Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Стара Загора и гр. Казанлък

Модератори: B U L L I, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 27.09.2013
Пол: Мъж
Кара: e46 320d '03

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от petaruz » 04 Ное 2015, 20:47

Не ти разбирам въпроса какви са тези секретни болтове че да има ключ за тях във всеки магазин то няма смисъл от тях.Ако са оригинални на БМВ има в М кар.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 3.10.2015
Местоположение: stara zagora
Пол: Мъж
Кара: E36

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от stekata » 05 Ное 2015, 13:01

http://prikachi.com/images.php?images/434/8447434D.jpg
За ейтва става въпрос колега , джантите ми са с 5 болта,4 са нормални и 5тия е ейтакъв като на снимката и нямам ключ да го развъртя , това ми е въпроса ако някой има представа от къде мога да си намеря .. вчера проверих и в боруй - пак греда .. нямат

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 18.05.2015
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E83 X3 2.0d 2008г.

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от ChrisX3 » 05 Ное 2015, 20:58

Колега, би трябвало в багажника, под кората да имаш гайка за този секретен болт


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 27.09.2013
Пол: Мъж
Кара: e46 320d '03

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от petaruz » 06 Ное 2015, 7:53

Потърси в колата ако го няма секрета М кар кв.Зора срещу обръщалото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 10.05.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: М57
Мечтае да кара: E31

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от BlackManz » 22 Ное 2015, 22:12

колеги някой предлага ли платформа?

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 3.10.2015
Местоположение: stara zagora
Пол: Мъж
Кара: E36

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от stekata » 02 Яну 2016, 14:43

Колеги предложете ми някъде из града да ми боядисат една предна броня на що годе нормална цена , някакъв пич ми иска 100 за боядисване при положение че съм взел бронята чисто нова за 144 :D ....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 16.09.2006
Кара: осем цилиндрови

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от .::Братоев::. » 03 Яну 2016, 15:37

stekata написа:Колеги предложете ми някъде из града да ми боядисат една предна броня на що годе нормална цена , някакъв пич ми иска 100 за боядисване при положение че съм взел бронята чисто нова за 144 :D ....

Ти орева целия фейсбук и чак тука си писал бе колега. ТОя НЯКЪВ пич съм аз и ДА толкова струва боядисване на една броня. Като не ти се дават пари си купи 1 спрей и си я боядисай. :mhihi:
В магазина за автобои и лакове като идеш тва ли ще им кажеш..ама тя бронята ми струва 144лв дайте ми боя за 2,40лв :kuku:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Яну 2016, 16:52

Колега, без да съм бояджия, но като човек боядисал бая коли и детайли ще ти кажа, че то само материалите за самото боядисване на една броня си струват пари. Не мога да ти кажа колко защото не съм видял бронята какво иска(защото може и да се изненадаш, но и новата броя не значи перфектна за боядисване)но като почнеш кита си е кит, а той върви с нанасяне, съхнене и търкане, после пак където е нужно. Всичко това е време за бояджията. После имаш шприцване ако искаш да е както трябва, съхнене(пак време)търкане с водна шкурка(повече от един номер обикновено)после там минаване с корселин(евентуално :mhihi: )после се стига до боядисване с основната боя, лака, съхнене и още някои дребни нещица, та всичко това е време, а времето за един бояджия струва пари. Ела до Казанлък, може и да се намери някой закъсал бояджия, който ще ти опраска бронята и за по-малко пари, но разликата ще е нищожна, а ефекта може да е кофти след време защото бронята е детайл подложен на доста изпитания след слагането му и ако не е боядисана както трябва, още на първата автомивка има шанс да го разбереш и за 20 лв разлика да боядисваш пак след не много време. Отделно не знам колко ти е представата за цялостно боядисване на автомобил среден клас, но ако сметнеш детайл по детайл горе-долу ще излезе малко по-ниска цифра на детайл(и това не е при скъп бояджия :lalala: )но тогава бояджията прави цяла кола и ти прави някаква отстъпка защото му даваш един вид повече работа, та 100 лв. за предна броня си е добра цена.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 3.10.2015
Местоположение: stara zagora
Пол: Мъж
Кара: E36

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от stekata » 03 Яну 2016, 19:33

.::Братоев::. написа:
stekata написа:Колеги предложете ми някъде из града да ми боядисат една предна броня на що годе нормална цена , някакъв пич ми иска 100 за боядисване при положение че съм взел бронята чисто нова за 144 :D ....

Ти орева целия фейсбук и чак тука си писал бе колега. ТОя НЯКЪВ пич съм аз и ДА толкова струва боядисване на една броня. Като не ти се дават пари си купи 1 спрей и си я боядисай. :mhihi:
В магазина за автобои и лакове като идеш тва ли ще им кажеш..ама тя бронята ми струва 144лв дайте ми боя за 2,40лв :kuku:

Къде съм орeвал facebook-a бе колега стига писа наизуст , писал съм в 1 група и тук.И да намерих си бояджия който ще ми свърши работа на двойно по ниска цена :) Не разбрах на теб какъв ти е зора, видяла ми се е скъпа твоята оферта = търся друг вариант къде е проблема ? А на колегата отдолу , благодаря за изчерпателния отговор .

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 25.05.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E70 X5 3.0D/E60 525D

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от chokolino_88 » 05 Яну 2016, 19:20

Здравейте! Може ли да препоръчате добър сервиз за справяне с проблеми с електрониката и токовете на БМВ в Стара Загора. Имам утечка, която не е установена от къде идва, светнал еърбег след слагане на кожен салон и мисля, че стоповете ми светят, когато си поискат. Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Stiks » 11 Яну 2016, 1:11

Ако ти се разкарва до Раднево мога да ти препоръчам това момче - https://www.facebook.com/rosen.shivarov?fref=ts

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от dimodi » 14 Яну 2016, 0:40

Колеги, днес разбрах, че в село Знаменосец имало сервиз, в който правят основно БМВ-та и са доста добри. Доколкото разбрах момчето се казва Станимир. Някой чувал ли е за този сервиз и има ли впечатления от работата им?

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 18.05.2015
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E83 X3 2.0d 2008г.

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от ChrisX3 » 27 Мар 2016, 11:09

Колеги, някой да знае за сервиз или майстор на БМВ в СЗ, който да работи в неделя.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 3.02.2008
Местоположение: Стара Загора/София
Пол: Мъж
Кара: E46 325i
Мечтае да кара: BMW 6 Gran Coupe

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от NIKE » 28 Мар 2016, 21:45


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 9.07.2004
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E39 528I
Мечтае да кара: ///Мъ 5

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от KUMHO » 07 Апр 2016, 13:51

Здравейте , търся колега с Е38 728 , засилил съм се да търся да купувам , но ми се иска първо да поогледам,повозя и събера малко инфо за туи нещо :yes: идвам с бирите :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Стара Загора и Казанлък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook