Проблем с отключване на автомобила.

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 2.12.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW E38 750i,CL55AMG
Мечтае да кара: Е60 М5 или САМОЛЕТ

Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от amgpower » 05 Дек 2017, 21:57

Здравейте колеги.Проблема е следния:колата се заключва от ключа,но след това не се отключва от него.Отключвам я с острието и след това се включва алармата и пищи.Докато не вкарам ключа в гнездото за палене не спира алармата да пищи.Имам 2 дистанционни и с двете едно и също.Автомобила е 760 ако има някакво значение 2003г.
Ключар ли да търся или кодиране трябва.Досега съм имал Е32 и Е38,там или всичко си работеше по ключа,или нищо,при Е65 съм в шах.
Помагайте.Поздрави!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от M3 E92 » 06 Дек 2017, 0:18

Сигурно им трябва нова инициализация на ключовете.

1) Вкарва се първият ключ в гнездото
2) Цъка се START бутонът (да светне таблото), после пак се цъка START бутонът (да изгасне таблото)
3) (следващото трябва да стане в рамките на следващите 30 секунди) Ключът се вади от гнездото, задържа се UNLOCK бутонът и докато все още е натиснат, се цъка 3 пъти LOCK бутонът

Ако нещата станат, колата трябва да се заключи и отключи, за да потвърди. Колкото до втория ключ - направо повтаряме стъпка 3 с него, след като свършим процедурата с първия ключ, отново в рамките на 30 секунди от инициализирането на първия :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 16.12.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW 730D 2004
Мечтае да кара: BMW 760LI 2017 :D

Re: Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от mncazzaro » 15 Дек 2017, 17:38

Аз имам същият проблем с единият ключ,който си е видял доста ползване.Когато говорих с ключар ми препоръча да се смени вътре копчето на платката...Тъй като с времето се износва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от 0000A6 » 12 Сеп 2018, 7:17

Колеги, не съм сигурен за тук ли е темата, но имам следния проблем с моята Е65. Проблема се изразява в това, че като заключвам колата, дясна предна врата не се заключва от дистанционното ами трябва аз отвътре да я заключа. При отключване всичко си е ок. Какво бих могъл да направя за да хвана проблема от къде е.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW E65 745i
Мечтае да кара: вече го карам

Re: Проблем с отключване на автомобила.

Мнение от GuFi » 28 Окт 2018, 8:56

Е65 не може да се обучава така ключ с контакт натискане заключване отключване 30-40сек има си програма за адаптация на ключа.Отвори кутията на ключа на всяко копче има едни малки гумички дето се износват или изместват особенно ако изпуснеш ключа на земята отвори го и виж как е и пробвай като държиш платката с батерията и частта с копчетата да отключиш и заключиш.

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook