Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от signala » 27 Ное 2018, 18:58

kolp написа:Последно е напълно обслужена 04.2017 на 48хкм в Ауто бавария(то това го има и на снимката). Няма драма в историята, освен една по-сериозна акция за правене. Тази къща продават основно служебни коли върнати от лизинг, да се има предвид.


Благодаря отново колега.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от UBAH5 » 27 Ное 2018, 20:10

signala написа:
kolp написа:Последно е напълно обслужена 04.2017 на 48хкм в Ауто бавария(то това го има и на снимката). Няма драма в историята, освен една по-сериозна акция за правене. Тази къща продават основно служебни коли върнати от лизинг, да се има предвид.


Благодаря отново колега.

В случай, че не си обърнал внимание, цената е без ДДС. Така се разкарвах за един техен автомобил :Д
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от acho.rs » 27 Ное 2018, 21:39

Аз преди 2 години като търсех Ф11ката, ходих в тази къща. Сега, първо е ясно че цената е без ДДС, обаче не става ясно защо НЕ дават колите да се карат, следователно няма как да се проверят.... И да си кажа, е че когато ходих, типа който се появи, беше от тия детоги е яд че са събудили.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 502
Регистриран на: 1.05.2011
Местоположение: РУСЕ
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 520dA

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от BMW_1914 » 01 Дек 2018, 20:13

Здравейте колеги, имате ли мнения за тези и някой да ги е гледал на живо?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8y2241

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8y23yu

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8y26qo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от acho.rs » 03 Дек 2018, 18:04

На пръв и втори поглед, особено с оглед цената си приличат на бездънни ями за пари. Особено мунинг-рацерската

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от signala » 04 Дек 2018, 14:55

acho.rs написа:Аз преди 2 години като търсех Ф11ката, ходих в тази къща. Сега, първо е ясно че цената е без ДДС, обаче не става ясно защо НЕ дават колите да се карат, следователно няма как да се проверят.... И да си кажа, е че когато ходих, типа който се появи, беше от тия детоги е яд че са събудили.


Дават колите да се карат,но на паркинга на магазина и в локалното,защото повечето са без номера или без действащи застраховки. Другата опция която предлагат и проверка в официален сервиз на марката,но ти я карат на пътна помощ и плащаш 80 лв. Не мога да се оплача от момпето което беше там като ходих миналата седмица.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bai_ILIA » 04 Дек 2018, 15:21

Колега, това е несериозно. Едни дилърски номера са към 1000лв. Не може да продаваш такива коли и да се оправдават като семкаджии...Разбирам да са Голф 4-ки пред разпад и да не искаш да карат хората, за да не стане нещо, но коли в този ценови диапазон...Верно коли се купуват на снимки с оферта без да си ги виждал даже, но тия джамбази са си БГ-та каквото и да си говорим...
"Чемодан, вокзал, Москва"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от signala » 05 Дек 2018, 9:26

Добро утро колеги. Може ли да проверим един автомобил. Благодаря предварително.

WBAFV31040DW17449

https://mobile.bg/11536688329028750
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от kolp » 05 Дек 2018, 9:50

Колега, това ще ти е последно на тебе, няма да проверяваме цялото мобиле.

Тази е хубава, добри екстри, добре поддържана и няма проблеми. Като изключим гадния М-пакет всичко е точно. Предстоят само накладки отпред и отзад. Сменял е два пъти предни полуоски, последно на 89хкм. Кормилни и вертикални щанги на 64.

Виждате, че хубавите pre-LCI Ф10 се движат над 35 и около 40 все още, не знам какво очакват хората които търсят цена под 30, че и под 25 :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 194
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от signala » 05 Дек 2018, 15:52

kolp написа:Колега, това ще ти е последно на тебе, няма да проверяваме цялото мобиле.

Тази е хубава, добри екстри, добре поддържана и няма проблеми. Като изключим гадния М-пакет всичко е точно. Предстоят само накладки отпред и отзад. Сменял е два пъти предни полуоски, последно на 89хкм. Кормилни и вертикални щанги на 64.

Виждате, че хубавите pre-LCI Ф10 се движат над 35 и около 40 все още, не знам какво очакват хората които търсят цена под 30, че и под 25 :lol:


Благодаря отново и за последно колега. Ако знаех че, имам лимит от три обяви,щях да ги изразходвам по обмислено :D :D
Тоя М пакет твърди че, е оригинален слаган в БМВ.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с Adaptive Drive
Мечтае да кара: F06 с B58

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от 100imenov » 05 Дек 2018, 17:16

Факт е, че не е заводски, какъв е и къде е слаган вече божа работа или с фактура или щампи по елементите.. Като жокер за бъдещи обяви за фабричен пакет гледаш за черни бледни на ауспусите, черен таван и М rest foot и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 11.04.2013
Пол: Мъж
Кара: F10 LCI 530XD

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от xclusive » 05 Дек 2018, 22:13

@signala
Или с някой вин декодер проверяваш дали е поръчана с m sports пакет (P337A M Sports package).
Пример: Цък

Тук изглежда да е описано какво точно включва оригиналната Option 337 за F10 pre LCI.
Точно както колегата 100imenov е казал, черния таван, черните ауспуси и тнт.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от toncho83 » 06 Дек 2018, 9:53

Блъскал съм се с оригинален м-пакет, блъскал съм се и с китайски...удрял съм и обикновените (грозни според мен) брони.Все се чупят, огъват и мачкат.Честно казано не знам дали има разлика в "пластмасите" им.Въпрос на вкус или няква "крива" гордост на собственикът, че във ВИН декодера пише буквата "М" :mhihi: :mhihi:

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Giorceto » 07 Дек 2018, 17:53

Има разлика в китайския и в оригиналния на 100% зимата на -5 китайска броня само от леко чукване се напука като яйце цялата. Но на 39ка, на 61то не съм имал никакви проблеми, тя си е като гумена. За Ф'ката не мога да кажа още за радост си е там и няма проблеми.
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 27.05.2016

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от rolerboll » 08 Дек 2018, 14:19

Здрасти колеги . Насочил съм се към тази обява . Предимството е , че е от първи собственик и е купена от БГ (уж) . Като екстри също не е зле . Проверих във фонда , няма удари ама не ми излезна ВИН . Някой да има повече информация за автомобила ? Колега kolp , ако удариш едно рамо ще съм ти много благодарен :bchug: . Благодаря предварително .

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=901fmi

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook