Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

годината на голямата резачка

2020
35
30%
2021
32
28%
2022
14
12%
2023
3
3%
2024
4
3%
2025
3
3%
2026+
24
21%
 
Общо гласове : 115
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Don_Diego » 16 Май 2019, 13:11

Болшинството от новото строителство фабрично си идва в състояние като след удар от бомба, така че това не проблем :mhihi:
Избитите стени вече са драма ама архитектите и проектантите да му мислят
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от BMW_POWER » 16 Май 2019, 15:17

Архитекти, хм, строено преди 80-90 години...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от steeN » 16 Май 2019, 15:53

Bogat-Beden написа:Ако гледаме цените, най-най-най е Докторска градинка


Не гледаме цените, това което на теб ти харесва. Цените мога да ги видя и без да ви питам ¯\_(ツ)_/¯


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от acho.rs » 16 Май 2019, 16:34

steeN написа:А за вас кои са наистина добрите квартали в София? При мен май се изчерпва с Изток, Изгрев (части), Дианабад (части) и може би Иван Вазов и "стария" "долен" Лозенец.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Това е като да питаш - коя е най-добрата кола. Всеки си хвали своето. . Малко хора ще посочат БМВ и всички ще скочат срещу тях, че им е малък багажника и на задната седалка не може да се съберат 3ма :yes:

Ако приемем цената на кв, като най-безпристрастен показател - както каза, влизаш и си гледаш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от steeN » 16 Май 2019, 16:36

Нямам проблем всеки да хвали своето. Както казах не ме интересува цената.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от acho.rs » 16 Май 2019, 19:04

steeN написа:Нямам проблем всеки да хвали своето. Както казах не ме интересува цената.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Е, хубаво - на мен ми харесва зоната около източната част на Южен парк, за предпочитане в горната част. Най-чисто и красиво е в полите на Витоша, ама там проблема с разстоянията е сериозен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от pampo » 16 Май 2019, 19:12

^ и поради липсата на канализация, всъщност изобщо не е чисто :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от b_u_b_o » 16 Май 2019, 21:50

Аз да си похваля моето тогава щом не е проблем :D Банкя, чист въздух, канализация, училища и градини... Нова къща, 180кв. м. рзп + 800кв двор на цената на 80кв с гараж в Лозенец и двете на шпакловка и замазка. Вярно в апартамента ще вложиш още далеч по-малко за да влезеш да живееш, но в моите представи всеки лев и всеки час труд хвърлен по къщата си заслужават. Мисля, че все повече хора мислят като мен и се изнасят от кутийките.

Колкото до цените, миналата година като я купувах няколко човека ми казаха че съм луд да пазарувам в пика на пазара. Сигурно е така ако купувам с цел печалба. Аз купувам с цел следващите 30-40 години, живот и здраве и повече, да живея там. Все ми е тая в момента колко струва или след 3 години. Сега съм я харесал и съм решил че това е моето място, сега съм я взел. Да не говорим, че нещата както цяло се случват бавно, сигурно ще ми трябват 5 години да си направя всичко както го искам по къща, двор, барбекю, гараж да си построя... Еми искам да ги отметна тия неща докато още съм млад не да чакам изгодни цени :D

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Venelin1111 » 16 Май 2019, 21:58

Бубо , колега стягай се. Ако не можеш да плащаш за поддръжка (градинар,общак) ти ще я вършиш работата , а по къща работа бол . Кефа на двора е неописуем. Ще си я нагласиш по твой вкус, но ако можеш наеми си хора и плащай по- лесно е. Аз съм намерил един човек който се грижи за двора , цепи дърва за зимата , чисти снега зимата и т.н. В една къща тамън направиш нещо генерално и жената иска нов латекс ама на цялата къща , после друго , и така . В апартамента е лесно , но си като в кошер...съседи. Иначе да не ти пука , че в пика си купувал , аз моята я строих 2008 г .... цифромания. Но кеф цена няма.


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Bogat-Beden » 17 Май 2019, 5:30

Къща в Банкя

Изток

Почти еднаква цена, почти 3на разлика в площта :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от acho.rs » 17 Май 2019, 6:59

pampo написа:^ и поради липсата на канализация, всъщност изобщо не е чисто :)

Канализация в по-голямата част има, стига с тая глупост. Отделно ако ходиш на вила, хижа или еко селище, къде мислиш е септичната яма?

Къща според мен е по-добре вила - ако къщата е на нормално място в София, ще е зверски скъпа и заобиколена от или хвърлящи сянка блокове или буренясали дворове на алкохолизирани загубеняци.
Мисля, че има пренебрежително малко имоти, които са под милион лева и предлагат всичко в едно. Тъй че винаги се прави компромис. Не е като при пасат 1.9тди да имаш всичко в едно :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от pampo » 17 Май 2019, 8:08

Първото произволно място, където пускам човечето в гуугъл се вижда това:
https://www.google.bg/maps/@42.6435555, ... authuser=0
Аз не бих го нарекъл чисто. И нямам предвид, че по улицата текат факалии естествено. Просто топящият се сняг и оттичащата се от Витоша вода правят е тоя киреч постоянно...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Моджо » 17 Май 2019, 8:13

Не мога да разбера какво се бутате в тая София. Малко ли има наоколо селца и градчета. Едно нещо няма, което да ме накара да живея в смотания град. Не видях Стелбище /Гоце Делчев да се споманава - там е доста добра локация. Изток, за съжаление вече не е оня Изток. Иначе беше супер там
Лозенец винаги ми е било странно що го водят топ квартал. Не му виждам топ-а, с кво е по-различен от Дружба да речем? Редута е добре донякъде. Света троица...и за друго не се сещам. Но най-добре си е ДО София , пък в града само на работа.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от E34 » 17 Май 2019, 9:19

Bogat-Beden написа:Къща в Банкя


Къща в "дълбоката испанска провинция" Валенсия

....и това на прима виста! Ама друго си е в София беееее АйТьИ да си и да пичелиш по три иляди лева - тва е безценно. Лично за мен е тотална кочина с тотално сбъркана ценова политика на всичко.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от b_u_b_o » 17 Май 2019, 9:36

E34 написа:
Bogat-Beden написа:Къща в Банкя


Къща в "дълбоката испанска провинция" Валенсия

....и това на прима виста! Ама друго си е в София беееее АйТьИ да си и да пичелиш по три иляди лева - тва е безценно. Лично за мен е тотална кочина с тотално сбъркана ценова политика на всичко.
Ами те ти я къщата във Валенсия, заминавай ;) Всеки човек си прави избор къде и в какво да живее, по негови си критерии. Това, че ти не разбираш нечии избор не го прави лош. Виж вече какъв те прави теб плюенето по чуждия избор ще го спестя :)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook