Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.01.2013
Кара: 750I

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bull1980 » 10 Апр 2013, 21:52

момчета има нова мода откакто почнахме да лепим лайсните с парктрониците: днес видях една с-класа на която бяха изрязали лайсната около сенсора. явно пича си ги е залепил, но прокажените нищо не ги спира. нали знаете, че застрахователите няма да платят сенсорите. евентуално лайсната???

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от asasin18 » 11 Апр 2013, 10:19

добре че го сподели това, значи и датчиците ще залепя за бронята така че и от тях да остане парче !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 21.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '06 e91 320d 163 hp
Мечтае да кара: G-POWER M6 HURRICANE RS, Nissan GTR

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от Damyan_Staykov » 11 Апр 2013, 13:30

Гръм да ги удари! Моя ред още не е дошъл ...явно не са ме забелязали.Но напоследък се заглеждам повече и верно повечето 7-ци и С класите са без лайсни :(
Мислих си, че единственото спасение е платен паркинг с денонощна охрана ! Друго всичко е разправия ... ;(
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.01.2013
Кара: 750I

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bull1980 » 11 Апр 2013, 18:55

asasin18 написа:добре че го сподели това, значи и датчиците ще залепя за бронята така че и от тях да остане парче !!!

що се мъчиш? купуваш си купешка система за 100 - 200лв или слагаш камера за около 1000 - 1200лв и си готов. иначе няма спасение. за няколко месеца евнусите опоскаха 80% от колите с такива части.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от asasin18 » 12 Апр 2013, 10:07

защото обичам колата да ми е наред и да си е оригинални части по нея. За камерата освен ако няма линий за завиване не виждам голям смисъл от тях, не съм им фен. Сега ще залепя и това е, ако ги опазя - ок, ако не ще го мисля.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.01.2013
Кара: 750I

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bull1980 » 12 Апр 2013, 11:44

и аз си я обичам но станах пишман вече. като спра някъде и имам винаги едно притеснение дали ще си я намеря както я оставих. не е нормално да и робувам на колата. аз на нея или тя на мене ми служи? сега съм с оборотна кола пред блока и сутрин отивам да си я взема от гаража и вечер я прибирам и се прибирам с другата. много яко!!! да не говорим, че скапаните куки само си чешат дебелите гъзове и нищо не правят. а ако го набарам такъв, какво да го правя? ако го утрепеш ще го лежиш. ако той те утрепе нищо! ако му направиш нещо те знаят къде живееш и т.н. - патова ситуация за нас. не могат ли полицаите да се залостат до някоя 7ца и съвсем скоро ще хванат крадците? не им пука и това е. иначе е много яко да караш БМВ, но ако може и да спиш в него да си го пазиш!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от asasin18 » 12 Апр 2013, 15:22

точно за това ще закарам в сервиза където ще влезе за боя така или иначе лепило за лайсните, и готово => другия път ще ги счупят и каското ще ми ги плати - проблем няма или има но минимален. Това е решението. Карам си и си свиркам, перфектната кола - динамична харчи повече от добре 13-15 градско, всичко ще си ми е 6 отново. Днеска си слагам и новите гумички и така. Стъклата не могат да ми счупят щото са двойни, само лайсните могат да ми крадат ама това беше до сега :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.01.2013
Кара: 750I

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bull1980 » 12 Апр 2013, 15:36

евала! поне има още свежи оптимисти.
между другото, може би знаеш, но ако ти проработи системата с лепенето и ги счупят, застрахователя пак няма да ти ги плати на 100%. ако колата ти е на повече от 4 години ти смятат овехтяване и така датчика вместо 220лв ти го плащат колкото те решат(по таблица на овехтяване). Това важи за цените на официалните вносители. ако си го намериш по - евтино няма проблем.
и да не си помислиш, че се заяждам, просто ти казвам с какво съм се сблъсквал.
пп: аз съм с 20-22 литра градско. и към изживяването да я карам нямам никакви оплаквания!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от asasin18 » 17 Апр 2013, 10:46

Аз лично си купих две туби силикон 3М 590 му е името, казаха ми че с него нямат мърдане, сега така или иначе си биядисвам колата, лепя ги и край гол да барат крадците

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Berlin/Sofia
Пол: Мъж
Кара: 760LI

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bubi23 » 29 Апр 2013, 18:03

Здравейте, днес се събудих без стъклата на страничните огледала, преди месеци ми взеха предните лайсни с датчиците а сега и това, останаха само задните за сега. Някой да има идея от каде да си купя огледалата? Предните лайсни си ги купих и несъм ги слагал още , чакам да я продам и тогава ще ги сложа с парктрониците, вече ми писна от тия тъпанари, незнам дали ще го лежа ама ако хвана някой от тия ще му тресна такъв бой че да ме помни докато е жив.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 21.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '06 e91 320d 163 hp
Мечтае да кара: G-POWER M6 HURRICANE RS, Nissan GTR

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от Damyan_Staykov » 29 Апр 2013, 20:31

bubi23 написа:Здравейте, днес се събудих без стъклата на страничните огледала, преди месеци ми взеха предните лайсни с датчиците а сега и това, останаха само задните за сега. Някой да има идея от каде да си купя огледалата? Предните лайсни си ги купих и несъм ги слагал още , чакам да я продам и тогава ще ги сложа с парктрониците, вече ми писна от тия тъпанари, незнам дали ще го лежа ама ако хвана някой от тия ще му тресна такъв бой че да ме помни докато е жив.


Точно за това си взех един гараж под наем изгодно 60 лв на месец да ми е мирна главата и да спя спокойно :)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 30.01.2013
Кара: 750I

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bull1980 » 29 Апр 2013, 23:07

bubi23 написа:Здравейте, днес се събудих без стъклата на страничните огледала, преди месеци ми взеха предните лайсни с датчиците а сега и това, останаха само задните за сега. Някой да има идея от каде да си купя огледалата? Предните лайсни си ги купих и несъм ги слагал още , чакам да я продам и тогава ще ги сложа с парктрониците, вече ми писна от тия тъпанари, незнам дали ще го лежа ама ако хвана някой от тия ще му тресна такъв бой че да ме помни докато е жив.

огледала оригинални има в най-изгодно в ebay.co.uk - около 100лири комплекта. няма ги постоянно, излизат през различни периоди. трябва да го следиш. явно ги крадат от някъде и после ги обявяват. моите бяха от английския сайт, с немски адрес а като дойдоха бяха в пакет от Словакия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 21.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '06 e91 320d 163 hp
Мечтае да кара: G-POWER M6 HURRICANE RS, Nissan GTR

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от Damyan_Staykov » 30 Апр 2013, 8:16

bull1980 написа:
bubi23 написа:Здравейте, днес се събудих без стъклата на страничните огледала, преди месеци ми взеха предните лайсни с датчиците а сега и това, останаха само задните за сега. Някой да има идея от каде да си купя огледалата? Предните лайсни си ги купих и несъм ги слагал още , чакам да я продам и тогава ще ги сложа с парктрониците, вече ми писна от тия тъпанари, незнам дали ще го лежа ама ако хвана някой от тия ще му тресна такъв бой че да ме помни докато е жив.

огледала оригинални има в най-изгодно в ebay.co.uk - около 100лири комплекта. няма ги постоянно, излизат през различни периоди. трябва да го следиш. явно ги крадат от някъде и после ги обявяват. моите бяха от английския сайт, с немски адрес а като дойдоха бяха в пакет от Словакия.


То е ясно, че си купуваме нашите огледала и лайсни... Вижте и в продавалник-а там също има обяви уж вкарани от Германия и т.н. Такава наглост не бях виждал, крадат и после пускат обяви..Проверете може да си ги видите вашите.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 13.07.2010

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от kazper » 23 Окт 2013, 9:44

И моя ред дойде ! Без лайсни и парктроници съм, но си купих от една морга (най-вероятно са на някой от вас друга логика не намирам при положение, че в моргата нямаше 7ца ... ) НО за разлика от вас аз имам видео клип с извършителите ! Не се вижда много, но пак е нещо и както каза един колега по-рано в темата, тъй като КРАДЦИТЕ четат форумите искам да знаят, че си вкараха голям автогол и че ще ги намеря ! Днес, чакам и видео от още 2 камери на които се надявам да се вижда повече ! Ще има ВИДОВДЕН колеги ! :bchug: :bchug:

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=cqs1382514077e.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1382514101x.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1382514119v.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1382514151r.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1382514164h.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1382514202f.jpg
Последна промяна kazper на 23 Окт 2013, 11:07, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Berlin/Sofia
Пол: Мъж
Кара: 760LI

Re: Опазване на лайсни и стъкла на огледалата?

Мнение от bubi23 » 18 Ное 2013, 20:12

Здравейте, аз моите си ги взех от продавалник и всичко ми излезе 500лв. с боядисване и т.н., гледам много колеги слагат само лайсни без парктроници и така си решават проблема :), аз моята 760 я махнах и минах на Ауди и за сега съм много доволен. B продавалник е пълно с нашите лайсни, огледала и парктроници - " нов внос от Германия ". Аз си ги взех от ул. Симеон ама човека където се чухме по телефона не ги донесе имал работа, та друг ги донесе, пълни измамници са там, намерили са ниша и ни работят както си искат, затова се разделих с колата да не съм дарител на някакви тапаци.

ПредишнаСледваща

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook