Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 11 Окт 2017, 14:07

K_Ilkov написа:Според мен от пишещите в темата само декстъра се филмира :mrgreen:


бях изскубал бушона на клаксона на е46-цата и една година карах така...

най-спокойната в живота ми :angel:

п.с. даже на околовръсното не можех да "дам старт" поради тази несгода :mhihi:

Wierdo написа:Между другото, не съм сигурен на 100%, че беше той, но едва ли са много младежите като него с мега лачени 92ки (беше я лъснал на огледало ми се струва).


пак не си разбрал... :mhihi:

нашия е с е90-тка
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от pampo » 11 Окт 2017, 15:46

Това за Букурещ не вярвам, че го мислиш. Направих наскоро един тегел Русе-Летището след Букурещ(разбирай минавам през целия град централно)-Русе. Бях в потрес какви неща могат да измислят джигитите. Трамваите на места се движеха на повдигната по-висока платформа в средата на пътя, за да не минават коли, а те (колите) си се катереха отгоре, един даже реши да направи обратен там и спря трамваите, както и цялата колона от насрещното. И хиляди други простотиии имаше, направо София ми изглеждаше като малко провинциално градче в сравнение с тях. Посоката се взимаше за час и половина, само градската имам предвид...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от damian2112 » 11 Окт 2017, 16:13

Букурещ... трафика там мога да го опиша с 3 думи: Индия на Балканите. Това е най-най-най-ужасното място за шофиране, в което съм бил. Софийския трафик и колегиалността между водачите е за пример, в сравнение с там.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от terorero » 11 Окт 2017, 16:30

Наскоро бях в южна Италия. За първи път стъпвам в тази част и мислих да наема кола... добре, че не го направих! :mhihi: Такава лудница с движението никога не бях виждал. Конкретно град Бари - в центъра истински ад, клаксони се ползват вместо мигачи, пешеходци минават на червено, коли спират по средата на пътя, паркирането е броня в броня и врата във врата, моторетки фучат по тесните улички и тротоарите. Направо сме си приказка ние, дори в Пловдив.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bioz » 11 Окт 2017, 17:04

terorero написа:Наскоро бях в южна Италия. За първи път стъпвам в тази част и мислих да наема кола... добре, че не го направих! :mhihi: Такава лудница с движението никога не бях виждал. Конкретно град Бари - в центъра истински ад, клаксони се ползват вместо мигачи, пешеходци минават на червено, коли спират по средата на пътя, паркирането е броня в броня и врата във врата, моторетки фучат по тесните улички и тротоарите. Направо сме си приказка ние, дори в Пловдив.


В Неапол все едно попаднах в махалата, типично циганско каране, едната ръка е на клаксона с другата въртят чекръка. На отиване с таксито не знаеш дали ще пристигна жив, а на връщане ми набута фалшиво ерво.

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 16.05.2008
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Mephistofel » 12 Окт 2017, 9:03

damian2112 написа:Букурещ... трафика там мога да го опиша с 3 думи: Индия на Балканите. Това е най-най-най-ужасното място за шофиране, в което съм бил. Софийския трафик и колегиалността между водачите е за пример, в сравнение с там.


+1024!!! :ok:

Ходя по 2-3 пъти годишно до там, потрес е, всеки път!
"Дайте ми шест реда,написани от най-честния човек и аз ще намеря в тях за какво да го обеся!" Кардинал Ришельо

http://www.wartime.bg
http://www.facebook.com/wartime.bg
http://www.muzikant.org/
Tribute to Ronnie James Dio -"Rainbow In The Dark" http://www.youtube.com/watch?v=2rIKJI30xu4

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Leon » 12 Окт 2017, 9:31

И моите впечатления са такива. Само в Неапол е по-зле. Там са си в Азия откъм трафик.
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от host » 12 Окт 2017, 11:38

мани ... те Дачия ако ти предложат ... и пари ще искат :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от alekangg » 12 Окт 2017, 12:01

Вчера видях страшен изрод с е46, вътре типичния олигофрен, гледащ лошо.

https://www.google.bg/maps/@42.6535986, ... 312!8i6656

Батето направи десен завой излизайки от уличката където е Маргел(на снимката са две сини коли, не знам дали е Анна Ахматова това парче е с друго име), към Малинов, мина през платното за насрещен трафик, където е таксито на снимката. Всичко това стана на червен светофар! Точно 5 секунди след това един много бърз зави на ляво от Малинов към уличката. Щеше да стане голямо шоу, ако се бяха натресли челно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 12 Окт 2017, 12:49

вчера попаднах на още една бързаща, която ме псувА ... :)))

а тази сутрин трета бързаща се беше нашила в задницата на едно ауди а8

голям зор с тия жени, ей... :dunno:

---

a друг дядо (явно акъла изсвирясва след определено време) тръгнал по тротоара и свири на пешеходците да се местят... :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Lenco » 12 Окт 2017, 13:03

vicho написа:голям зор с тия жени, ей... :dunno:

Станаха по-нахални и от мъжете.
Ей тука една на Раковска преди кръстовището с Дондуков, изпревари цялата колона и реши да се мушне пред мен, явно не видя, че съм с пернишка регистрация.
Най-ме е яд, че беше грозна и стара, но се посмяхме до кръстовището с Иван Вазов, а на отрочето до нея даде добър пример.
Ако някой си познае колата да се чувства поздравен.
WP_20170927_001.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от b00st » 12 Окт 2017, 13:45

vicho написа:вчера попаднах на още една бързаща, която ме псувА ... :)))

а тази сутрин трета бързаща се беше нашила в задницата на едно ауди а8

голям зор с тия жени, ей... :dunno:

---

a друг дядо (явно акъла изсвирясва след определено време) тръгнал по тротоара и свири на пешеходците да се местят... :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Любимото ми... Една такава смотла с черен Геленваген пък реши, че по околовръстното колоната в лява лента ѝ пречим да си прелети до Симеоново и се лепна зад мене на къси/дълги. После ме гледаше тъпо, чудейки се защо ли ѝ говоря някакви неща за нея и майка ѝ, нещо се нервирам от такива последно време.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 12 Окт 2017, 20:04

Вчера към 17:30 един колега с Е39 ме пусна да се престроя пред него на Малинов от лява в дясна лента. В момента, в който се престорих един герой със ситроен ксара каращ по бус лентата реши да се мушне в средната лента, при което го зажулих по вратите. Мен нищо ми няма за него не знам. Слезнахме видяхме колите, каза че нямал претенции и бил виновен и си тръгнахме :smoke:

Простотията е пълна :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 12 Окт 2017, 20:28

k.milanov написа:Слезнахме видяхме колите, каза че нямал претенции и бил виновен и си тръгнахме :smoke:



Така без двустранен протокол няма ли опасност да каже "тоя с БМВ-то ме удари и избяга" :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 12 Окт 2017, 20:37

Първата педерастия въобще не искам да я коментирам, на камерата не личи колко силно светеще тоя "ксенон" на фаровете за мъгла, жалко, че много често подобни индивиди са с БМВ-та. Второто видео е хем да ви дам материал за хранитба, хем да покажа, че още има хора, които се усещат като им намекнеш тактично ;)




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook