Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Сервизи във Варна

Мнение от Icco » 08 Фев 2016, 23:05

Като не ви харесва Варна отидете до Добрич при Илко, всепризнат бмв гений :) ако искате обаче някой да ви оправи колата буквално без пари то тогава просто ги продайте.....


Sent from Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivoaudi » 08 Фев 2016, 23:23

Митко Стоянов написа:Колега, като ти гледам ника, само в Марсилия ше те оправят...Можее и в Нигерия :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Ти пък щом съдиш за хората по никовете всеки един ще те оправи, без особени затруднения.
Последна промяна ivoaudi на 08 Фев 2016, 23:50, променена общо 1 път
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 08 Фев 2016, 23:40

Предложението на музикалния е добро. Не съм го посещавал. Чувам, че е в час, от колегите. Ще има ли нещо против, телефона му да фигурира тук ?
Stop me, if you can ;)

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Icco » 09 Фев 2016, 0:28

Пратих ти го на лично, ще му спомена и ако иска сам ще го напише тук ;)


Sent from Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Сервизи във Варна

Мнение от sambeto » 10 Фев 2016, 10:23

ivoaudi написа:
Митко Стоянов написа:Колега, като ти гледам ника, само в Марсилия ше те оправят...Можее и в Нигерия :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Ти пък щом съдиш за хората по никовете всеки един ще те оправи, без особени затруднения.


Като се има в предвид, че Чичо Митко е два пъти по голем от мене (па аз се немам за мъничък).... незнам кой кого ше оправи ако се срещнете :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 29.10.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d Mpack
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: E90 330dA 12.2007 Titan Silber / M SPORT package / Style 193 / Navigation / Recaro / Shadow Line / Xenon / Light package
VD86338

E91 330dA 12.2006 Black sapphire metallic / Navigation / Recaro / PDC / Light package
SOLD

328iА sedan Technoviolett 12.1996 Mpack,LSD 3.15
AU60415
SOLD

318is coupe 10.1998 SOLD

E39 530d 1999 Mpack SOLD

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Powerslide » 10 Фев 2016, 11:05

Във Варна няма кой да ни ги ремонтира както трябва(качествено) бмвтата !
Имахме разправии с едно 530д , което няма и няма оправия , само наливане на пари напразно.
След едно посещение при колега от Варна за друг ремонт по колата , ме посъветва изобщо да не се разправям ами директно да паля към Добрич :mhihi:
Така и направих , неразрешимия проблем се разреши за няма 2 дена и всичко си дойде на мястото.

Оттогава насам във Варна си сменям само масла , филтри , водни помпи и други не толкова сериозни намеси откъм майстора. :yes:
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Митко Стоянов » 10 Фев 2016, 11:17

Колега, няма такъв сервиз, които да са компетентни по всички въпроси...За ходова част се ходи на едно място, за диагностика на друго, за дизелова система на трето, за реглаж на четвърто, за гуми на пето и т.н. Ако се съчетае на едно място няколко неща, добре дошло. Но за да ти направят съвестно колата, на първо място е отношението към хората, не може да се циганиш за всичко, да мрънкаш като вдовица за хОй, да гледаш как да минеш най-тънко и колата ти да е магазин... Няма безплатен обяд...

Аз лично съм доволен и предоволен от сервизите, които посещавам в града, а те не са много... Нямам нещо, което не са ми оправили по колата, няма нещо свършено наполовина...
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Icco » 10 Фев 2016, 13:21

Това е профила на Илко, ако някой има желание да си прави колата при него може да му пише, предварително мога да кажа че не обича да се цигани и когато каже че даден ремонт струва толкова то е толкова и колата ще е перфе след това!!!
memberlist.php?mode=viewprofile&u=28146

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 6.04.2016
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от SVILxO » 11 Апр 2016, 12:53

Здравейте,

Реших да споделя мнение за едно сревизче във Варна. Преди няколко месеца отидох там с проблем - трудно превключване на скоростите. Смениха съединителя заедно с маховика. Помолих ги, да сменят и всички лагери, семеринги гарнитури по съединителя. Те обаче решили, да не сменят нищо такова. И започнаха проблемите.

Първо ми взеха десет лева отгоре, щото гледали ходовата част - тампоните на носачите били разбити. Добре де, ама аз не съм им искал диагностика на предницата. Аз поисках да прегледат ауспуха и кардана (щото така или иначе се пипат при сваляне на скоростнта кутия), пък и ми се видя странно, защото носачите ги сменях скоро.

Платих им всичко и си взех колата. Карам аз, но усещам, че ауспухът от време на време опира асфалта. Върнах се да го оправят. Наместиха го, не виси толкова, но колата продължава да е шумна и мирише на нафта вътре. Помислих, че съм скъсал меката връзка. А скорстите влизат все така трудно.

Аз първо реших да видя носачите. Ходих на три места, никъде не потвърдиха за проблем с тампоните, но ми казаха друго:
- Скоростният лост е така сглобен, че скоростите няма как да влизат нормално.
- Ауспухът въобще не е стегнат. Оставили са го полуразглобен. След наместване и стягане, се оправи както трябва да е.
- Свили са ми планките под тунела на кардана и скобата на кората на скоростната кутия. Части за общо 60 лева.

Ще трябва и съединителя пак да отворя, че да видя и там каква са я забъркали.

Колеги, ако уважавате колите си, не ги карайте в M Power по пътя за Виница. Поздрави и безаварийно шофиране.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Сервизи във Варна

Мнение от sambeto » 13 Апр 2016, 19:15

SVILxO написа:Здравейте,

Реших да споделя мнение за едно сревизче във Варна. Преди няколко месеца отидох там с проблем - трудно превключване на скоростите. Смениха съединителя заедно с маховика. Помолих ги, да сменят и всички лагери, семеринги гарнитури по съединителя. Те обаче решили, да не сменят нищо такова. И започнаха проблемите.

Първо ми взеха десет лева отгоре, щото гледали ходовата част - тампоните на носачите били разбити. Добре де, ама аз не съм им искал диагностика на предницата. Аз поисках да прегледат ауспуха и кардана (щото така или иначе се пипат при сваляне на скоростнта кутия), пък и ми се видя странно, защото носачите ги сменях скоро.

Платих им всичко и си взех колата. Карам аз, но усещам, че ауспухът от време на време опира асфалта. Върнах се да го оправят. Наместиха го, не виси толкова, но колата продължава да е шумна и мирише на нафта вътре. Помислих, че съм скъсал меката връзка. А скорстите влизат все така трудно.

Аз първо реших да видя носачите. Ходих на три места, никъде не потвърдиха за проблем с тампоните, но ми казаха друго:
- Скоростният лост е така сглобен, че скоростите няма как да влизат нормално.
- Ауспухът въобще не е стегнат. Оставили са го полуразглобен. След наместване и стягане, се оправи както трябва да е.
- Свили са ми планките под тунела на кардана и скобата на кората на скоростната кутия. Части за общо 60 лева.

Ще трябва и съединителя пак да отворя, че да видя и там каква са я забъркали.

Колеги, ако уважавате колите си, не ги карайте в M Power по пътя за Виница. Поздрави и безаварийно шофиране.

За качество на ремонти не мога да кажа, ма е тъпо да ми дадат цена за смяна на дискове и накладки по голема от на Варна Карс :mhihi:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Митко Стоянов » 14 Апр 2016, 10:29

sambeto написа:
SVILxO написа:Здравейте,

Реших да споделя мнение за едно сревизче във Варна. Преди няколко месеца отидох там с проблем - трудно превключване на скоростите. Смениха съединителя заедно с маховика. Помолих ги, да сменят и всички лагери, семеринги гарнитури по съединителя. Те обаче решили, да не сменят нищо такова. И започнаха проблемите.

Първо ми взеха десет лева отгоре, щото гледали ходовата част - тампоните на носачите били разбити. Добре де, ама аз не съм им искал диагностика на предницата. Аз поисках да прегледат ауспуха и кардана (щото така или иначе се пипат при сваляне на скоростнта кутия), пък и ми се видя странно, защото носачите ги сменях скоро.

Платих им всичко и си взех колата. Карам аз, но усещам, че ауспухът от време на време опира асфалта. Върнах се да го оправят. Наместиха го, не виси толкова, но колата продължава да е шумна и мирише на нафта вътре. Помислих, че съм скъсал меката връзка. А скорстите влизат все така трудно.

Аз първо реших да видя носачите. Ходих на три места, никъде не потвърдиха за проблем с тампоните, но ми казаха друго:
- Скоростният лост е така сглобен, че скоростите няма как да влизат нормално.
- Ауспухът въобще не е стегнат. Оставили са го полуразглобен. След наместване и стягане, се оправи както трябва да е.
- Свили са ми планките под тунела на кардана и скобата на кората на скоростната кутия. Части за общо 60 лева.

Ще трябва и съединителя пак да отворя, че да видя и там каква са я забъркали.

Колеги, ако уважавате колите си, не ги карайте в M Power по пътя за Виница. Поздрави и безаварийно шофиране.

За качество на ремонти не мога да кажа, ма е тъпо да ми дадат цена за смяна на дискове и накладки по голема от на Варна Карс :mhihi:
:mhihi: :winky: :mhihi:
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 20.03.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 528 ( принцеса)
Мечтае да кара: Майбах !

Re: Сервизи във Варна

Мнение от veselinhristov » 22 Апр 2016, 19:43

Колеги, споделете къде ходите да ви правят газовото, че читав майстор не мога да намеря

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 29.10.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d Mpack
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: E90 330dA 12.2007 Titan Silber / M SPORT package / Style 193 / Navigation / Recaro / Shadow Line / Xenon / Light package
VD86338

E91 330dA 12.2006 Black sapphire metallic / Navigation / Recaro / PDC / Light package
SOLD

328iА sedan Technoviolett 12.1996 Mpack,LSD 3.15
AU60415
SOLD

318is coupe 10.1998 SOLD

E39 530d 1999 Mpack SOLD

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Powerslide » 24 Апр 2016, 22:36

Autogas systems Varna

Адрес: гр.Варна, кв. „В.Левски” ул. Явор 26 а

инж. Станислав Стоянов

GSM: 0899 / 907 677


Преди имах проблеми с газовото на ИС"ката ми , този човек ми я оправи. След това бях доволен и закарахме на един приятел 1.8Т за чисто нов ГИ. След това си закарах 28цата да и сложат ГИ. След това закарахме на един приятел Е46 325 да и сложи газово. Нямали сме проблеми до сега. Главно се занимава с Фобос( и трите посочени коли са с Фобос1)

Иначе имам познати които са слагали при официалния представител на БРЦ , много голям майстор(ама си иска 1800лв за монтаж на 28ца) . Намира се около автосалоните.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 20.03.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 528 ( принцеса)
Мечтае да кара: Майбах !

Re: Сервизи във Варна

Мнение от veselinhristov » 08 Май 2016, 10:22

Аз преди съм ходил при това момче. Въобще не бях доволен от ремонта който извърши. той може ли да прави диагностика по време на движение.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 5.02.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e46 320dA
Мечтае да кара: e46 M3
Детайли за колата: touring facelift 04'

Re: Сервизи във Варна

Мнение от lancerpor » 31 Май 2016, 20:37

Кажете къде мога да отида да ми махнат катализатора на 20-ката без да светват чекове и тнт...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook