Автокаско - добавяне на М пакет

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 611
Регистриран на: 18.10.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: 323ci M52tuB25
Мечтае да кара: ///M3 e30

Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от luizov » 27 Ное 2017, 21:34

Незнам дали е за тук темата, ако не е моля да бъда извинен. Имам каско към БулИнс и преди време имах инцидент след който реших да пребоядисам колата изцяло (е46 coupe) като добавих и пълен м-tech 2 външен оригинален пакет, който разбира се купих на старо. Ходих при застрахователя и той ми каза че ми трябва някаква фактура за пакета да се представи, за да може да се коригира застрахователната стойност на автомобила. Дайте съвет как да действам, от къде бих могъл някак си да се сдобия с фактура за пред застрахователя. Ако някой се е сблъсквал с подобен случай нека да ми даде съвет.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1636
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от Z3Ro* » 28 Ное 2017, 7:40

Помоли някой колега от форума, който продава нови части - ако има възможност, да ти даде фактура... :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 12.11.2017
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от ЛудияМаксЕ30 » 28 Ное 2017, 10:18

Или ходи на илиянци при романйесте буте хафте да си купиш фактури :mhihi: фактури...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от Stoqnchev » 28 Ное 2017, 11:37

Незнам защо ти искат фактура за М-пакета , като само пребоядисването е по каска ( за тяхна сметка ) , добавянето на други елементи или различни от тези който са на снимките при първоначалното застраховане си е за сметка на застрахования, те няма да ти платът М пакета. Стойността на колата може да се промени ( като в твоя случай ),но това може да се случи само когато ти изтече полицата.

П.с имал съм главоболия с бул инс , и като съвет ти давам да ги смениш.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 611
Регистриран на: 18.10.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: 323ci M52tuB25
Мечтае да кара: ///M3 e30

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от luizov » 28 Ное 2017, 19:44

Stoqnchev написа:Незнам защо ти искат фактура за М-пакета , като само пребоядисването е по каска ( за тяхна сметка ) , добавянето на други елементи или различни от тези който са на снимките при първоначалното застраховане си е за сметка на застрахования, те няма да ти платът М пакета. Стойността на колата може да се промени ( като в твоя случай ),но това може да се случи само когато ти изтече полицата.

П.с имал съм главоболия с бул инс , и като съвет ти давам да ги смениш.


Aз не искам да ми платят М-пакета, искам да се впише в полицата - да се увеличи застрахователната стойност на самия автомобил. Понеже недай си боже стане нещо с някоя броня ще ми платят щета като за обикновена.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от nikola59 » 29 Ное 2017, 1:33

Stoqnchev написа:Незнам защо ти искат фактура за М-пакета , като само пребоядисването е по каска ( за тяхна сметка ) , добавянето на други елементи или различни от тези който са на снимките при първоначалното застраховане си е за сметка на застрахования, те няма да ти платът М пакета. Стойността на колата може да се промени ( като в твоя случай ),но това може да се случи само когато ти изтече полицата.

П.с имал съм главоболия с бул инс , и като съвет ти давам да ги смениш.

Може да се променя, няма никакъв проблем. Лично съм го правил, но изискват фактура. На старата E46-ца като сложих erisin мултимедията им дадох фактурата и с анекс се добавя към каското със срок до изтичане на самото каско се изчислява колко се доплаща - после вече си влиза в общата застр. сума.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Автокаско - добавяне на М пакет

Мнение от firstduo93 » 27 Дек 2017, 18:30

Не знам дали покриват и м пакета но едвали :D

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook