Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа.

Мнение от b_u_b_o » 15 Ное 2019, 0:53

Вие сериозно ли намирате това за адекватна мярка? :kuku: Аз съм ок да не изплащат болнични изобщо, ама и осигуровки да спрат да събират...и без това ми става лошо като си видя фиша.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Политическа.

Мнение от Venelin1111 » 15 Ное 2019, 1:23

Bogat-Beden написа:Не по врат, а по шия, не съсед, а комшия :lol:


Кое не разбра бе брат? Бачкатор съм


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 15 Ное 2019, 1:47

Какви са тия драми? Аз имам 32 часа болнични на година. Ако се разболея за повече, отивам да моля държавата да плаща нещо. Фирмата ми дава 4 дни. В бг-то думите "разследване", "прокурор", "съд" и т.н. "разболяват" хората за месеци и дори години. И тука ги има тия далавери, ама не и в такива мащаби.

За неразбралите. Ако хлапето е болно, мога да остана да го гледам 4 дни макс годишно.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 15 Ное 2019, 11:16

Venelin1111 написа:
Bogat-Beden написа:Не по врат, а по шия, не съсед, а комшия :lol:


Кое не разбра бе брат? Бачкатор съм


Sent from my iPhone using Tapatalk

Колко пъти са ти отказвали отпуска и колко прехвърлена имаш между годините?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа.

Мнение от b_u_b_o » 15 Ное 2019, 11:44

BMW_POWER написа:Какви са тия драми? Аз имам 32 часа болнични на година. Ако се разболея за повече, отивам да моля държавата да плаща нещо. Фирмата ми дава 4 дни. В бг-то думите "разследване", "прокурор", "съд" и т.н. "разболяват" хората за месеци и дори години. И тука ги има тия далавери, ама не и в такива мащаби.

За неразбралите. Ако хлапето е болно, мога да остана да го гледам 4 дни макс годишно.



Какво значи да молиш държавата за нещо?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 15 Ное 2019, 15:29

b_u_b_o написа:
BMW_POWER написа:Какви са тия драми? Аз имам 32 часа болнични на година. Ако се разболея за повече, отивам да моля държавата да плаща нещо. Фирмата ми дава 4 дни. В бг-то думите "разследване", "прокурор", "съд" и т.н. "разболяват" хората за месеци и дори години. И тука ги има тия далавери, ама не и в такива мащаби.

За неразбралите. Ако хлапето е болно, мога да остана да го гледам 4 дни макс годишно.



Какво значи да молиш държавата за нещо?


Направо си кандидатстваш за помощи


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 22 Ное 2019, 9:17

Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Политическа.

Мнение от zvetiko » 25 Ное 2019, 14:18

И събитието на месеца и годината- генерал Борисов на официална визита в САЩ и лична среща с президент Тръмп. Очаквам велики дела- още самолети или поне въоръжение за вече закупените, американска втечнена газ- три пъти по-скъпа е от руския газ, но пък е американска, продажба на САЩ правото за строеж на AEЦ"Белене" заедно със земята- по идея на Паси, вече нали отпадна мораториума за продажба на българска земя на чужденци, Черноморски военни бази на НАТО- генерала се съпротивлява, но дано американците успеят да спечелят благоволението му, за да заживеем в един по-сигурен и спокоен свят.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Политическа.

Мнение от KoolyO » 25 Ное 2019, 14:29

С цялото ми уважение, ама каквито ги постваш в последно време се съмнявам, че или някой ти е откраднал акаунта, или имаш бушони за смяна.
Аз друго яче не мога да си го обясня...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Политическа.

Мнение от E34 » 25 Ное 2019, 18:23

Абе тея на кво летище са го изсулили Бокича? И ква е тая смешна делегация по посрещането от двама фатмаци, неква лелка и чичката шофьор на Юбер-а? Дали нашия тъпанар не е объркал датата на посещението? Сигурно тва се чуди на една от снимките. Малко жалкарска история така като гледам.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Политическа.

Мнение от barty » 25 Ное 2019, 18:35

E34 написа:Абе тея на кво летище са го изсулили Бокича? И ква е тая смешна делегация по посрещането от двама фатмаци, неква лелка и чичката шофьор на Юбер-а? Дали нашия тъпанар не е объркал датата на посещението? Сигурно тва се чуди на една от снимките. Малко жалкарска история така като гледам.


За Mr Pumpkin толкова :dunno: Повече не трябва да му се дава да пътува и особено да говори :ranting:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от smamf » 25 Ное 2019, 22:00

Каракачанов е най-жалката карикатура в историята на българската политика. Това е пореден пример. Бай Ганьо тръгнал на гурбет.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 25 Ное 2019, 22:34

Ще инстектират първо завода за Ф шиснайси , пък после започва официалната част . Първата бройка била готова , каракачанката може да направи едно кръгче да провери возията как е на новия изтребител :mhihi:
falcon.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Политическа.

Мнение от bum_bum » 25 Ное 2019, 22:38

Тоя на 4-тата снимка къде точно е тръгнал :shock: :shock: :shock:

Абе, икономистете нищо не казват ко стана с пенсиите в частни фондове :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Политическа.

Мнение от zvetiko » 26 Ное 2019, 19:03

KoolyO написа:С цялото ми уважение, ама каквито ги постваш в последно време се съмнявам, че или някой ти е откраднал акаунта, или имаш бушони за смяна.
Аз друго яче не мога да си го обясня...


Я да видим:

Защо харченето на 2млрд. за самолети, при това без въоръжение и които не съществуват те прави щастлив?

А това, че ни хвалят, че военният ни бюджет надхвърля германският- също защо?

А това, че руснаците ще сложат едно кръстче на Варна, защо те радва- или обичаш да гледаш изпепелени хора?

Би трябвало да си чувал понятието електромагнитен смог- защо си щастлив, че ще се увеличи и ти и децата ти ще живеят в подобна среда?

За страничното действие от ваксините- наистина ли никога не си го допускал и защо след като са толкова безопасни са изплатени 4млрд. обезщетения, но теб и това те радва, но където се казва:"Дано не те стигне".

Защо си радостен, че ще купуваме газ на три пъти по-високи цени- или това, че 1.2млн. мизерстващи пенсионери с пенсии от 220лв. на месец ще живеят още по-мизерно също те радва?

Има още много неща, които могат да се описват, но да не си чувствителен към всичко това, означава, че отдавна са ти гръмнали бушоните, освен ако акаунта ти не е от някое посолство, което естествено ще защитава интересите на страната си.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook