ПРОДАВАМ КЛЮЧОВЕ ЗА BMW! ПЛАТЕНА!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, boris, Секретар на клуба, ///M_Martin, BMW Club BG - Управителен съвет

кандидат ентусиаст
Аватар

Re: ПРОДАВАМ КЛЮЧОВЕ ЗА BMW! ПЛАТЕНА!

Мнение от xm_net » 13 Авг 2019, 6:58

Изпратени са комплектчетата колега, днес можеш да си ги вземеш от офиса на "Еконт" на Окръжна болница!

старши ентусиаст
Аватар
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 13 Авг 2019, 13:23

Искам да похваля заготовките които се продават в тази обява. От декември 2017 до сега имам ключ от типа, който се прибира за е60. Няма износено по външния корпус или надрано, въпреки, че е в контакт с други ключове почти постоянно в джоба.

Та цената е чудесна и качеството е като на оригиналния. След няколко години пак ще напиша как е :)

Успех!
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от xm_net » 24 Окт 2019, 6:48

Колега, благодаря за споделените впечатления и се радвам, че си доволен от ключа! :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Мнение от klintan66 » 24 Окт 2019, 19:07

Здрасти, колега!
За е 65 за ключ с капаче ,батерията презареждаема ли е и имаш ли такава без пластинки?
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от xm_net » 24 Окт 2019, 20:35

klintan66 написа:Здрасти, колега!
За е 65 за ключ с капаче ,батерията презареждаема ли е и имаш ли такава без пластинки?

Колега, ако ключът е оригинален и е с капаче за батерията (с безключови функции), значи е обикновена CR2032, а ако е оригинален без капаче (и без безключови функции) тогава е с акумулаторна батерия VL2020. Ако под батерия "без пластинки" имаш предвид обикновената батерия CR2032 - не, нямам такава, защото такива батерии се продават навсякъде, като почнеш от големите вериги и стигнеш до кварталните сервизи за компютри и мобилни телефони.

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от klintan66 » 25 Окт 2019, 9:07

xm_net написа:

Колега, ако ключът е оригинален и е с капаче за батерията (с безключови функции), значи е обикновена CR2032, а ако е оригинален без капаче (и без безключови функции) тогава е с акумулаторна батерия VL2020. Ако под батерия "без пластинки" имаш предвид обикновената батерия CR2032 - не, нямам такава, защото такива батерии се продават навсякъде, като почнеш от големите вериги и стигнеш до кварталните сервизи за компютри и мобилни телефони.

Благодаря за бързия отговор колега!
С капаче е и няколко пъти сменям батерията, но нещо не съм доволен от тези на които попадам.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

младши ентусиаст
Аватар
Кара: е39 520i

Мнение от onicks » 25 Окт 2019, 9:20

Вземи си литиева на дюрасел или панасоник,аз всяка година ги сменям,независимо дали е свършила или не

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от xm_net » 25 Окт 2019, 11:06

klintan66 написа:
xm_net написа:

Благодаря за бързия отговор колега!
С капаче е и няколко пъти сменям батерията, но нещо не съм доволен от тези на които попадам.

Колега, не искам да коментирам, но ще ти дам един пример: Tъй като внасям ключове и за други марки и модели, съвсем неотдавна изпратих ключ-комплект на клиент от Бургас за Opel Astra H, човекът го получил, отишъл да го обучат към колата и всичко е ОК дотук. Да, само че след по-малко от месец ключът спира да работи (става дума за дистанционните функции) и човекът естествено ми звънни, за да направи рекламация. Разпитвам го аз какво и как и най-напред питам за батерията - човекът казва, че сменя вече трета батерия и то на една от марките, които са лидери в бранша и закупени от голяма верига магазини за бяла и черна техника. Е, щом е така казвам, върнете ключа и ще го заменим с нов, така и стана - той ми връща стария ключ, аз му пращам нов. Всичко е коректно, макар и свързано с малко нерви, защото новият ключ също трябва да се обучи, което си е още един разход и т. н., но както и да е, приключихме случая. Не щеш ли, след известно време клиентът ми звъни, за да ми каже, че всъщност проблемът не е бил в ключа, а в марковите батерии, купени от известната търговска верига. Аз също съм разпечатвал чисто нова батерия, която след като не сработва се оказва, че е с напрежение 1,5 V вместо номиналните 3 V. Така, че с батериите, човек винаги трябва да има едно на ум и е добре преди да я постави в ключа за собствено успокоение да я замери и да види какво всъщност слага!

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от klintan66 » 09 Дек 2019, 7:58

Точно за това говоря и аз , но не съм мерил напрежение още. Не може да работи 15 дни и до там.
Благодаря за още веднъж за мнението. :bchug:

Последно избутване xm_net от 09 Дек 2019, 7:58

Предишна

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги