проблем с централното

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 31.03.2012
Пол: Мъж
Кара: 320D 2004г.

проблем с централното

Мнение от plammm » 12 Юни 2019, 20:11

Здравейте.миналия ден дойдох на морето,настаних се и ползвах колата за покупки и разходка.Всичко беше наред.Днес се опитвам да отключа колата с дистанционното-неще.Като натисна бутона за отключване светват задните плафони ,но бравата не отключва.Бутона за задния капак работи-отваря.Средния бутон за заключване работи,чува се как щраква .Отключих с ключа ,но се задеиства алармата.Опитах да сваля клемата на акумулатора,но като я поставя алармата пак писва.Въпроса ми е как да обезвредя алармата/мога да срежа кабела на сирената/.Ако срежа кабела няма ли да вляза в някакъв авариен режим и да не мога да се прибера до София

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: проблем с централното

Мнение от red_bull92 » 13 Юни 2019, 11:41

plammm написа:Здравейте.миналия ден дойдох на морето,настаних се и ползвах колата за покупки и разходка.Всичко беше наред.Днес се опитвам да отключа колата с дистанционното-неще.Като натисна бутона за отключване светват задните плафони ,но бравата не отключва.Бутона за задния капак работи-отваря.Средния бутон за заключване работи,чува се как щраква .Отключих с ключа ,но се задеиства алармата.Опитах да сваля клемата на акумулатора,но като я поставя алармата пак писва.Въпроса ми е как да обезвредя алармата/мога да срежа кабела на сирената/.Ако срежа кабела няма ли да вляза в някакъв авариен режим и да не мога да се прибера до София

Според този сайт https://bmwe46bulgaria.wordpress.com/%D ... %BB%D0%B8/ според него бушоните за алармата са 49 и 67, вадиш ги и си решеваш проблема без да съсипваш колата, като ѝ режеш кабели. :mhihi: а и да го срежеш само спираш виенето на алармата, но колата няма да запали.
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 31.03.2012
Пол: Мъж
Кара: 320D 2004г.

Re: проблем с централното

Мнение от plammm » 16 Юни 2019, 11:47

red_bull92 написа:
plammm написа:Здравейте.миналия ден дойдох на морето,настаних се и ползвах колата за покупки и разходка.Всичко беше наред.Днес се опитвам да отключа колата с дистанционното-неще.Като натисна бутона за отключване светват задните плафони ,но бравата не отключва.Бутона за задния капак работи-отваря.Средния бутон за заключване работи,чува се как щраква .Отключих с ключа ,но се задеиства алармата.Опитах да сваля клемата на акумулатора,но като я поставя алармата пак писва.Въпроса ми е как да обезвредя алармата/мога да срежа кабела на сирената/.Ако срежа кабела няма ли да вляза в някакъв авариен режим и да не мога да се прибера до София

Според този сайт https://bmwe46bulgaria.wordpress.com/%D ... %BB%D0%B8/ според него бушоните за алармата са 49 и 67, вадиш ги и си решеваш проблема без да съсипваш колата, като ѝ режеш кабели. :mhihi: а и да го срежеш само спираш виенето на алармата, но колата няма да запали.


Здравейте,много благодаря на колегата,че ми писа и ми прати линка със схемата на предпазителите,опитах по схемата но нищо не се получи.На номер 67 има празно място,на номер 49 има 5А бушон ,но като го извадих нищо не се промени.Проследих захранването на сирената и без да режа свалих /-/ кабела.Засега млъкна и успях да си възстановя запалването.Пробвах запали ,раздвижих засега е добре.Не мога да отворя вратите освен шофйорската

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook