Моля за малко помощ за закупуване на Мини Купър

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 1.09.2018

Моля за малко помощ за закупуване на Мини Купър

Мнение от anakondakz75 » 01 Сеп 2018, 13:59

Screenshot_20180831-170315.jpg
Здравейте на всички... Значи предстои ми покупка на един Mini Cooper One 2008 година ръчка мотора е 1.4.. Заслужава ли си този модел, в смисъл гледахме няколко модела, имаше и две S-ки но всички имаха забележки по интериора,боята и т.н..
Това Купърче е като чисто ново, на 79000км километража е до 180 предполагам е за Японския пазар... С другите модели на Купърите съм запознат, даже имам приятели които имат такива, но никой не може да ми каже нищо за този ONE, мотора е само 1.4 и ме притеснява дали изобщо ще има тяга в набирането... Всякаква информация ще ми бъде полезна.. Благодаря предварително...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Моля за малко помощ за закупуване на Мини Купър

Мнение от damian2112 » 06 Сеп 2018, 18:04

Здрасти, имам 2008-ма 1.6 / 120 коня, и на въпроса ти за тягата... отговора няма да ти хареса. Като цяло автомобила в не-ес версиите не е направен за бързо каране (въпреки, че може!), а за икономия на гориво. От моя съм доволен, само градско каране се движи в диапазона 7-8/100 (лято-зима), предполагам 1.4 ще е по-икономичен. Автомобила има ряз, но трябва да го вкараш на над 4000 оборота, т.е. можеш да го караш спортно, веднъж щом набере, но от място няма да си впечатлен. Самия двигател е разработка на БМВ-Пежо и мисля, че се влага и в 208/308/Ситроен C3/C4 от тия години - в Пежо/Ситроен форумите може би ще получиш повече информация. Все пак, за основната си цел - супермини градски автомобил - по-добър не мисля, че е измислен.

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook