Цигани побойници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Цигани побойници

Мнение от alekangg » 11 Яну 2019, 16:05

Мордехай написа:За съжаление цялото общество е виновно. Мъжете се предадохме пред еманципацията, последиците от което са равенство, условия за развитие в кариерата и подобни за жените. Семейните ценности, създаването на потомство, религията, загубила силата си, всичко това вече без стойност или почти без стойност, води до ситуацията в която сме.
Преди векове по същия начин великите държави са децентрализирали управлението и са се разпукнали на малки княжества, графства и градове-държави, подържащи не войски, а дружинки от професионални войници, неспособни да се справят с нашествието на османската армия.
И сега обществото ни не може да се справи с демографския срив. Просвещението и култът към материалното ни го донесоха.
Равенство, братство, свобода. Ето ги.
От друга страна, там където се раждат много деца религията е силна, или патриархатът е силен, и/или материалните ценности и постиженията не са високо ценени.
Въпрос на време е и циганите да дойдат на нашето дередже. Интернетът няма да ги подмине, лакомията също.

По-скоро най-важните са религия, защото има не малко държави из арабския свят пълни с пари, но с същата религия и манталитет като при бедните и имат същата раждаемост. Във всички там жените се приемат на ниво домашни животни, дори в съседна Турция може да се усети, а да не говорим за баш арабските страни.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Цигани побойници

Мнение от Сондьора » 11 Яну 2019, 19:48



Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Цигани побойници

Мнение от Bogat-Beden » 11 Яну 2019, 20:13

Сондьора написа:https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/01/11/rom-ot-voivodinovo-sys-zakani-voivodci-mnogo-tejko-shte-jiveete.398875
Налазили са го от прокуратурата
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Цигани побойници

Мнение от E34 » 11 Яну 2019, 23:44

smamf написа:За случая с командоса нали обясняват, че има видео. Някой мяркал ли го е някъде?


Малко ме съмнява, че цялата работа не е баш, както казват че е, и че на видеото се вижда кое как и затова го няма никъде :paranoid:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Цигани побойници

Мнение от Bogat-Beden » 12 Яну 2019, 1:22

Да нямаме БХК представител в общността??
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Цигани побойници

Мнение от ildivvy » 12 Яну 2019, 12:59

Още в началото казаха,че имало камера наблизо,но разположението и било такова,че не се виждала добре ситуацията!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Цигани побойници

Мнение от bum_bum » 12 Яну 2019, 13:12

Начи днес минавам по тоя булевард, дето е от летището към града във Варна, не го знам как се казва. Ходя си там пеша и една тумба мангали ще купуват Мерцедес от някаква автокъща. Как са им го дали не знам. Но тия се натовариха всичките в него да го тестват. Без номера.

Това бял човек дори няма да му дойде на ума да го направи. :dunno: Прави го, защото знае, че няма да има последствие.

Онзи ден имаше интервю с един каруцар, дето имал над 50 акта за каруцата. Не е платил нито един.

Сори, ама аз що трябва да си плащам актовете?

До там я докарахме, че мнозинството бива дискриминирано от малцинствата в собствената си държава.
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Цигани побойници

Мнение от ildivvy » 12 Яну 2019, 13:41

Ами защото няма какво да му вземат! Както се казва - "Не можеш да вземеш на босия цървулите!" Сигурен съм,че подобни субекти не фигурират в никаква система,нито имат нещо на свое име! Как да го принудиш да плати каквото и да е :banghead: ? По-скоро затвор под някаква форма :dunno: ...друго решение не виждам!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Цигани побойници

Мнение от Bogat-Beden » 12 Яну 2019, 13:43

Трудови лагери..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Цигани побойници

Мнение от ildivvy » 12 Яну 2019, 14:17

Много добра идея :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Цигани побойници

Мнение от Exclusive89 » 12 Яну 2019, 22:03

:ok:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Цигани побойници

Мнение от Мордехай » 12 Яну 2019, 23:57

Джафкат се, джафкат, после в лобитата си пият заедно и се подиграват на тъпото население, та не се учудвам и на тая снимка.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Цигани побойници

Мнение от ceco_kd » 13 Яну 2019, 9:42

Абе и аз се мъча да обясня на бащата, че не вярвам на Каракачанов, щото сега е време за PR, ама....а какво става с оня другия ТВ герой дето стана и евродепутат Джамбазки? С какви постижения може да се похвали? Как нямало млади да дойдат на власт и да оправят нещата. Е там е работата, че ако се появят такива кандидати никой няма да ги подкрепи, защото сме недоверчиви. Обаче на ревящ циганин по телефона се дават всички спестявания и подобни примери колкото иска човек.... За мен ситуацията е следната: умиране има, спасение няма! Защо ли? Защото сме овча нация!!!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цигани побойници

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Яну 2019, 9:56

Сега да ви кажа относно циганизацията. Скоро ги чакайте и в ръководни постове. По малките населени места вече е почнал тоя процес. В Гурково(ако някой не знае къде е, Хаинбоаз почва от него в посока юг-север) имат няколко човека в общиснкия съвет защото срещу това който иска да стане кмет получава циганските гласове. :clap: В съседното село Николаево(имаше репортажи преди от там за продадени бебета в Гърция едни бели циганета)кмета ЩЕШЕ да е ром, но се споразумяха с другия да го прати кмет в друго близо село да стане кмет и да не му пречи. За другия мандат не се знае. Изобщо по всички малки населени места тоя процес е започнал и след няколко години(10-20)като се умножат сегашните паразити и спокойно ще си избират всичко.
Но това не е само наш проблем в смисъл в България. Кметът на Лондон ако не знаете е Пакистанец и се говори, че в бъдеще могати и такъв премиер да имат. В Бирмингам 80%-та от населението сигурно вече е от чалми и квартали с бели няма. В смисъл квартал само с бели. Има квартали само с черни, само с Пакистанци, с Пакистанци и не знам си какви, има смесени квартали с бели, Пакистанци и негри, но само с бели няма. Онези безчинстват и откровено тормозят Християнското население по света където и да идат. Само да усетят, че стават малко повече и почват те да определят правилата, после ми говорете какви правила имало на запад.
По Карбовски имаше преди едно предаване с един гост, някакъв ислямист. Той директно в ефир си каза как мрази Християните и ако може дори на Карбовски главата би отсякал ако знае, че ще се измъкне след това.
Иначе обявяват, че религията не им е виновна, но пък все такива колят другите. Разбира се преди 1000 години е имало кръстоностни походи, но ценостите тогава са били други.
Тая напаст завладява света и това е защото Християните и белите хора са прекалено толерантни спрямо другите, а те към нас не. И това ще доведе до тотално излизане извън контрол на тия паразити. Едно вреем затова Османската империя е завладяла толкова земя и по-рано Арабския халифат, понеже са се множали като зайци и поробвали населението където и да идат като са ползвали след това децата им за войници като ги вземат от бебета. Да, но с технологичното развитие на белия човек нещата малко се скапват за тях и тогава минават на план Б за превземане на света отвътре. Много бързо всякакви етноси като цигани из различните страни ще се присламчат към тях и честно казано аз не виждам какво е спасението.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цигани побойници

Мнение от Jordana » 13 Яну 2019, 11:04

Те кръстоносните походи не са били спонтанни , а предизвикани от разрастването на чумата и завладяването на половин европа . Половин Испания , Сицилия , Крим , Сърбия , Гърция ..до Будапеща и Виена всичко е било под ятагана . Тумора изпада в ремисия след това но последните 30 години пак пуска метастази из цяла Европа .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook