Странен проблем с парно при Е39

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 31.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 520i

Странен проблем с парно при Е39

Мнение от onicks » 14 Яну 2018, 0:52

За много години колеги да сте живи и здрави.Автомобила е Е39 M52b20 седан 97г.Проблема е следния пускам парното и то си тръгва,като е на ниска степен или обдухване на предния прозорец от време на време се форсира леко.Когато изгася парното се чува как то се опитва да се пусне,понякога все едно се пуска за 15-20сек без да има индикация на дисплея,че работи и обдухва предния прозорец.Това се случва само когато съм пускал парното преди това.После докато е топла колата или около 10 мин откакто съм извадил ключа пак се опитва да се пусне отсамосебе си някакви идеи късе са търся проблема?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Странен проблем с парно при Е39

Мнение от Dirty M5 driveR » 14 Яну 2018, 9:53

Таралеж сменял ли си някога? Ако не си най-добре купи един да ти е под ръка, щото е възможно да ти спре парното или пък да заработи на макс.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 31.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 520i

Re: Странен проблем с парно при Е39

Мнение от onicks » 14 Яну 2018, 10:07

Не съм го сменям.Ходих преди година и половина при NAPSTERS,защото тогава се пускаше климатика когато си иска или спираше при пуснат такъв.NAPSTERS свали таралежа презапои го илинтам каквото трябва направи и всичко работеше добре докато преди една седмица започна да се случва това което съм написъл.Вчера си купих о мов акумулатор че стария (4г) взе да здава багажа.Спомням си NAPSTERS каза,че ще надживее колата,ама явно нещо пак се е прецакало или трябва да се презапои отново.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 31.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 520i

Re: Странен проблем с парно при Е39

Мнение от onicks » 14 Яну 2018, 19:24

Никой ли няма мнение по въпроса.Очаквам NAPSTERS да се включи,като най здпознат с този проблем.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook