ДИАГНОСТИКА НА BMW

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и BMW 320d e46 facelift 150HP 330N
Мечтае да кара: ламборджини

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от metero » 27 Ное 2017, 12:17

И аз препоръчвам - отидох оня ден с едно "безпроблемно" БМВ- ей тъй, за диагностика профилактично. Пепи прогнозира няколко приблема за в бъдеще и сега сме на път да ги отстраним.
Най-важното, не е надут и високомерен като много майстори, с него се говори човешки, не се присмива на незнанието на клиента, обяснява всичко най- доходчиво. При такива майстори да ходиш с удоволствие.
Не е важно с колко може да се вземе един завой. Важно е с колко не може.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 03 Дек 2017, 9:45

metero написа:И аз препоръчвам - отидох оня ден с едно "безпроблемно" БМВ- ей тъй, за диагностика профилактично. Пепи прогнозира няколко приблема за в бъдеще и сега сме на път да ги отстраним.
Най-важното, не е надут и високомерен като много майстори, с него се говори човешки, не се присмива на незнанието на клиента, обяснява всичко най- доходчиво. При такива майстори да ходиш с удоволствие.


Благодаря колега, беше удоволствие да водим разговор по тема с определена специфика от близкото и далечно минало. :D

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 12.11.2017
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от ЛудияМаксЕ30 » 06 Дек 2017, 10:40

Какъв е адреса на сервиза или телефон нещо и работно време ако може?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 21 Дек 2017, 12:21

Здравей колега, телефона ми е в началото на темата. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 24.07.2017
Местоположение: Sofia City
Пол: Мъж
Кара: BMW E46

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от criminall » 27 Дек 2017, 14:33

Преди малко бях при колегата... много съм доволен от него.. отношението е супер.. обяснява ти всичко... :yes:


Друг е въпроса, че съм си купил един голям курник... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 31 Дек 2017, 11:13

criminall написа:Преди малко бях при колегата... много съм доволен от него.. отношението е супер.. обяснява ти всичко... :yes:


Друг е въпроса, че съм си купил един голям курник... :mhihi:


Благодаря колега, колата ти е добра, наистина има проблем, който надявам се вече си решил по-лесния начин- особено с участие на човека, който така добре изпипва нещата. :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 441
Регистриран на: 17.09.2007
Местоположение: София
Кара: на 3-та

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от BFM » 14 Апр 2018, 18:29

Още веднъж ти благодаря, Пепи. За търпението, вниманието, обясненията и съветите. С две думи: истински експерт!
Силният прави толкова ,колкото може, слабият страда толкова ,колкото трябва!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 20 Апр 2018, 8:55

BFM написа:Още веднъж ти благодаря, Пепи. За търпението, вниманието, обясненията и съветите. С две думи: истински експерт!


Благодаря за хубавото мнение!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от BMW120 » 05 Май 2018, 0:59

Искам само да кажа, че Пепи е супер пич! Направихме топ диагностика, която доведе до покупка на колата, обясняваше ми всичко, независимо че от коли и двигатели не разбирам като цяло, беше търпелив
Препоръчвам с 2 ръце, който има нужда от диагностика!!!
Мерси Пепи! :bchug: :bchug: :bchug:
Последна промяна BMW120 на 16 Май 2018, 22:04, променена общо 1 път
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zAcK » 11 Май 2018, 15:53

Привет,
Днес бях с печката при колегата и останах много приятно изненадан. Тия, които ме познават,
пък и не само те знаят, че много трудно някой да успее да ми направи добро впечатление,
но този път наистина останах изумен. :bowdown:

То е ясно, че количеството и качеството не могат да съществуват заедно. Радвам се, че тук е надделяло качеството!
Лошото е, че рядко се намират подобни хора, а хубавото е, че все още ги има :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 15 Май 2018, 7:46

BMW120 написа:Искам само да кажа, че Пепи е супер пич! Направихме топ диагностика, която доведе до покупка на колата, обясняваше ми всичко, независимо че от коли и двигатели не разбирам като цяло, беше търпелив и на всичкото отгоре въпреки...
Препоръчвам с 2 ръце, който има нужда от диагностика!!!
Мерси Пепи! :bchug: :bchug: :bchug:


И аз благодаря за хубавото мнение. :bchug: :bchug: :bchug:
Желая ти много безаварийни километри с чудесния автомобил, който си взе. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 15 Май 2018, 8:00

zAcK написа:Привет,
Днес бях с печката при колегата и останах много приятно изненадан. Тия, които ме познават,
пък и не само те знаят, че много трудно някой да успее да ми направи добро впечатление,
но този път наистина останах изумен. :bowdown:

То е ясно, че количеството и качеството не могат да съществуват заедно. Радвам се, че тук е надделяло качеството!
Лошото е, че рядко се намират подобни хора, а хубавото е, че все още ги има :bowdown:


След толкова години комуникация във форума, най-накрая се видяхме и на живо и искрено се радвам, че се случи- беше ми повече от приятно и часовете в разговор за любимата марка минаха неусетно. :bowdown:
Малко смело може да наречеш съчетанието от естетика и мощност, което притежаваш печка, но ти си знаеш. :D Но както и да го наричаш, желая ти много приятни моменти и много безаварийни километри. :yes:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zAcK » 16 Май 2018, 21:37

След обстойния преглед миналата седмица при колегата, днес 535-цата беше на целодневно SPA при него :mhihi: Не вярвах, че е възможно този, който ти прави колата, да се отнася с нея все едно е негова :bowdown: Може да ми прочетете всичките хиляди мнения през годините и в тях ще видите как десетки пъти съм казвал, че не искам никой да ми докосва BMW-тата!!! Дори да ги мият не давах на други хора последните 5-10 години :mhihi: :mhihi: Та в момента планирам началото на юни пак да ходя при него, за да я оставя да ми смени всички флуиди - спирачна, хидравлична, антифриз :ok: Не, че антифризът не ми е нов на БМВ, но "майсторите" в оторизирания сервиз след смяната му ми казаха, след мой въпрос, че са ми сложили вода от чешмата вместо дестилирана :banghead: Те винаги така правили!?!?!?! Точно това винаги ме е карало да си правя всичко по колите сам. Сега знам, че в София има при кой да оставя спокойно колата си :!: Сигурно на много от вас това ще прозвучи пресилено, но аз наистина си обичам колите и многоооо трудно бих дал на някой да бара по тях :!: Още по-трудно бих похвалил някой, защото всички бързат, претупват, забравят, не ги интересува и т.н. В този случай обаче това не е така! Та ако искате някой да се отнася добре с колата ви, това е мястото! :bchug:


P.S. Много се разписах :mhihi: :mhihi: :mhihi: Бързата печка е супер след SPA-то :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от zvetiko » 05 Юни 2018, 7:37

zAcK написа:След обстойния преглед миналата седмица при колегата, днес 535-цата беше на целодневно SPA при него :mhihi: Не вярвах, че е възможно този, който ти прави колата, да се отнася с нея все едно е негова :bowdown: Може да ми прочетете всичките хиляди мнения през годините и в тях ще видите как десетки пъти съм казвал, че не искам никой да ми докосва BMW-тата!!! Дори да ги мият не давах на други хора последните 5-10 години :mhihi: :mhihi: Та в момента планирам началото на юни пак да ходя при него, за да я оставя да ми смени всички флуиди - спирачна, хидравлична, антифриз :ok: Не, че антифризът не ми е нов на БМВ, но "майсторите" в оторизирания сервиз след смяната му ми казаха, след мой въпрос, че са ми сложили вода от чешмата вместо дестилирана :banghead: Те винаги така правили!?!?!?! Точно това винаги ме е карало да си правя всичко по колите сам. Сега знам, че в София има при кой да оставя спокойно колата си :!: Сигурно на много от вас това ще прозвучи пресилено, но аз наистина си обичам колите и многоооо трудно бих дал на някой да бара по тях :!: Още по-трудно бих похвалил някой, защото всички бързат, претупват, забравят, не ги интересува и т.н. В този случай обаче това не е така! Та ако искате някой да се отнася добре с колата ви, това е мястото! :bchug:


P.S. Много се разписах :mhihi: :mhihi: :mhihi: Бързата печка е супер след SPA-то :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Още веднъж благодаря и отново ти пожелавам много радост с любимата марка- притежаваш един чудесен автомобил. :bchug: :bchug: :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 26.02.2018
Пол: Мъж

Re: ДИАГНОСТИКА НА BMW

Мнение от Borko2013 » 06 Юни 2018, 7:46

Привет,

Няма да очудя никой с моето мнение. Искам да изкажа благодарността си на Пепи за прегледа, който направи на моето E83 :bchug:

Освен, че разбира от работата си обеснява добре и търпеливо на лаици, като мен. Търси причинно следствена връзка за всяко нещо, като правеше преглед на колата.

Не на последно място, мога да кажа, че такива хора вече няма, като отношение и отдаденост към работата! Желая му много здраве и дълги години работа.

Аз намерих човека, който оттук насетне ще се гиржи за моята печка ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook