врьзва с кабел за габаритите а другия за буксата на мига4а и готово :winky:
Само си мисля 4е по този на4ин се товари консумацията на габаритите
и да не изгори некой бушон :roll:

С това направо преоткривате как са направени предните мигачи на първите Жигулита :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 6.12.2007

Мнение от isaev3 » 26 Авг 2009, 22:34

Ето малко снимки на Щатски Оригинални (Заводски) версий от който всеки може сам да си прецени дали тази Американска визия му допада!!!


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 28.12.2008

Мнение от al3xx » 27 Авг 2009, 12:10

Аз пък не мога да разбера за кво ви е това много смотано изглежда определено ! Пък и да се занимаваш с глупости за нещо дето никаква функция не изпълнява освен някаква визия която поскоро отрицателни от колкото положителни мнения ще ще породи в околните....
http://www.clip4e.com/play.php?id=45143& -ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА !!!

[url=http://forum-lines.ru/]Изображение
[/url]интересное

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 27 Авг 2009, 13:27

Няма никви двойни мигачи, просто е някъв модул с който светят с по-слаба светлина, докато са на габарит. Продава се в ибея мисля.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 9.06.2007
Местоположение: София/Ловеч
Пол: Мъж
Кара: E36 316i
Мечтае да кара: AC Schnitzer BMW M3

...

Мнение от Василев » 27 Авг 2009, 14:23

е всеки си има вкус :)
аз по принцип мисля че те са мигачи за да мигат :) а не за да светят постоянно .. но и дългите светлини се използват само в крайни случаи
или .. когато няма никой пред теб на черен път .
Но една мацка днес си караше на халогени къси и дълги - през деня забележете .. и се
гримираше .. така че всеки си кара както му хареса ;)

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook