Палатки, каравани, RV-та ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Палатки, каравани, RV-та ...

Мнение от Pisobella » 09 Окт 2019, 23:50

BMW_POWER написа:
Pisobella написа:... Пък и има нещо романтично в това да опънеш платната xD ма зорът е го-голям...
:)


Родна реч, омайна сладка... :mhihi:


:* xDDDD
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Палатки, каравани, RV-та ...

Мнение от BMW_POWER » 10 Окт 2019, 1:54

N.Mihaylovski написа:Аз мислих, че говорим за яхти, и имам това в предвид, това е тази на която аз плавам.
Това е кемпер ама по вода.


Живея в най-богатата на вода територия на Земята. Само дето е благословена с 5 месеца сняг и лед. Не са скъпи (яхтите де), ама и не знам колко искат за съхранение извън сезона. Ottawa River е на 200м от къщата ми ....

По темата:

Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Палатки, каравани, RV-та ...

Мнение от N.Mihaylovski » 10 Окт 2019, 21:25

BMW_POWER написа:
N.Mihaylovski написа:Аз мислих, че говорим за яхти, и имам това в предвид, това е тази на която аз плавам.
Това е кемпер ама по вода.


Живея в най-богатата на вода територия на Земята. Само дето е благословена с 5 месеца сняг и лед. Не са скъпи (яхтите де), ама и не знам колко искат за съхранение извън сезона. Ottawa River е на 200м от къщата ми ....

По темата:

Изображение


Аз си я взимаме от Кавала-Гърция, "парко мястото" за година на Пирса за яхти в Кавала е 800 евро на година, с контрол на достъпа, всички екстри вода, ток, към 1000 евра е ваденето на сух док, и почистването, което е важно пада съпротивлението при плаване, а на платна си е важно, ако си я ползваш само ти, няма големи драми ако се чертира вече е друго амортизира се, чупят я идиотите, и всички екстри.
По темата, ей тъй мисля да направя моят Ranger.
За кемпер нямам време, едвам на мирам 3-4 пъти по 3-4 дена за яхтата, един от който за седмица за плаване по сериозно.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Палатки, каравани, RV-та ...

Мнение от alx » 10 Окт 2019, 22:19

лодката (и частния самолет) са винаги една черна дупка за пари... аз лично такива предмети предпочитам да ги взимам под наем вместо да им плащам нон-стоп цяла година разходите.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Палатки, каравани, RV-та ...

Мнение от N.Mihaylovski » 10 Окт 2019, 22:35

alx написа:лодката (и частния самолет) са винаги една черна дупка за пари... аз лично такива предмети предпочитам да ги взимам под наем вместо да им плащам нон-стоп цяла година разходите.

Точно така, заради това ги взимам под наем, даже и Шкипер взимам, да ни е спокойно, като ми писне да опъвам въжетата и реша да полегна.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook